Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolagenwustach

Zapach z dróg rodnych

Polecane posty

Gość kolagenwustach

Cześć dziewczyny , czy wam też śmierdzi "tam" śledziem ? Bo mi strasznie wali :( Wali do tego stopnia , że nie uprawiałam jeszcze nigdy sexu a do majtek władam sobie wkładki zapasowe . Koleżanki mówią mi , że to normalne , mama mówi żebym wypłukała pimposzkę w occie , ale boję się tego robić . Pomóżcie . To normalne ? Jak się tego pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmentarna lala
moze sproboj swieconej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz z kim?
a tam skad pochodzisz nie ma lekarzy? kolejny raz wstydze sie za kobiety na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmentarna lala
a tak powaznie to ten zapach mnie uwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to nie droga rodna
tylko 4 pasmowa autostrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe że sie ubrudziła
gównem z kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagenwustach
Hejka kochani :) Dziękuję Wam za pomoc :) Jesteście wspaniali :) U mnie w Zbąszynku , jest jeden lekarz od cipek , ale trochę głupio mi do niego iść :( To dobry znajomy moich rodziców i braci . Poza tym z mojej rzopki naprawdę bardzo śmierdzi . Zastanawiam się czy nie zagrzybiała bo ostatnio pokryta jest zieolono szarym nalotem , ale może mi się zdaje . Znacie jakieś domowe sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz z kim?
zenada, wpis powyzej a takna powanie,idz do lekarza dziewczyno nazwa specjalisty: Ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagenwustach
a znasz jakiegoś lekarza od cipek w okolicach Zbaszynka ? bo jak wpisuje w google "lekarz od cipek kolo zbąszynka" to nic mi nie znajduje :( Chyba najblizszy taki jest w warszawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada na patyku
rybi zapach to objaw zakazenia bakteriami. Trzeba isc do ginekologa. Nie nos wkladek, pogarszasz tylko swoj stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz z kim?
wpisz w google: ginekolog zbaszynek - zlosliwcu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkladki nie pogarszaja stanu
o ile nie sa perfumowane i z folia w podkladzie. Dziewczyna pewnie zlapala cos na basenie lub w solarium, albo po kuracji antybiotykowej zniszczyla naturalna flore bakteryjna w pochwie. Tak, czy siak - do ginekologa :) a tak przy okazji - autorko - wiesz, ze powinnas sie podcierac zawsze w strone pupy, nie odwrotnie? Chodzi oto zeby bakterie kalowe nie przedostaly sie do pochwy. To tez jest grozne. I moze byc przyczyna Twoich klopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkladki nie pogarszaja stanu
octem mozna przetrzec, byle takim bez alkoholu. To taki "babciny"sposob na zakwaszenie okolic intymnych (prawidlowe ph pochwy, to srodowisko kwasne). Ale wyleczyc infekcji tak nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog ze Zbąszynka
Błagam, nie przysyłajcie jej do mnie nigdy więcej!!! Ostatnio przez 2 godziny po jej wizycie musiałem wietrzyć gabinet!!! Ona ma tam prawdziwą grzybnię z owocnikami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkladki nie pogarszaja stanu
bez recepty jest do przemywania tantum rosa, czasem tu ktos chwali lactovaginal (mam nadzieje, ze nazwy nie przekrecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagenwustach
O Matyldo :( Zawsze podcierałam najpierw pupkę a dopiero potem rzope moją :( Nikt mnie nie edukował tak dokładnie , nikt mi o tym nie mówił :( Dla mnie było to normalne :( Miejsce intymne to miejsce intymne dlatego podcierałam je jednym kawałkiem papieru :( To są bakterie kałowe !!!! Znacie jakieś domowe sposoby by się ich pozbyć ? Wstydze sie iść do gineologa :( Ja prosta dziewczyna ze Zbąszynka nie pokazuje nikomu mojej cipki . Moze ocet pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz z kim?
cos ty sie tak uczepil tego zbaszynka? jestes z Top Model ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palal
a to dlATEGO TE GRZYBY TAK DOBRZE ROSŁY , NIE MA JAK NATURALNE NAWOŻENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz ze Zbąszynka
ludzie pomozcie mi i tej dziewczynie !!! po mszy to musimy cala lawke malowac bo leci z niej jakis taki sok pitny ktory zezera nam caly nowy lakier za pomoc skladam Wam Bog Zaplac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZEN555
boze kobieto co to cholera sredniowiecze do lekarza zapychaj bo cie kazdy chlopak oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×