Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pressina

Chcę gdzieś polecieć na tanie wczasy!

Polecane posty

Gość Wikingowa zona
Kiedy POlacy sie w koncu naucza ze tanio to nic nie ma tanie zarcie jest nie zdrowe , tanie buty sa do d**y a tanie wczasy moga byc tragiczne a nie relaksujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobrym wyborem byłyby Mazury - to najpiękniejszy zakątek Polski, no i takie wakacje nie są zbyt kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikingowa zona
Ja z przyjemnoscia wybiore sie do Swinoujscia pod warunkiem ze zapewnisz mi 100% slonca i pogody , jak nie to dziekuje lece na Majorke . Mieszkam w zimnym kraju , nie bede ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli
Wakacje zazwyczaj wiążą się z ogromnymi kosztami. Również szukałam wiele stron z ofertami, że trochę zaoszczędzić, aż w końcu ktoś na forum wysłał mi link do tej strony: taniewakacje.info/ . Sama sprawdź. Nigdzie nie znajdziesz noclegów za taką cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerinka88

Cypr za 899 zł ? wow kiedy tak było ? Generalnie to jest jeden z takich droższych krajów. Co do tanich wczasów to teraz jest tyle możliwośći. Np CoralTravel- biuro podróży zawsze ma coś ciekawego w swojej ofercie. Hotele tez bardzo dobre 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Bułgarii z Coral Travel teraz w lipcu. Mało turystów, hotel zadbał o higienę i bezpieczeństwo no i przede wszystkim biuro zadbało o swoich klientów! jak dla mnie to ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×