Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona_panna_mloda

JAKA SUKIENKA NA MOJ WLASNY JEDYNY ALE CYWILNY ŚLUB

Polecane posty

Gość zakrecona_panna_mloda

Witajcie.... W przyszlym roku biore slub. Tylko cywilny. jednakze chcialabym zlaezc cos wyjatkowego gdyz bedzie to moj jedyny i najwazniejszy slub. prosze o rady jaka sukienke wybrac....jakie modele wam sie podobaja...nie moge znalezc nic sensownego...... nie chcialabym aby to byla typowa suknia jak na koscielny.....moze ktoras z Pan zna jakies fajne sklepy internetowe gdzie moglabym cos podpatrzec;) dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są parówki culineo
wpisz w google suknie koktajlowe, wieczorowe ślubne i szukaj. Pełno tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
może uszyj sukienke?skoro ma być tak wyjątkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie Agnes modele: ka-10397 ka-10392 ka-10430 ma-14 ka-10410 10018 1846 1853 1884 polecam 1953 10202 10237 krótka ja miałam mieć model 10013 ale w ostatniej chwili kupiłam używaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... i niestety krąży po kafeterii jak zmora... szkoda bo mi się też podoba, ale chyba żadna nie chciałaby wyglądać jak tysiąc innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena mimo
ogladalam i sa super chyba cos wybiore ciekawe ile kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×