Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

No ja dziś to w obłędzie,sasiadka właśnie dostała kasę,była się pochwalić,no i piwo mi kupiła.Ja chyba skoczę do miasta śrut kupić na listonosza,już który dzień mnie omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Mnie kurwica zaczyna brac na to wszystko jak widzę to sporo dziś się załapało a jak zwykle załapie się dopiero na marzec nie chce mi się dzisiaj nic nie mogę znaleść miejsca jakąś mam depreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu nie mieć deprechy,jak nie styka na nic,długów więcej jak dochodów.Ja do wnusia miałam na ferie pojechać,ale za co?Podróż ze 2 stówy a i co kupić dzieciakowi by trza było,no nie ma kur...a nic!I też nic się nie chce robić,bo cały czas myślisz,że to czy tamto by się przydało,a nie ma z czego.Nawet leków wszystkich nie ma jak wykupić,bo są ważniejsze wydatki.Pozdychamy,już ja to chyba starości nie dożyje przy takim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
Iwonka Ty to juz pewnie niewiesz czy lepiej zeby ten listonosz zajechał czy nie ? gdy zajedzie odliczanie dopiero sie zacznie a jak nie to moze bedziesz ta szczesliwa co bez decyzij dostanie . ale i tak pozostaje nam czekac na marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur...a oszuści pierdo....e,przed świętami gadali,że wszystko sprawnie pójdzie do końca roku,tylko kur...a nie powiedzieli do którego i co im tak sprawnie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
czytałam na jakims forum przed chwilka ze dziewczyna ma z 24 listopada decyzje i dzwoniła dzisiaj do warszawy nie dostanie juz w lutym pieniedzy bo poprostu juz ich niema ma czekac do poczatku marca;( załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacior07
dostał ktoś z podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bacipr podkarpacie 000 zl ani na kontach ani tez w bankach zwlaszcza w naszym szlak moze trafic czlowieka moze jutro lub pojutrze a moze jeszcze pozniej kto to wie napisz pierwsza litera miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratulacje dla tych ,którzy dostali pieniądze:) Wiecie dzis dzwoni do mnie paniusia z banku i twierdzi że nie wpłynęły im pieniądze ,ja babie mówie że 24 stycznia wpłaciłam i mam potwierdzenie wpłaty a ona że muszę wpłacić raz jeszcze i to już! No koorwa krew mnie zalała z jakiej to niby racji?????? Ohujeli chyba ,no jak mam wpłacić raz jeszcze a tamta wpłata to co? Poszła sie jebac????? No poradźcie co robić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
wyslij paniusi potwierdzenie wpłaty , chyba że konta były rózne wpłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
xero dowodu wpłaty jej wyslij faksem lub mailem , albo ona Ciebie z kimś innym pomyliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już kochaniutkie!Basia jeb...ć ich!!!!!Mi nie raz przychodziły ponaglenia i cuda na kiju,naumiałam się w byłym swoim wielkim świecie(śmiecie),że olać,przeczekać,przeprosin nie uzyskasz,ale będzie wsio ok.Po prostu,banki między sobą rywalizują w sesjach,co nie jest skuteczne,bo sesje uzależnione są od NBP,przelewy ludziom kiedyś,co i dziś się zdarza "idą" po trzy dni,hańba,ale prawda.I nie prawdą jest,że twój czy mój bank nie operuje ta naszą kasą,trzymaja nieraz na zabój,a nas parę minut może uratować,taka politykę ma tylko chyba Polska-par don-Białoruś chyba też.Słuchaj Basia wnusio dał ci kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia jeszcze jedno-mam konto w banku takim a takim,w zasadzie dwa konta bo jedno z nich jest oszczędnościowe,nieraz tam mi jakaś kasa wpada,i co jest ewenementem,to niby jedno konto o dwóch nr-ach,przelałam(środek tygodnia)kasę z oszczędnościowego na to drugie obsługiwane kartą,i co?Lipa.Wchodzę na stronę-kiedy kasa-jest taka-tam mi pisze,że od razu,a ja ją miałam,za dwa dni,po moim monicie,telefonicznym,to makabra,ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
właśnie zaksięgowano mi przelew z dopłatami....! nie oszukali mnie w agencji , posprawdzajcie konta, jutro też jeszcze mogą być przelewy, ja mam konto w PEKAO u Włochów. dec. 26.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
