Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

U nas wczoraj przeszła burza i ulewa. Nie mieliśmy do popołudnia internetu bo gdzieś piorun trzasnął w linie. Dobrze że wszystko powyłączane było bo sąsiadom szlag trafił i router i komputer. Ja dziś się pół dnia pakuję bo jutro jadę do Gdańska odwiedzić koleżankę z klasy.Mam do niej 270 km. Dobrze że się ochłodziło bo 5 godzin w pociągu w takim upale to chyba bym zwariowała. Wracam dopiero wtorek-środa. Oj będzie bal. Ostatnio widziałyśmy się 3 lata temu a jeszcze wcześniej ponad 30 lat się nie widziałyśmy. Ale dzwonimy do siebie bardzo często. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego . Idę spać bo o 4 rano wstaję na pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no popadalo i to ostro amadeia moja elana wczoraj wracala z lubelskiego bo ona jest z tamtad i byla na pogrzebie i wlasnie na jechali na to co sie u was dzialo mowila ze nie widziala takiego czegos pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie pada ale ciśnienie jest chyba niskie bo już dwie kawy poszły i nic się dalej nie chce,na obiad kapuśniak a chłopy mówią że po kapuśniaku obejdą chałupę dokoła i są głodni to piekłam jeszcze "szneki z glancem" to po kociewsku drożdżówki z marmoladą ,kruszonką i lukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi takiej burzy u nas jeszcze bylo w tym roku jak wczoraj,dzis tez deszczowo.Pozdrawiam.Ja dzis paliki do lili dalam ,bo jeszcze jedna taka burza i po moich liliach tygrysich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć kochaniutkie!!!!Rześki poranek,niczym wrześniowy,ale słońce jest,podlane zboże i ogródek,mogłoby tak se popadać nocą a w dzień słonko.Matuchno to żeśta mi smaka zrobili na te drożdżówki,chyba dziś napiekę,dawno nie robiłam,mam z ubiegłego roku jagody to będą jagodzianki,zapraszam!Łamigłówkę załatwię po sąsiedzku,będzie party.Na jutro koguta robię,tylko go skubanego złapać muszę,taka cholera co na podwórzu atakuje wszystko co się rusza,strach po jajka chodzić do kurnika,bez kija nie podchodż.Dwum młodym nie da poużywać.Lecę dokończyć robotę i biorę się za pitolenie bułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani u nas zgniła pogoda i na przemian pada z burzami buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda przyzwoita wilgoc jeszcze w ziemi spora wiec nie trza podlewac tylko w foli ja dzis musialam robic przewijaki drozdzowe z jablkami i biszkopt z truskawkami milego wieczoru sobotniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka246
Witam troszkę mnie nie było bo teraz mam zbiór truskawek dobrze że bozia dała trochę deszczu bo by wszystko wyschło a jest tego trochę Aneta jakie masz maliny jesienne morze i jaką masz odmianę u nas pogoda morze być trochę wieje życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki och zjadłoby się takiej dobrej bułeczki ale do ciasta drożdżowego to jestem lewa.Majka mam malinę jesienną Polkę ładne duże owoce a ty też masz taką czy inną odmianę? Miłej niedzieli życzę z bułeczkami i ciastem truskawkowym i kawką do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakie Panie maja fajne przepisy na ciasto z truskawkami?ja przewaznie robie biszkopt z galaretka i truskawkami w srodku.W lubelskim od czwartku ochlodzenie i deszczowo ,dzis sie przejasnia,jutro tez jeszcze świeto choc koscielne tylko.Czy maja Panie te lilie ,ktore kwitna na świętego Antoniego?jutro przypada akurat ten dzien.Ja mam lilie ,ale nie te ,ktore nazywa sie potocznie liliami sw.Antoniego.Milej niedzieli zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,u nas sucho i upalnie,ogólnie marnie,Amadei mam lilie,ale ja mówię na nie św.Józefa,jest u nas kapliczka św.Antoniego i nawet mamy dzisiaj mszę o szczęsliwe zbiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja mam malinę polanę a na jesieni będę sadzić hektar ja piekłam bułeczki drożdzowe z truskawkami w piątek ja padał deszcz a wczoraj piekłam tort smietankowy z truskawkami na 18 urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętują dziś Panie?Mam pytanie czy astry posiane teraz zdaza urosnac i zakwitnac jeszcze?na 2o opakowan posianych wczesniej bardzo malo wyroslo.Moze od suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj truskaweczki są przepyszne jadłabym 3 razy dziennie i nie przejem się do tego jeszcze czekam na własne pomidory i nic więcej mi do szczęścia nie trzeba , dzisiaj była kasza manna na gęsto i truskawki zmiksowane pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do tych astrow to moze w domu wysiej albo pod oslona to dogonia a truskawki w tym roku mam przesadzone i nie ma zbyt wiele ale te co sa pychotka i na placek juz tez styklo a w szklarni pomidorki juz mi dolatuja a ogorki juz 4 swoje zerwalam wiec jest co juz jesc kuzyn ma kapuste,kalafiora i brokuly wiec jest ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czasu mało ,cholera jasna:( Maluję balustrady na balkonach i muszę malować mieszkanie.Podpowiedzta kochane jak?:( Kuchnia to wiadomo jeden kolor i gotowe ale w salonie chcę na dwa ,podoba mi się ten dwukolkor reklamy w tv fioletowo-zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że szczurom trzeba tak długo sypać truciznę aż przestanie znikać to wtedy efekt murowany. A NAM OCIELIŁA SIĘ DZISIAJ JAŁÓWKA O 3 RANO BYLIŚMY I BYŁ SPOKÓJ A JAK POSZLIŚMY O 6 TO BYCZUŚ JUŻ SIĘ ,CHWIAŁ NA NOGACH ,śliczny a moja córka kończy dziś 21 latek to ma prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej dziewczynki!!!!Hania NAJ,NAJ dla córuś!!!!Dziś Bernarda,niech mu da Berni.Ale u mnie polało,ja pierdolę,chyba chmura się spuściła.Piwnica jak zwykle pływa,mimo że zrobiny drenaż,ale to nic,najważniejsze,podlało ogórki-BOŻE DZIĘKI!Miałam dziś grilla robić,zamiast kolacji,nic z tego nie będzie,za to zupa chmielowa(piwko) i skrzydełka w domu zrobię,walta do mnie,skrzydełek full,nie ze sklepu-swoje!A co do szczurów,to nie znam się,ale dużo cvzytałam,no i dziadek mniał rzeżnie(tam to dopiero miały raj),pamiętam tylko,że coś z karbitem robił,ale nie wiem co,ale małe skundlone jamniki zawsze u niego były i je łapały,pamiętam też że jeże łapał i oswajał-to dopiero są wirtuozy na szczury,łapią i w rządku je układają,no tak jak w lodówce,no tak na full nigdy ich nie wytępił,rzeżnia już nie działa,sprzedał dziadek ziemię i to wsio,mieli ludzie myszy i szczury przez jakiś czas,już nie mają,poprostu nie ma co żreć hałastra i się wyniosła.Dobra wpadajcie-zaczynam robić domowego grilla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no u nas tez popadalo ladnie a co do szczurow proponuje w jednej misce zmieszac srut lub zboze z cementem a troche dalej ustawic miske z woda zeby nie zachlapaly sypkiej mieszanki i bedzie po szczurach!!! pozdrawiam a do ciebie iwonka juz jade tylko moge sie spoznic zachacze o szklarska porebe no i moj kochany karpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hejta koleżanki!!!No co jest,sama musiałam te piwsko żłopać,czekalim i czekalim......aż się narąbalim.Gabi,na Szklarską i Karpacz szkoda kasy,wal do mnie,wstaniesz rano,Śnieżkę oglądniesz-za darmochę,a wieczorem wyciąg ze szklarskiej jak podświetlony,to tak widać,jakby był za płotem.Dziś kartoflanka na kościach,trza co ubić bo żarcie się kończy no i wakacje idą.Letniki przyjadą z miasta,a toto cały rok na diecie,ale jak miąsko świerzynę obaczą to pierdolą dietkę.Mój wnusio na moje kozy gada renifery,bidne te miastowe dzieciaki-haha!No dawajta na te kartoflankę,cusik jeszcze pokombinujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY fajna ta wasza strona,piszcie dalej,szkoda by było zeby znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki gdzie się wszystkie podziałyście :( Basia te dwa kolory są śliczne takie z charakterem a najważniejsze żeby tobie się podobało i żebyś dobrze czuła się w tym pokoju. Bosch ta nasza strona na pewno nie zniknie tylko my kobiety pracujące i jak to na wsi latem mamy niewiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no tak nasza strona nie zniknie tylko czasu troche mniej teraz a co do pokoju to ja mam zawsze 2 kolory teraz zmienialam na brazowy i kolor babiego lata wraz z bordowymi ornamentami wedlug mnie jest slodko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie mam pytanie dawno juz bylam na weselu.Ile teraz daje sie na wesele?czy mozna isc w jasnej sukience oprocz oczywiscie bialej i jakie kolory teraz dominuja na weselach wiem ze kazdy wg upodoban ale moze sa jakies trendy nie wiem dawno bylam.Slyszalam ze niektore panie biora 2sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w końcu trochę czasu żeby usiąść przy komputerze,roboty tyle że nie można ogarnąć im dzień dłuższy . Za 10 dni wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Włoch po 10 latach na gospodarstwie bez dnia wolnego to się chyba w końcu należy to zawsze było naszym marzeniem ,trzeba było się trochę spiąć to da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×