Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej kochaneńkie!!!!Amadeja,jakie trendy-a że dwie kiecki się przydają,to fakt.Ja rzadko jestem na takich imprezkach,ale jak juz się wbiję,to mam dwie kiece,jedna musowo kolorowa(kwiaty,jakaś mozaika,no zawsze coś tam w szafie się znajdzzie i ją zakładam,jak już dobrze się bawię,bo to tu chlapniesz czy tam i nie widać,na wejście mam zawsze coś ciemnego,ja w zasadzie uwielbiam ciemne kolory,moje łachy przeważnie mają w sobie czerń,kawę,chociaż ostatnio to komplet walnęłam zajebiście czerwony i do tego skórkową marynareczkę też czerwoną,Tak,że napewno przydadzą się dwie,i konieczne będą też na potem złachane buty,czyli najwygodniejsze,zchodzone,chociaż jak dobrze się zabawisz w doborowym towarzystwie,to na cholerę buty-haha!Ale polało u mnie dziś,tylko patrzę,że jak dłużej to pomimo zrobionego drenażu,znów będę pływać,ale to są uroki-nasze uroki.Warzywa podlane,kwiaty też-nie ma tego złego......Dziś pierogi z dutkami,no i biały barszczyk oczywista i pieczone kartoszki,wpadajta dziewczyny,zrobiem balety-taka szklana pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka Kochaniutkie co slychać ciekawego u was mam cichą nadzieję że do nas bocian zawita buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie wrocilam od szwagierki z dobrego dnia najedzona co nie miara a co do kolorow na sukienki to teraz jest modne wszystko ja jestem w tym temacie bo za miesiac tez ide a na doodatek moj maz jest swiadkiem kazdy wzor i kolor:zielenie z niebieskim wzystko sie nosi u nas w kuj-pom to babcie daja 1000,swiadkowie 500 a zwykly gosc 200-300 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki po całym tygodniu nareszcie trochę odpoczynku a deszczu porządnego jak nie było chmury chodzą ale nas omija kropi jak ksiądz kropidłem susza wszystko przysycha ja truskawki część mam nawadniane to są ładne a część nie to są przyschnięte Aneta jak leczysz rwę kulszowa bo ja też mam imuszę bardzo uważać na wesele sukienka taka do kolan oby nie długa no i dobranoc u nas żonaci nie są światkami na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki a u nas pada od wczoraj z małymi przerwami ale aż miło popatrzec jak to wszystko się zieleni a przed chwilą na niebie pojawiła się tęcza.Majeczko ja teraz jak byłam u lekarza to dał mi leki przeciwbólowe i smarowałam sobie maściami różnymi i przeszło .Ale jakiś czas temu to przeciwbólowe nie pomogły dopiero zastrzyki ale ten nasz lekarz do najlepszych nie należy więc pewnie jak mnie przyciśnie lepiej poszukam specjalisty.A ty jak sobie radzisz? Zorka oby ten bocian u was zagościł jak najszybciej. Dziewczyny mąż powrócił z saksów z Niemiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej!!!!No Aneta,ten bociek może i o ciebie zachaczyć-no,no-stary z saksów,wygłodniały-haha!Obaczysz!U mnie dziś leje,całą noc dawało,ponoć potem ma być bez opadów,ale...jak nie obace to nie uwieze.A....zakwitły mi czarne lilie,jakie diabelskie,jak słońce wyjdzie to się rozwiną,ciekawa jestem strasznie.Dziś nie chce mi się pitrasić to zrobię coś na winie(co się nawinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u nas dziś ci chwilę pada a przed wyjazdem chcemy jak najwi ecej przygotować do żniw ale zdążymy jęczmienia zimowego nie ma a rzepak zaorany no to spoko,oj dziewczynki najlepszy jest swój stary bociek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a gdzie kupilas te czarne lilie?jak zakwitna masz mozliwosc zrobic zdjecie i wyslac np tutaj?nigdy czarnych nie widzialam tulipana malwe tak.U mnie w lebelskim tez co chwile pada;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no iwona pozazdroscic tych lili!!! u nas leje od wczoraj wieczora:(zimno i szczerze mam dosc deszczu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,w sobotę i niedzielę byłam na weselu,wszystko na bogato,co do kreacji to tylko jedna babka była w długiej sukni ,wszelkie kolory królowały,wesele na 120 osób,Gabi u nas zwykli goscie dają od pary 500-600 zł,z tego co wiem to chrzestny 1000,a chrzestna 3000 bo ona przyjechała z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario to bardzo bogato u Was,na prezent 500zl to bardzo duzo a jeszcze sie ubrac torba torebka, sukienka,buty ,kwiaty,itp.U mnie w lubelskim poprawa pogody.Jakie pomysly maja Panie na obiad?Milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej Pracusie!!!!No pięknie dziś,ale ponoć do południa tylko,więc trochę popielę cwietki.Dziewczyny te lilie to nowa odmiana,kupiłam na Allegro na CEBULE-KWIATOWE,to ich strona,i powiem,że firma super,bo trochę się wkurwiałam,że tak długo mi ślą,to dodatkowo jako prezent dostałam jakieś chińskie kwiaty co liście mają jak olbrzymia koniczyna a kwiatki takie różowe dzwonki,królik skurwysyn opierdolił kwiatki,coś liście mu nie szły,dziś polowanko,bo jak artysta dobierze się do lili to nie wiem.Pacioreczniki też od tej firmy mam,jakieś nowe amerykańskie biało-pomarańczowe,azalię Gibraltar w zeszłym roku kupiłam,ma tak zajebiście pomarańczowo-ogniste kwiaty,że szok,a irysy też niby te tygrysie ale czarne w siwe paski,no na zdjęciach to fantazja wyglądają,u mnie narazie liście są,czekam na kwiatki.Sąsiadeczka dała mi trochę