PEKAO S.A. nie PKO BP S.A. to sa dwa rózne banki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka i Ewcia tak zrobie,jak do mnie jeszcze raz zadzwoni to ją opierdolę jak szmaciarz kunia! Wyslę jej potwierdzenie i niech się ode mnie od...li. Iwonka wnusio wczoraj juz pojechał do swojego domciu u mnie jest co drugi weekend bo córka do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
ja jak zwykle najpierw zajrzałam na stronę a pużniej sprawdziłam konto inie mogę uwierzyć jest kasa a jeszcze mam jedną dobrą wiadomość dzisiaj synio się zaręczył sprawdzajcie konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
MAJA z którego masz decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
z tego co piszecie to płacą ale tylko za listopad a o grudniu nic nie słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje dla was
W miare jak sie starzejemy, nam kobietom przybywa kilogramow. Dzieje sie tak, poniewaz magazynujemy w glowie wiele informacji. Ale oczywiscie przychodzi taki moment, ze taka ilosc informacji nie miesci sie w naszych glowach Wtedy zmaganyzowane wiadomosci zaczynaja rozchodzic po calym ciele. I teraz juz wszystko rozumiem.... Nie mam nadwagi!!!! Nie jestem gruba!!!! Jestem madra!!!! Bardzo madra!!!!! Dla wszystkich wspanialych kobiet Dzisiaj jest Miedzynarodowy Dzien Kobiet Diabelnie Pieknych i Eleganckich i Inteligentnych.... Zatem prosze wyslij te wiadomosc do wszystkich, ktorzy odpowiadaja temu opisowi Mozesz mnie rowniez ja przeslac, chociaz juz ja otrzymalam i juz wiem, ze jestem wspaniala !!!! I nie zapomnij o tej prawdzie zyciowej: Zycie nie powinno byc podroza ku grobowi z zamiarem dotarcia tam w dobrym zdrowiu, z atrakcyjnym i zadbanym cialem, nalezy sie przez nie przeslizgnac, z czekolada w jednej rece, winem w drugiej, z cialem w 100% zuzytym i krzykiem: kurde ale zabawa!!!!!! TAK JEST!!!!!! JESTESMY DOSKONALE.... Poniewaz: - nie lysiejemy - mamy swoj dzien panstwowy i miedzynarodowy - mozemy uzywac zarowno koloru rozowego jak i niebieskiego - zawsze wiemy, ze nasze dziecko jest nasze - mamy pierwszenstwo przy ewakuacji rozbitkow - nie placimy rachunkow - jestesmy pierwszysmi zakladnikami, ktorzy sa uwalniani - jezeli jestesmy zdradzane, jestesmy ofiarami - jezeli zdradzamy, oni sa rogaczami - mozemy spac z przyjaciolka i nie nazwa nas przez to lesbijkami - mozemy sie skupic na kilka rzeczach jednoczesnie - zona ambasadora jest pania ambasadorowa, maz pani ambasador kim jest? - zona prezydenta jest pierwsza dama, maz pani prezydent kim jest? - jezeli wykonujemy meska prace jestesmy pionierkami - jezeli mezczyzna wykonuje kobiece zajecie, jest pedalem - mamy wielokrotne orgazmy. I na koniec: ROBIMY WSZYSTKO TO? CO ROBIA MEZSZCZYZNI, I TO NA WYSOKICH OBCASACH!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja podwujne gratulacje za kase i zareczyny syna dwa tygodnie temu moj tez to zrobil ciesze sie ale i boje wydatkow bo jest to koszt kolosalny po 15000 na jedna strone a to nie malo juz jestem po zalatwieni prawi wszystkich rezerwacji z tym zwiazanych dlatego wie jakie to koszty nawet zespol zarezerwowalam z twoich stron bo z tomaszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgubilem sie tylko przed chwila czyli godzinę temu przyjechałem ,wykąpałęm żonkę i czytam Was tutaj.Otóż już wcześniej uczyniłem parol na konowalów- szubrawców,gdyż ewidentny błąd popełnili.Jest w Krakowie firma adwokacka do spraw medycznych.Ok.1 miliona chcą wysądzić oczywiście podpisujac ze mna umowę na 25 % ich należnego.Mój wkład na razie jest zerowy.Oni wszystko załatwiaja.Ktoś pytał jak to się stało.Otóż przy laparoskopii wyciecia kamieni z woreczka zołciowego doszło do tego zdarzenia.Zamiast przerwać to szubrawcy kontynuowali i nastapiło pólgodzinne zatrzymanie serca i zator plucny.Żona jest na etapie neurologicznym cyli prawowity maż jest...........ojcem,matka bratem.Takie etapy są w tym stadium.Hipotetycznie moze sie choroba pogłębić i wtedy już tylko psychiatryk pozostanie.Na razie idzie ku dobremu malutkimi kroczkami.Lekarze neurolodzy "przewidują" leczenie 3-5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×