Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja tańczyć chcę

Powiedział mi,że jestem "rasowa" ... co to znaczy ?

Polecane posty

Gość bo ja tańczyć chcę

Od 4 miesięcy spotykam się z pewnym facetem ... Jakiś czas temu powiedział mi, że jestem "rasowa" ... i chyba nie jestem na czasie bo nie wiem co miał na myśli. Oboje mamy po 30 lat więc nie jesteśmy szczeniakami. Może ktoś w Was potrafi mi wyjaśnić co to oznacza, że kobieta jest "rasowa" ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam przemyślenia
Ze szczenaka wyrosłaś na ładną sukę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzadeczki25
Ze jestes super babka nie byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mógł określić autorkę wprost "super babka" "rasowa" brzmi wyjątkowo idiotycznie i przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super babka" tak to mówi moja babcia jak piaskowiec dobry z piekarnika wyjdzie :) rasowa trochę szczeniackie;) Ale dające wiele do myslenie takiej która to usłyszy czego najlepszym dowodem jest autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa kobieta
echhh ta dzisiejsza -młodzież- teraz to tylko cool/sexy/ RASOWA-to znaczy 100% kobieta-piękna twarz/zgrabna/elegancko ubrana z klasycznym nie przerysowanym makijażem. Inteligentna, umiejąca rozmawiać na poziomie,kulturalna. Uśmiechnięta, miła, ale także mająca swoje zdanie, zainteresowania itd. Szkoda tylko że ta rasowa , nie ma pojęcia co znaczy rasowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę ???" no trochę dobrze ze nie powiedział "ze jest wyjebana" :P to by dopiero było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zapiszcie sie do zwiazku kynologicznego bedzie mogl Cie wystawiac na zawodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert Power
tzn ze jestes rasowa ku.rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
rasowosc odnosi sie do sexualnosci , sexapilu kobiety , rasowa kobieta to taka ktora chciało by sie kochać dzien i noc , na widok ktorej ma sie mysli erotyczne ...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa czyli nadajesz sie do
rozpłodu a on pewnie ma dobry materiał ...:O i ty masz 30 lat !!! matko boska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarecki 80
rasowa >>suka,kobieta-sexowna ostra laska z charakterem,nie ciapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znaczy że....
Zasługujesz na rodowód. Można zakolczykować. Można rozmnażać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
rasowosc - to okreslenie , nie ma nic współnego z cechami wyzszymi u kobiet , odnosi sie tylko do tego co pisałem wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9876t
rasowa-suka.wybacz ,ale tak się kojarzy.określenie pasuje raczej do jakiejś laski z playboya niż do kobiety w poważnym związku,kojarzysz mu sie raczej tylko z sexem.to takie troche wulgarne określenie,ale zależy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oznacza to ze chciałby ci
założyć smycz albo i kaganiec nawet :D :D :D boszzzz ferie feria dzieci mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak matacz, zapomniales dodac ze trzeba jeszcze podniesc noge i zaznaczyc teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To znaczy że....
Rasa wcale nie musi kojarzyć się z urodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
zadne wulgarne okreslenie - to wielki komplement ! z ust faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
rasowa porównał by do meskiego okreslenia "maczo" ale i tak dokładnie porównac sie tego nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
podnosic nogę ? zbastuj , jest wiele krazacych okreslen ktore sie przyjeły i funkcjonują ! takim wlasnie jest rasowa kobieta - wiele razy słysze wlasnie to okreslenie jak pzrechodzi kobieta , padaja wtedy ruzne okreslenia np. ale suczka .... ale laska .... slicznotka ... ciasteczko , jak i wlasnie ale rasowa kobitka - to ostatnie to okreslenie odpowiadajace ideałowi kobiecosi dla okreslajacego i wypowadajacego dane słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
innymi słowy - gdybym był kobieta , to gdyby ktos mnie tak nazwał był bym kontent ! bowiem ciasteczko , laska , suczka , to nizsze formy odnoszace sie tylko do jednego - rasowość to znacznie cos wiecej , co jednak zawiera w sobie wszystkie te inne okreslenia , czyli rasowa kobieta jest jak ciasteczkiem , tak suczką , jak i laska innymi słowy - jest ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatnie to okreslenie odpowiadajace ideałowi kobiecosi dla okreslajacego i wypowadajacego dane słowo " nie inaczej :D To tak samo jakby kobieta nazwała faceta ciacho a my byśmy sie doszukiwali drugiego dna ... że jesteśmy grubi że mamy ryj jak beza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jezeli sie przyrownuje kobiete do samicy dowolnego zwierzecia hodowlanego nie widzac w tym nic zlego to gratuluje wyczucia ja rozumiem powiedziec cos takiego swojej kobiecie w zartach ale "rzucic" takim komplementem nowo poznanej dziewczynie to juz przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
wiesz jedna lubi sex namietny , a inna ostre rzniecie ! wiec daruj sobie skoro nie rozumiesz , ze kazdy jest inny ! mam sie obrazic jak usłysze przez przypadek rozmowe kobiet w ktorej padnie słowo "ale samczyk " ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
kobiety tez nazywają nas "byczkami" to cos strasznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
ale !!! jak by nazwano ci królewną , to by ci pasowało co nie ? choc z błekitnosci krwi w tobie zadnej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×