Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pressina

Chcę gdzieś polecieć na tanie wczasy!

Polecane posty

Gość Wikingowa zona
Kiedy POlacy sie w koncu naucza ze tanio to nic nie ma tanie zarcie jest nie zdrowe , tanie buty sa do d**y a tanie wczasy moga byc tragiczne a nie relaksujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobrym wyborem byłyby Mazury - to najpiękniejszy zakątek Polski, no i takie wakacje nie są zbyt kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikingowa zona
Ja z przyjemnoscia wybiore sie do Swinoujscia pod warunkiem ze zapewnisz mi 100% slonca i pogody , jak nie to dziekuje lece na Majorke . Mieszkam w zimnym kraju , nie bede ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli
Wakacje zazwyczaj wiążą się z ogromnymi kosztami. Również szukałam wiele stron z ofertami, że trochę zaoszczędzić, aż w końcu ktoś na forum wysłał mi link do tej strony: taniewakacje.info/ . Sama sprawdź. Nigdzie nie znajdziesz noclegów za taką cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerinka88

Cypr za 899 zł ? wow kiedy tak było ? Generalnie to jest jeden z takich droższych krajów. Co do tanich wczasów to teraz jest tyle możliwośći. Np CoralTravel- biuro podróży zawsze ma coś ciekawego w swojej ofercie. Hotele tez bardzo dobre 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Bułgarii z Coral Travel teraz w lipcu. Mało turystów, hotel zadbał o higienę i bezpieczeństwo no i przede wszystkim biuro zadbało o swoich klientów! jak dla mnie to ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×