Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka--Marchewka

Czy owulacja wpływa na zachowanie facetów?

Polecane posty

Gość Ewka--Marchewka

Jak sądzicie? Czy jak kobieta ma owulację to nawet obcy facet jakoś to wyczuwa i pociąga go to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy dosc prymitywna podswiadomosc, ktora sprowadza sie do przedluzenia gatunku. zatem trzymajac sie teorii ze podswiadomie u nas zostal instynkt zwierzecy mozna uznac ze faceci wyczuwaja kiedy jestesmy najbardziej plodne i wtedy maja wieksza ochotena sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieja takie teorie :) jestesmy jednak zwierzetami i czasem rzadza nami instynkty. Kultura, cywilizacja to "nakladki" ;) czytalam, ze choc nie zdjaemy sobie z tego sprawy, to jednak w czasie owulacji wysylamy sygnaly "jestem chetna" :-D to dziala na poziomie podswiadomosci. Bo trudno odgarniecie wlosow, odsloniecie karku nazwac jakims szczegolnym zaproszeniem do seksu, prawda? ;) a jednak na spora grupe mezczyzn to zadziala... Poza tym nasz intymny zapach w tym czasie rowniez staje sie intensywniejszy. Oczywiscie, wspolczesna kobieta, to nie ta z jaskini, wiec ow zapach zabija kosmetykami. Ale...natura tak to wlasnie urzadzila, ze w czasie plodnym kusimy nawet o tym nie wiedzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a co z tymi na pigulkach antykoncepcyjnych? Przeciez owulacja jest wtedy zatrzymana... Ale to nie oznacza, ze sie nie bzykaja ;) najwidoczniej bardziej swiadomie, mniej instynktownie ;) hm, chociaz...czesto tu czytam o spadku libido na pigulach... Moze cos w tym jest..? ps.po moich jest ok, ale nie bede reklamowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareklamuj :D Po moich też jest ok :D Czasami mi się wydaje, że nawet "gorzej" :p Uwaga reklamuję: Yaz :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezelowany tomek
Mi wtedy pociąga się żel na jajach. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jak ma owulacje to zachowuje sie normalnie. Zreszta nawet nie wiem kiedy ma, bo nigdy o tym nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorąc pigułki bądź stosując plastry też zauważyłam dziwne zachowanie niektorych facetów. Oczywiście nie mówię tu że jestem symbolem sexu albo że nie mogę się opędzić od facetów, ale czasem to się daje zauważyć że facet "inaczej" patrzy. Chociaż mam wrażenie że no mojego to działa tylko podczas sexu bądź jak ubiorę się w coś sexy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura mialaby nam fundowac przyjemnosc dla samej przyjemnosci? Nieeeee :) to jak kuszenie w raju - za orgazmy, obowiazek wychowania potomstwa, taka ta Matka Natura podstepna ;) i to w dodatku spada ona na kobiete, a mezczyzna moze znow polowac. Choc nasze nawyki kulturowe zobowiazuja do monogamii. Coz, nad kazdym popedem mozna popracowac;) w koncu nikt glodny nie wpada do miesnego, nie zrywa peta kielbasy i nie zdzera jej na miejscu :-D ...tylko spokojnie kupuje kawalek, idzie do domu i dopiero tam kroi ja na plasterki na chlebek ;) a to wyuczone przeciez :) hej, Perwersjo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze cywilizacja mocno nas zdominowala i dzis juz nie jest to takie oczywiste, czy rzadzi nami natura, czy jednak umysl... Mnie na przyklad zawsze w seksie blokowala mysl, ze moge zajasc w ciaze, a niekoniecznie tego teraz chce...dopiero piguly pozwolily mi poczuc sie bezpiecznie. I ma to rowniez wplyw na moje zachowania seksualne (wieksza swoboda, chce na eksperymenty itp). Nie musze sie martwic, czy partner dobrze gumke zalozyl, czy podczas pieszczot nie zachowujemy sie ryzykownie itd. Coz, w dzsiejszych czasach mniej dzialaja feromony, a predzej perfumy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraszam za literowki i ogolny balagan mojej powyzszej wypowiedzi :) ja niby pracuje i tak to wychodzi, ze ani jednej, ani drugiej czynnosci nie wykonuje porzadnie :-D przerwa, czas na kawe ;) czas na reklame: Yasmin ;) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam. Yasmin mają zdaje się o 0,01mg więcej, jednego ze składników i są "w systemie" 21/7. Yaz jest "w systemie" 24/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×