odnóżek mięty,z niemiec se przywiozła,jakaś odmiana hodowlana co z niej robią płyny do płukania ust,kazała mi powsadzać między kwiaty,żeby rzadne robactwo ich nie żarło,ma taki intensywny zapach,że czuć ją na metr-zobaczem,pożyjem.Dziś nie wiem co gotuję,jak złapię królika to będzie potrawka i buraczki,tyle trawy a on mi kwiatki wpierdala.Wpadajta dziewuchy,dziś dostawa piwa z Czech do mnie wali-haha-zabawimy się-no dawać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,u nas w nocy okropna burza przeszła z ulewą,niedaleko to gościowi nowy garaż blaszany przez płot przerzuciło.tyle dobrego,że chociaż ziemia namokła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć wszystkim żonom i córkom TATUSIÓW-dziś ich święto.U mnie wczoraj też taka zajefana burza była,popadało ostro,ale że było ciepło więc dziś ani znaku,coś teraz się chmurzy,mogłoby nocką popadać ale z umiarem.Dziś leżę odłogiem,tylko obiad i nic więcej,no chyba że kto się trafi na kolację,dzieci mojego TATUSIA sms-em złożyły mu życzenia(kurwa postęp w świecie stosunków międzyrodzicielskich!)takie czasy nowoczesne.Piwko mam,grill zawsze w gotowości,jak mata się nudzic jak ja to zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas dziś pogoda grad, burza ,deszcz i wszystko co możliwe .Powoli pakuję na wyjazd ,wszystko trzeba przekazać młodzieży oj a jest co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no u nas tez pogoda beznadziejna slonce z deszczem,gradem,wiatrem!!kto co chce!!!i gdzie tu lato??? hania tylko wszystko dokladnie przekazuj!!!zebys miala do czego wracac:) no to mlodziez troche odpocznie i poszaleje:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej ziomalki!!!!Ale zimno i piżdzi jak w kieleckiem,pierwsze dni lata jakby nie było.Hania to ty wybywasz czy dzieci odprawiasz?Do mnie po niedzieli letniki zwalą-o Maryjko-burdel będzie nie z tej ziemi.Po wnusia sama jade do stolicy,bo młodzi urlop w lipcu i nad morze sami chcą jechać,a ja będę się urlopować w domu.Blądynę trza przygotować na jadło,może styknie na miesiąc.Dziś zacieraki ze skwarkami i cebulką,a jak sąsiad przyniesie jagód to może jagodzianek napiekę,jak lubicie to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka Kochani dziś mamy wypad do Szepietowa na targi rolnicze pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z małżonkiem wyjeżdżamy do Włoch na 9 dni , młodzież podróżuje w roku szkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale zimno i na dodatek sucho ale po niedzieli zapowiadają upały to wszystko wyschnie dziewczyny pisaliście o bocianach no i kiedyś w niedzielę siedzimy sobie z mężem i patrzymy jak sobie krążą dwa bociany no i muszę wcześniej robić wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam maja to sie wam narobilo:) u mnie kraza bociany i nic zero efektu:) wczoraj bylismy na opoznionej nocy swietojanskiej,zabawa przednia a najlepsze ze moj wianeczek wygral:D pogoda sie zaczyna stabilizowac i moze w koncu bedzie to lato!! iwona i co masz te jagodzianki??? milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zasiedziałam u koleżanki. Miało być 4 dni a zeszło do 10.Za to wypoczęłam wybornie. Zwiedziłam Gdańsk, Sopot i Hel. Na Gdynię już czasu nie starczyło. Teraz koleżanka jest u mnie a do niej ponownie wybieram się pod koniec lipca. Wybieramy się większą grupą na występy zespołu Deep Purple. Młodzi tego zespołu nie znają ale co starsi to go powinni pamiętać. To zespół z lat 70 i 80. Bardzo się cieszę na ten wyjazd i spotkanie w gronie znajomych z lat szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u nas nareszcie porządnie popadało na truskawkę to za pużno część uschła wakacje się zaczeły a tu pusto się zrobiło Halinkotobie to po zazdrościć ale tyle twojego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wczasy mnie za bardzo nie stać ale koleżanki i kolegów mam porozrzucane po całej Polsce. Sporo osób mnie odwiedza a od tego roku ja postanowiłam też dupę ruszyc i odwiedzić . Przy okazji zobaczę trochę Polski. Dzięki temu że nie mamy żadnych zwierzaków i nie mam roboty w polu bo uprawiamy tylko proso moge przeznaczyć czas na swoje przyjemności. Lecę robić obiad. Robię dziś kapuśniak z białej kapusty. U nas na to mówią parzybroda a prawdziwy kapuśniak to z kiszonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nieobecnych,co taka cisza na forum,czy wianki poświęcone,u nas ciągle pada,Halino dobrze jest mieć takich przyjaciół u których można się dłużej zatrzymać ,ja ostatni raz byłam w Sopocie w marcu ubiegłego roku,bo akurat mąż był tam w delegacji,na razie nic ciekawego się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdazdrościc takiej wycieczki i odpoczynku,ostatnio w Trójmieście byłam za czasów liceum a to kupa czasu.A znajomości z czasów szkolnych rozleciały się zupełnie. Teraz rwiemy malinę czarną potem będzie jesienna a potem to już zima i tak co roku.A może zrobimy gdzieś pośrodku zlot KAFETERIANEK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u nas dziś pada i jest chłodno Anetko gdzie ty sprzedajesz tą malinę na jakiś skup i po ile ci płacą za kilogram ja w czoraj tu nie tu połapałam juz jesienną malinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×