Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana by schudnąć

Slimming World-kobitki, ktore mieszkaja w Anglii ... ktoras slyszala??

Polecane posty

Gość KASYA79
CZESC MAM NA IMIE KASIA I MIESZKAM W ANGLII OD 8 LAT. TEN PROGRAM JEST SWIETNY- WIEM BO NALEZE DO GRUPY SLIMMING WORLD:-) PROGRAM POLEGA NA LICZENIU TZN. GZECHOW. MOZESZ JESC WSZYSTKO TYLKO, ZE W SLODYCZACH MASZ OGRANICZENIE. MASZ WYBOR POMIEDZY SLODYCZAMI I CHLEBEM. SERDECZNIE POLECAM.JA ZACZELAM TO 3 TYG TEMU I JUZ SCHUDLAM 4.5 KG I BEZ JAKIS TRAGICZNYCH DIET JAK DUKAN NA KTORYM BYLAM PRZEZ 8 MIESIECY I NIE POLECAM:-( POCZYTAJCIE O TYM PROGRAMIE BO CIEZKO JEST OPISAC TO W KILKU SLOWACH, ALE JA JESTEM ZADOWOLONA BO JEM TO CO LUBIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja slyszalam o tej diecie.Mieszkam w Anglii i duzo ludzi jest tu na tej diecie.jezeli mogla mi wytlumaczyc jak sie stosuje ta diete i przeslala mi zasady to fajnie by bylo podzielic sie wszystkimi doswiadczeniami!wiem na czym polegala dieta punktowa.pomoz mi prosze:(chce sie znowu poczuc zdrowa i usmiechnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja slyszalam o tej diecie.Mieszkam w Anglii i duzo ludzi jest tu na tej diecie.jezeli mogla mi wytlumaczyc jak sie stosuje ta diete i przeslala mi zasady to fajnie by bylo podzielic sie wszystkimi doswiadczeniami!wiem na czym polegala dieta punktowa.pomoz mi prosze:(chce sie znowu poczuc zdrowa i usmiechnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIMMING WORLD
Hej Dziewczyny stosujące tę dietę, lub zainteresowane jej stosowaniem z Anglii oraz Polski.Ponieważ w sieci nie ma po polsku dużo informacji , zadziwiające to bo na wyspach w ciągu 40 lat stosowało ją ponad 5 milionów osób warto by było zebrać grupę osób aby mogły wymieniać się doświadczeniami, informacjami i przepisami.Dzięki kilku zapaleńcom budujemy my dukanowe banitki , kiedyś tlko na DD dziś stosujące różne diety MM, SB, tworzymy taką bazę Slimming World . http://www.dukanowebanitki.pun.pl/forums.php Mamy zasady po polsku , przepisy, każdego dnia coś przybywa,szukamy osób ,które chciałyby by wymienić się doświadczeniami i tych którzy chcą tą dietę stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scrabek1
Czesc tez mieszkam w anglii i zastanawiam sie czy sie zapisac bo chcialbym zgubic 10 kg ale sama nie wiem troche mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antulanet
Czesc, ja mieszkam w Irladnii i wlasnie 2 dni temu z kolezanka dolaczylysmy do grupy. Ja mam do zrzucenia 20 kg czyli 3.5 st. Przyznam szczerze ze slyszlaam juz od kilku miesiecy o tej diecie ale nie umialam sie zebrac. Nadal wydaje mi sie to troche skomplikowane, ale mam nadzieje ze to tylko pierwszy tydzien dwa i bede widziala jak swobodnie manipulowac tymi posilkami by bylo dobrze. Nie jestem pewna niektorych zalozen. W sensie wiem ze jest kilka programow. Wybralysmy z kolezanka Special Express (przepisy byly spoko) i dzis wrocilysmy do domku z cala torba (nie jedna) zakupow. Nie wiem jednak czy dobrze wszystko stosujemy: np. sniadanie: jesli juz zjemy platki alebo witaboxy z mlekiem i owocami rozumiem ze to nasz wybor A i B juz jest zagwarantowany na dzien wiec o zadnym wiecej chlebku nie ma mowy? jak jest lunch i np. mamy typical irosh breakfast: pieczarki, 2 boczki (bez tluszczu)< 2 sadzone jajka i lyzki fasoolki....czy to jest OK czy sa jakies grzeszki? niby w przepisacch jest ok. Kupilysmy olej 1 cal. wiec powinno byc dobrze/ Nie wiem tez jak jesc snacki to czy np. jedna rzecz z Free food moze byc czy koniecznie jak mamy free food musi byc koniecznie superfree? bede wdzieczna z aporody jak sie w to wkrecic. wiem ze dziala bo moja managerka schudla ok 6 st w ciagu roku wiec////respect/ pozdrawiam i zycze wytrwalosci Antulanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaszas
Autorko, zabawne, ja też mieszkam w Bournemouth :) Ale tego sposobu nie próbowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0018005872
