Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

U mnie na koncie jak zwykle.......000000000000,ale nie wiem o co kurwa już chodzi na tym forum.....Iwona powiedz odpisz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona-- jęsli mnie mylisz z kimś innym ubolewam nad tym.To co mówisz nie mam zielonego pojęcia.Wiek nie pozwala abym takie historie zmyślone podawał.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY....gówno się spuszcza a nie z nim polemizuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zerem...........do usunięcia.......jak bolący ząb..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAT OK 40,CZŁOWIEK Z ZASADAMI,LUBIĘ SŁUCHAĆ,ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY...... Szkoda,ze nie zajrzałem wcześniej. Jak dojdziesz do 30 tysiecy postów moze zmądrzejesz:DTylko będziesz jeszcze "musiał"dorobić 12 tysiecy aby mnie dogonić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedker
Jak Wam ktoś dokucza to napiszcie do admina strony to kolesiowi bana na IP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedker--ban to ty
jesteś ofermo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia-warm.mazur.
dziewczyny dawno mnie nie było miałam już dość ale dziś święto jest kasa decyzja 2 12 2010jestem z tymi co czekają aby jak najszybciej całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedker
Schowaj sie koles:P bawisz mnie, pocisniej jeszcze troche tylko na tyle Cie stac??? pozdro & pocwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwiśka
Kce mi sie chłopa!!! Teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedker122
Dajesz, dajesz tylko na tyle Cie stac:P cienias... nie chce mi sie kont zakladac to mozesz sie teraz podpisac tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedker122
Dobra ide spać, bo za długo myślisz i za cienki w uszach jesteś:P a Ty dalej przezwyciezaj swoje kompleksy piszą marne posty... pozdro& pocwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacje podkarpaci ruszylo przyszla kasa dziewczyny to dzieki wam bo pomoglyscie swoimi myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na dopłaty
dziewczyny powiedzcie jak wy liczycie z kiedy te dopłaty od dnia wystawienia decyzji cz od dnia kiedy listonosz dostarczył ? bo ja decyzje otrzymałam 17 grudnia ale wystawiona była wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wystawienia decyzji czekalam 72 dni nie wiem od kiedy liczyc .A tak na serio poczytalam cale wpisy od wczoraj bo nie mialam swiatla i dzialo sie tutaj jakas hiena wcinala sie ale widze dziewczyny ze dalyscie jej rade i dobrze bo wczesniej sie milo tu zagladalo a ostatnio ciagle niescesy z przyglupami ale tego ' manka itp' to rodzice popelnili najwiekszy grzech w dniu kiedy go splodzili jeszcze raz dzikuje wszystkim co tutaj pisza bo z wami wytrzymalam ta nerwowke o kase trzymam kciuki za tych co czekaja dalej bede jeszcze zagladac bo jest tutaj milo jestescie fajni EWE BASIA IWONA MARMUREK CZARNY I RESZTA TYCH NORMALNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na dopłaty
acha tak tez myslałam więc decyzja z 1 grudnia kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×