Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja tańczyć chcę

Powiedział mi,że jestem "rasowa" ... co to znaczy ?

Polecane posty

Gość matacz ,,,.....
a co ma byc innego ? po co facetowi kobieta , a i kobiecie mezczyzna ? po co i do czego ? przede wszystkim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
wy juz (nie wszystkie) nawet do tego sie nie nadajecie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
w łbach sie wam poprzestawiało i myslicie ze stworzone jestescie Bóg raczy wiedziec do czego ... owszem ...ale wszystko ma swoje miejsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem powiedziec cos takiego swojej kobiecie w zartach ale "rzucic" takim komplementem nowo poznanej dziewczynie to juz przesada" czizas poniekąd masz rację ... sa takie kobiety które lubię na ostro na pierwszej randce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas poniekąd masz rację ... sa takie kobiety które lubię na ostro na pierwszej randce no i jest duza szansa ze poznasz taka po obrozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
on ja nie nazwał rasowa osoba , odniusł to co powiedział czyli rasowa kobieta , do jej kobiecosci - czy w koncu kumasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i matacz nie nazywam facetow "byczkami" byczki to mi sie kojarza z jakas ryba z puszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
do samochodów te uzywa sie tego okreslenia , czyli rasowy samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest lekka różnica między samochodem a kobietą samochód za takie kreślenie się nie obrazi zgadnij dlaczego ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja tańczyć chcę
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :) ... Wywnioskowałam z nich, że miał to być komplement w stronę mojej osoby tylko dobór słów niezbyt trafny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
tu nie ma tempa strzało sie za co obrazac , bo to najwyzszych lotów komplement dla kobiety !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
dobór słów idealny !! majac na celu odniesienie sie do jak pisalem sexualnosci i sexapilu kobiecego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma tempa strzało sie za co obrazac moze chociaz melodia jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
mozna było powiedziec jestes 100% kobieta , mozna było prawdziwa kobietą , ale tu pozostawione są luki , w stwierdzeniu rasowa kobieta , te luki znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochód za takie kreślenie się nie obrazi zgadnij dlaczego ?" ike naprawdę by cie to zbulwersowało gdyby facet rzucił ci komplement ( bo to jest komplement) żeś jest rasowa :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas poniekąd masz rację ... sa takie kobiety które lubię na ostro na pierwszej randce no i jest duza szansa ze poznasz taka po obrozy " takie rzeczy to chyba tylko w agenturach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
próznosc kobieca jest porazajaca - u wielu - stad brak reakcji na nazwanie ich ksiezniczkami , królewnami , chłoną to bez problemu ! choć w swym drzewie genealogicznym zawsze parobek stał w przeszłosci , ale kila ich to niesamowicie - taki Typ , powiedz cos innego , i masz ! ...co ? problem ... no bo przeciez jak mogłeś ja nazwac laska , co to ona ?? ksiezniczka i owszem :) laska , suczka , rasowa - jak mogł ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
same ksiezniczki z gnojem pod podeszwami :) no nie wszystkie , nie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na spotkaniach emo" Jakbym na takim spotkaniu spotkał chociaz jedną rasową to bym wstąpił do PiSu ze zdziwienia i w podzięce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w PiS sie znajda jakies rasowe, taka kempa dla przykladu :D nic tylko klepnąc i wista wio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rasowa kobieta to komplement i nie ma nic wspolnego z 'suczkami', 'foczkami' i tym podobnymi szczeniackimi okresleniami. autorka moze i jest rasowa, ale najwyrazniej jej rasowosc nie idzie w parze z intelektem, skoro w wieku 30 lat zadaje takie pytania na forum obleganym przez gimgowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kempa to tylko do wyrzucania gnoju z pod konia pasuje ... wracając do rasowych ... To z Joasią Muchą z PO wielu by to zrobiło tzn wiśta wio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..rasowa...pewnie jestes blondyna z wydatnym tylkiem i biustem i dlugimi wlosami....ja nieraz to slyszalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.pewnie jestes blondyna z wydatnym tylkiem i biustem i dlugimi wlosami" niekoniecznie nstp błędne myślenie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasowa kobieta jest: mądra, inteligentna, błyskotliwa, posiada własne pasje i zainteresowania, zagadkowa, tajemnicza, niezależna, zdecydowana i silna, jednak bez przesady, nie dominując przy tym mężczyzny, ostoją spokoju, zaufania, pomocy, wierna i oddana, opiekuńcza, troskliwa, zapobiegliwa, wpatrzona w swojego mężczyznę, ale bez dręczenia i stręczycielstwa, zawsze, kiedy cały świat się odwraca, ona trwa przy swoim mężczyźnie, zabawna, radosna, uśmiechnięta, ciekawa, zawsze kobieca: niezależnie czy gotuje, sprząta, czy wychodzi z mężczyzną do restauracji, delikatna, nie wulgarna, ale stanowcza, wie czego chce, ma jasno ustalone zasady, cele i oczekiwania, nie knuje, nie kombinuje, nie przesadza, nie histeryzuje, bywa zazdrosna, kiedy ktoś „wchodzi na jej teren”, okazuje swojemu mężczyźnie uczucia, jest „słodka” i „kochana”, zadbana, czysta i pachnąca, ubrana ze smakiem, pozostawiając duże pole do popisu dla męskiej wyobraźni, delikatnie pomalowana, subtelnie się poruszająca, świadoma swojej wartości, kobiecości i posiadanych atutów seksowna, kochająca, wyważona, wrażliwa, czuła, dobra dla ludzi, nie nawina i łatwowierna, osobą umiejącą się zachować w każdej sytuacji, dobrą matką, szaloną kochanką, wyśmienitą kucharką, damą, dokładną sprzątaczką… Tez uslyszalam kilka razy o swojej rzekomej rasowosci i nie wiem o co chodzi :D Powyzsze zaczerpniete z przypadkowego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wystarczylo zapytac co "autor tych slow mial na mysli (bo nie kazda oczywista oczywistosc dla nas jest ta sama oczywistoscia dla kazdego) i nie musialaby jechac na domyslach. Wtedy moglaby podjac decyzje czy np. odniesienie do jej seksualnosci (jesli to mial na mysli) na takim etapie jej odpowiada czy tez juz jej przeszkadza uprzedmiotowienie, bo i tak by moglo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×