Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie bo chce

3pozytywne testy i niska beta

Polecane posty

Gość boje sie bo chce

robiłam 3 testy płytkowe i wyszły pozytywne, druga kreska słaba ale widoczna w ciagu 5 min. wczoraj zrobiłam hcg i wyszło 4 mlU/ml i poszłam do gin stwierdziła ze moze to byc ciaza bo macicca rozpulchniona a endometrium 17mm. po badaniu dodatałam plamnien ale ustały poszłam dzis na bete a tu 3mlU/ml . Mam dylemat co z tym zrobic. Biore luteine i odpoczywam ale boje sie ze zle sie to skonczy. według tych norm moze byc ok prawda?? Kolejne tygodnie ------------Poziom beta-HCG ( mIU/ml ) licząc od ostatniej miesiączki 3---------------------------------- 3-50 4--------------------------------- 3 - 426 5--------------------------------- 19 - 7.340 6--------------------------------- 1.080 - 56.500 7-8------------------------------ 7.650 - 229.000 9-12---------------------------- 25.700 - 288.000 13-16-------------------------- 13.300 - 254.000 17-24-------------------------- 4.060 - 165.400 25-40-------------------------- 3.640 - 117.000 mam juz synka i wiem ze natura za mnie wybierze ale to i tak trudne... Miał tak ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie bo chce
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ale powinna rosnąć i to szybko, a nie spadać :( ja miałam przyrost bardzo mały - miałąm 800 na początku, a po 2-3 dniach jedynie 826 :(( nastapiło potem, po 2 kolejnych dniach poronienie, tzw ciąża biochemiczna prawdopodobnie, bardzo wczesna, 3-4 tyg :( powtórz bete koniecznie, za jakieś 2 dni - wtedy powinien byc bardzo duzy juz wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak niby wyszły ci testy pozytywne skoro 2 kreska wychodzi dopiero przy 25mlU/m. Poniżej 5 to brak ciąży i tego trzmają się lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie bo chce
wyszły i to widoczne te kreki.jeden z nich miła nawet czułosc od 10 mlU. Nie tylko ja je widziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to na bank już po ciąży
jeśli test o czułości 10mlU/ml wyszedł Ci wcześniej pozytywny beta spada wiec logiczne co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×