Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryty obserwator

Wasz ulubiony temat moi kochani

Polecane posty

Gość ukryty obserwator

Stare dziewice i prawiczki, tak tak... Otóż to co o nich sądzicie? Nieistotne. Przedstawię tu kilka spostrzeżeń jakie wyczytałem przez ostanie dwa dni, przeglądając intenet. Czy zakompleksione? Z całą pewnością, szkoda tylko że z winy tych co szaleją i są otwarci na ludzi - którzy 'korzystają' z życia i krytykują tych co 'nie korzystają' Mają duże mnie manie o sobie, zwłaszcza kobiety. Faceci z tego co zauważyłem też mają coś podobnego ale u nich przejawia się w takim jakimś braku przyznania się do błędu, albo może braku osiągania kompromisu z kimkolwiek. Czy brzydcy? Nie koniecznie. Za to strasznie zamknięci w sobie. Rokowania? Słabe. Czy porządni ludzie? Tak - znam takich i takie trochę i są to porządni ludzie, pracujący, uczynni i pomocni. Może właśnie ten brak cwaniactwa utrudnia im egzystencje w tym zawirowanym świecie zmagań o przekazanie genów? W końcu gra jest o najwyższą stawkę. Jak ma ktoś chęć coś dodać to proszę, tylko bez bluzgów i wyzwisk ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm.....................
...a czy mógłbyś wypierdalać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wyzwisk i obelg
wiesz ja tu się dowiedziałam że niektórzy panowie po 20 tce z mamusią mieszkają i nie pracują:O to chyba grubo z nimi nie teges:) moim ulubionym tematem jest ?????????????? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura jakaś
No ja mieszkam z matką ale co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×