Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona dolnośląskie
Beti,no i jak wiesz coś na temat swojej kaski,czy nie dzwoniłaś nigdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Ja nikogo ,ani niczego nie kopiuje. Tak Cię odebrałem. Nie ma problemu , nie podoba CI się forma wypowiedzi OK. Oceniłeś Iwonę na podstawie kilku wpisów,a chyba nie o to nam chodzi.Odbijając piłeczkę , nie pomyliłem się pisząc twój nick , ja cię tak odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
nie nie dzwoniłam Iwonko narazie jestem cierpliwa i czekam grzecznie . patrzac na niektorych ile czekaja to nieodwze sie jeszcze pytac ;( załozyłam konto internetowe i bede oczekiwała . chociaz mam nadzieje ze jak popłynie ta spora kaska to i o mnie zachaczy ;) pamietam kiedys ze po dwoch tyg od decyzij dostałam przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuyhrtyhr
Pawel1 no tak,nie zrozumiałeś o co chodzi,ale co się dziwić.Z kim sie zadejsz,taki się stajesz. Kopiowanie nick-a oznacza jego skopiowanie poprzez naciśniecie prawego przycisku myszki i podkreślenia słowa kopiuj ,następnie w danym tekscie wchodzi się ponownie na prawą str.myszki,naciska przycisk i wybiera się słowo wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuyhrtyhr
beti4826 ;-) myślisz,ze mnie podpuścisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ty RATATUJ nie pamietasz swojego imienia kurwa huj pizda pierdol sie buraku jebany szmata itd CO TY NA TO ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No ja aż boję się pomyśleć,w ubiegłym roku początek marca,a może w tym o luty zahaczą,ale skurw...ny jeszcze decyzji nie przysłali,no nie rozumiem tego,burdel niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
widze ze kazdego sie czepniesz . kazdy moze miec swoje zdanie na temat drugiej osoby ale nigdy nie powinien jej obrazac .to swiadczy o Tobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, mam pytanko czy sami robicie wnioski o dopłaty ,bo my robiliśmy sami przez 4 lata to dopłaty dostawaliśmy najwcześniej w kwietniu nawet jak nie było poprawek a teraz robi nam człowiek z ODR i jakoś tak wcześniej pieniądze przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hania,mi robi taka młoda kobitka,co zna się na tym,ja nie odważyłabym się chyba,żeby wypełnić to samemu-magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ja wam chyba nie muwiłam ale onw dostałam już w listopadzie a bespośrednich nadal nie ma co roku mniałam w grudniu ewentualnie na początku stycznia lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuyhrtyhr
Ale tępe babska tutaj siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Ja wypełniam sama i dopłaty zawsze miałam w grudniu. A teraz decyzja 23.11.2010r. i kasy 000000. Ale man ONW i bezpośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
sorry miało być mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwonka pisałaś ze nie lubisz poniedziałku ja przestane lubić i wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
dobrze ze ty jesteś naostrzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka mi wypelnia od poczatku firma doradcza zwiazana z funduszami to na tyle lepiej ze przy skladaniu wniosku nikt nie sprawdza jak zobacza pieczatke odrazu przyjmuja ale u mnie kasy jeszcze nie ma decyzja 25.11 ale w poprzednich latach to najpozniej przyszly pieniadze 1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia,jak bez kasy to każdy dzień popierd...ny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, mam pytanko czy sami robicie wnioski o dopłaty ,bo my robiliśmy sami przez 4 lata to dopłaty dostawaliśmy najwcześniej w kwietniu nawet jak nie było poprawek a teraz robi nam człowiek z ODR i jakoś tak wcześniej pieniądze przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Hanka Cz. może to i racja z tym ODR ,też mi wypełniają i kasa zawsze jest ok. 10 stycznia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
ok niech tak zostanie jestesmy tepe a Tobie widocznie to pasuje jak tutaj wchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
dokładnie iwonko dobrze piszesz bez kasy to tylko kombinujesz co ugotować i myślisz jak by to było gdyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
to raczej nie ma rurznicy kto wypełnia wniosek bo ja zawsze daje do firmy ktura sie tym zajmuje i rużnie płacą też czekam nadal czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Drogi rtuyhrtyhr . Jestem dumny, dałem rade.Potwierdza się prawda że człowiek uczy się całe życie.Piękne myszka klik, mysza w prawo klik ,klik ,klik,i już piękne SRUTUTUTU.A tak na serio wyluzuj bo można się połamać, uśmiechnij się jutro może być gorzej ,korzystaj z chwili.Ja odpuściłem 18 nastego kwietnia jadę na 1/4 Pinka floyda do Łodzi. Już się ciesze sama radość,polecam będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi pijany mąż do domu, puka do drzwi. Otwiera żona i mówi: - Jesteś pijany! Mąż na to: - Ależ skąd, nic nie piłem. Zdenerwowana żona trzaska drzwiami i zaraz słyszy wołanie męża: - Orzeszku... Orzeszku... Żona słysząc, jak mąż się do niej ładnie zwraca, postanawia go jednak wpuścić. Otwiera drzwi i słyszy: - O żesz ku**a! Palce mi przycięłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
Dla czego nie należy sie powstrzymywac od puszczania bąków?---Nie wypuszczane bąki unoszą sie do mózgu i stąd biorą sie posrane pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
Nauczycielka na zajutrz po wywiadówcemówi do jasia; -Jasiu ty jestes wykapany tatuś -Jaś na to; Jaki ja wykapany ja jestem z pełnego wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydydydydydy
wielkopolska kiedy dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×