Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1011iga777

praca w H&M

Polecane posty

Gość LucianaItaliana
Cześć! :) Czy jest ktoś, kto pracuje/pracował w H&M na stanowisku Agent ds. obsługi klienta online? Jak wygląda praca? Będę wdzięczna za wszelkie inf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.25 Trzymajcie sie z daleka od tej firmy- to oboz pracy!!!! Oszukuja, wykorzystuja i nie placa za nadgodzinny Możesz napisać z jakiego miasta jesteś i czy pracowałas na um zlec czy o prace? Nie zgodze się. Zawsze jest kasa albo zwrot godzin, nie wiem jak to wyliczaja,bo gdy oczekuje więcej dostaje mniej,a gdy spodziewam się marnej pensji otrzymuje znacznie wyższa,ale zawsze jest dobra kasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Startowales/as na kierownika sklepu czy działu? Co do pełnych etatów - dają je chętnie,ale muszą poznać pracownika, jego zaangażowanie,motywację. Pracuję w jednym z większych i tu cały etat (zwykłych pracowników) ma 8 osób. Mi też zaproponowali,ale to ciezka praca, a poza tym z 3/4 tez mozna się utrzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pracuje jako dekorator w H&M? Może się wypowiedzieć na ten temat? Jakie godziny pracy, jakie zarobki itd? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jest się czego bać? :) Będę wdzięczna za komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha900
Dzień dobry, Pracowałam w h&m przez 3 miesiące,zwolniłam się i czy mogę podjąć prace w innym sklepie odzieżowym? To prawda że jet lojalka? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×