zapisalam si do SW pod koniec maja, na pocztku sierpnia osignlam mój target czyli 60kg - zrzucilam ok.10kg Ten program zywieniowy (bo to nie dieta) na prawd dziala. nigdy w zyciu nie bylam na zadnej diecie, bo tak mam konstrukcj psychiczn....hahaha. zglosilam tez chc poprowadzenia polskiej grupy w zachodnim Londynie, Slimming Wrld wykazal zainteresowanie, ale jakos mój zapal opadl jak dowiedzialam si na czym bycie konsultantem polega. Poza tym nie wiem czy znalazlo by si tyle chtnych polek, zeby byl sens tak grup prowadzic. w kazdym razie polecam, dziki temu programowi nie tylko si chudnie, ja widz takze róznic np.w wygldzie mojej skóry oraz ogólnym przyplywie energii. Aha, moja rada - jesli ktos juz si zapisze - nie pomijajcie Image Therapy tzn. spotkania po cotygodniowym wazeniu, gdzie dyskutuje si swoje problemy (wagowe oczywiscie), wymienia przepisami, przynosi potrawy do spróbowania itp. Oczywiscie wiele z nas czuje si swobodniej mówic po polsku, ale mozna si przyzwyczaic - ja jestem jedyn nieangielk w mojej grupie i na pocztku moze czasami czulam sitroch nieswojo kiedy mialam opowiadac o czymstam 30 obcym kobietom z moim okroooooopnym akcentem, ale potem mialam to juz szczerze mówic gdzies, zreszt mój konsultant i cala grupa jest super, jest zawsze bardzo smiesznie i lubi tam chodzic. Jeszcze raz polecam - jak ktos si zastanawia - radz spróbowac, bedziecie mile zaskoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0018005872
zezarlo mi czesc liter z postu - nawet tekst mi odchudzilo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antulanet
czesc :) Fajnie slyszec ze kolejnej Polce na wyspie sie udalo. ja mysle ze Polek w irlandii mialabym duzo chetnych z samego grona znajomych z 10 spokojnie.Potrzebowalabym tylko materialy po polsku. Jak nie mam problemu z z angielskim ale duzo dziewczyn walsnie przez bariere jezykowa nie chce przyjsc na spotkanie i nie rozumie przepisow. dzis mnal tydzien (1 wieczor mialam polegly- 1wszy) ale reszt dni trzymam si eniezle. Jak mowisz specjalnuy orogram a nie sieta. ale mam kilka pytan do wlasciwych proporcji i takich tam . moge sie z toba skontaktowac emailow? moj email to antulanet@wp.pl bede wdzieczna. Pozdrawiam i gratuluje. ja mam 20 kg do zrzucenia i chcialabym do grudna zrzucic. a do 6 pazdziernika conajmniej 8 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0018005872
czesc Antulanet, pewnie ze mozesz pytac o co chcesz, tylko od razu mówie ze nie codziennie sprawdzam maila, wiec lepiej uzbroj sie w cierpliwosc ;) polala77@yahoo.pl nie wiem jak w Twojej grupie wyglada wprowadzenie nowych czlonkow/kin, ale mysle ze gdyby bylo porzadnie przeprowadzone to nie mialabys tych watpliwosci ktore masz teraz, chyba ze nie uwazalas na lekcji lol. ja tez zdecydowalam sie na extra easy, glownie dlatego ze jestem niedbala i leniwa i nie chcialo by mi sie wazyc tych niektorych produktow itp, chociaz musze sie przyznac ze poswiecilam sie nieziemsko i wiem ze 25gram moich platkow tzn czeresniowisniowych wholegrain wheats to 14 'poduszeczek' czyli tyle ile miesci mi sie w garsci. korzystaj, ze zaczelas w najlepszej porze roku kiedy jest mnostwo swiezych warzyw i owocow. musze sie tez przyznac ze ja nie podchodze do tego planu tak bardzo strict, czasami zdarza mi sie spozyc 150 syns zamiast 15, a i tak sa efekty. co do healthy choices to rzeczywiscie - wybierasz ALBO platki ALBO chleb i finito (albo jednoidrugie ale w tak znikomej ilosci ze nie wiem czy warto), to samo z nabialem ; albo mleko albo ser, albo i to i to ale po polowie. ja nabialu musialam spozywac wiecej bo karmie piersia, wiec mialam h.choice z grupy A razy 3 haha!!! Aha - próbowalas juz scan - bran bread??? i polecam batoniki rocky road- edycja podobno limitowana, wiec sprobuj zanim znikna. OK, czekam na maila papapapa x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0018005872
aha, moze moglabysmi przeslac na maila link do swojego konta na fb, to by ulatwilo sprawe, bo moja skrzynka na yahoo jest zaspamowana jak nie wiem co, a fejsa sprawdzam w miar regularnie papa x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkich na Facebook na grupe 'Nasz Slimming World', grupa powstala by inspirowac***przyblizyc temat Slimming World po polsku. Jest tam masa informacji, zdjec, przepisow i motywacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi_mi1988
Hey czytalam o sw i nawet sie stosowalam kilka dni ale niewiem co sie stalo ze przestalam jak sie zmotywowac dziewczyny? Ps. Mieszkam w Glasgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie w Anglii. Moj tato uczestniczyl w slimming word. Schudl duzo i bardzo mu to pomoglo. Bardzo fajne to jest. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×