Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

Co wazniejsze pieniadze czy szczescie...??????

Polecane posty

witam, jestem z chlopakiem od 5 lat na poczatku bylam w nim zakochana ale z czasem to minelo i tak mecze sie w tym zwiazku juz od okolo roku:-( mieszkamy razem w stanach mamy tu piekny dom 2 samochody on dobrze zarabia ja tez mam bardzo dobra prace i to taka prace ktora naprawde lubie. Ale ostatnio coraz czesciej zastanawiam sie nad powrotem do Polski , nie mam tu rodziny ani nikogo bliskiego, mam tylko jedna dobra kolezanke i paru znajomych , na poczatku mi to nie przeszkadzalo bo bylam szczesliwa ze swoim chlopakiem ale teraz to minelo Wiem ze on nie jest zly ale po prostu chyba przestalam go juz kochac a pieniadze szczescia nie daja. Boje sie powrotu do Polski bo mam tu juz w miare poukladane zycie , ale z drugiej strony jak pomysle ze mam tu spedzic cale zycie to mam takiego dola:-( Doradzcie mi co mam zrobic , co wy byscie zrobili na moim miejscu wybrali poukladane zycie na poziomie z normalnym facetem ktorego jednak nie kochacie czy powrot do Polski w ktorej nawet nie mam gdzie mieszkac ale mam rodzine i chcialabym znalesc szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bym wróciła na Twoim miejscu ,albo zostawiła tego faceta i próbowała układać sobie życie na nowo w Stanach... Trudna decyzja ,nie wiadomo czy w Polsce uda Ci się znaleźć prace,mieszkanie itp. Kasa to nie wszystko ,ale za coś żyć trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam Juz o tym zeby sprobowac tutaj wszystkiego od nowa z kims innym ale ciezko jest tu byc samemu. Poza tym nie wyobrazam sobie byc z kims innym niz z Polakiem a w mojej miejscowosci jest ich naprawde bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobys nie zrobila to bedzie zle,heee takie zycie, nie zaluj tego co stracisz, zycie idzie do przodu, zrob sobie dziecko bedziezs miala inny klopot:-) za pare lat zycia z mezem zadaj sobei te pytanie dzis na nie nie umiemy odpowiedziec, nie cofaj sie do tylu bo to obiaw depresyjny, zyj zyciem zyj chwila, ciesz sie z tego co masz, za czym tesknisz za dziurami i zlodziejstwem, rodzice i tak kiedys odejda a ta zostaniesz ,myls o sobie,..nioe mozna miec wzyciu wszystkiego...powodzenia a i dorosnij do zwiazku, bo niewiadomo co chcesz od zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz po prostu
rozstac się z tym facetem skoro nie jesteś szczęśliwa bez powrotu do Polski ? Stany są chyba na tyle dużo żebyscie sobie nie wchodzili w drogę ? Rób jak chcesz , tyle że nie bardzo rozumiem do czego ty chcesz przyjeżdżac :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli to mozliwe to wez
dluzszy urlop i przyjedz do Polski.Zobaczysz czy sie tu odnajdziesz i jakie masz szanse na prace czy stabilizacje.W ciemno, nie radze wracac czy palic wszytskich mostow za soba.W Kraju dosyc ciezko sie zyje,fakt ze pieniadze to nie wszystko ale bez nich nie da sie normalnie funkcjonowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiecie do czego chce przyjezdzac? Powiem wam szczerze kiedys liczyly sie dla mnie tylko pieniadze, zeby miec dobrze w zyciu zeby cos osiagnac i nie martwic sie o jutro. Wychowalam sie w dosyc biednej rodzinie i czesto brakowalo nam na podstawowe zeczy. A teraz kiedy nie moge narzekac na pieniadze itd inne wartosci zaczely sie dla mnie liczyc, takie jak rodzina , przyjazn itd. Jak sie jest daleko od kraju (ja jestem juz tutaj ponad 3 lata) to sie teskni za swoim krajem mimo ze nie ma on nam nic do zaoferowania. A przynajmniej ja tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz juz ustalone zdanie
to po co pytasz? wiesz czego chcesz ,wiec wracaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
to całkiem niegłupi pomysł, wez urlop i poleć do polski rób często zakupy, spaceruj ulicami, przejdz się do urzedu pracy tuż po jego otwarciu może przejrzysz na oczy tutaj w polsce wiele ludzi by wiele dało aby stąd zwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz po prostu
ja bardzo dobrze rozumiem tęsknote za krajem i rodziną , obawiam sie tylko ze jak wrocisz i spedzisz kilka miesiecy bez pracy , oszczędności sie skończą szybciej niz myslisz to sama zrozumiesz ze tak samo jak pieniądze szczęścia nie dają bez jakiejs stabilizacji rownie cieżko się żyje , u siebie bo u siebie ale jak kolejny raz przyjdzie ci przeliczac każdą zlotówke i oglądac ją 10 razy zanim ją wydasz , chyba że masz w życiu z górki i będziesz się potrafiła tutaj realizowac w tym co kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
wyżej bardzo mądry post, ja jak wróciłam z zagranicy to w ciągu 3 mies wydałam dużo pieniędzy nim znalazłam pracę, byłam w szoku że pieniądze tak się upłynniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zarobić
CHCESZ ZARABIAĆ SIEDZĄC PRZY KOMPIE? Nie ma nic prostszego! Wszystko co musisz zrobić to zalogować się tutaj: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275 i zainstalować banner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×