Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prodigyforever8

jaki fluid polecacie?

Polecane posty

Gość prodigyforever8

zaden podklad mi nie lezy... albo robi sie 'maska' albo konsystencja jest do du*py i nie da sie dobrze rozsmarowac. musze wyprobowac jakis nowy a nie chce isc w ciemno. napiszcie swoje typy i ewentualnie cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz gładką cerę bez mankamentów,to radzę dać sobie spokój z podkładami.Czasem warto użyć jakiegoś pudru w kamieniu w jasnym odcieniu i ewentualnie nałożyć odrobinę różu na kości policzkowe.A tak poza tym,ja od czasu do czasu stosuję beżową Sorayę i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
revlon colorstay - na necie kolo 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Maybelline Super Stay 24, odcień 010 Ivory, mam jasną cerę,mieszaną. Też zawsze nie trafiam z doborem podkładu, bo jest np. napisane matujący, a twarz się zaraz błyszczy...:-( Ten jest taki, że nie wysusza, no i długo się ładnie trzyma,ma bardzo praktyczny, wygodny dozownik (dla mnie to ważne) a kosztuje tak ok. 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodigyforever8
slyszalam ze jakis z maybeline jest dobry, nie wim, probowla ktoras? mam normalna, jasna cere, ale jest szara, ziemista. mam na buzi kilka malych blizn i przebarwien dlatego potrzebuje jakis dobry podklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
estee lauder ideal matt, najlepszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam, nie robi maski, ale ładnie kryje i świetnie się rozprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodigyforever8
Izabelka, a ile kosztuje ten z rimmela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wloczykija
wejdz na kwc - zawsze czytam opinie zanim cos kupie. ale od razu mowie ze chyba nie ma kosmrtyku, ktory odpowiadalby kazdemu. np ktos tu zachwala podklad rimmela, ja nie znosze fluidow tej firmy. dla mnie maybelline ma bardzo dobre podklady, a ostatnio kupilam max factora lasting performance, i jak na razie jest to najlepszy podklad jaki mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqewqwq
lirene city matt ja na promocji dalam 15zl slyszalam ze revlon jest niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgss
Kup sobie maybelline new affintone, teraz nawet go często reklamuja, więc pewnie widziałaś, ja mam odcień 24 golden beige, jest naturalny, wchłania sie idealnie. Ma taką konsystencję, która praktycznie nie wymaga rozcierania... Pomysleć, że kupiłam go, bo akurat mi się pokończyło... i szkoda było mi kasy na jakiś lepszy, wiec mówię sobie na razie mi taki starczy, po wypłacie coś kupię :) a tu miła niespodzianka :) kosztował 25 zł, ale można znaleźć jeszcze lepszą cenę, po promocji, widziałam w gazetce drogerii natura po 20,99zł :) A ja kupiłam w rossmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estee lauder - double wear light - do cery normalnej/suchej - bardzo dobry podklad, ale drogi z tanszych polecam revlon colorstay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7846389034690424204
a ja zakochana jestem od kilku lat w astor mineral z pedzlem-ktory odrywam:P kryje ladnie ma super kolory i mozna ladnie sie nim bawic- aby wygladal lekko a na wieczor wiecej zeby lepiej krył;] poczytaj na wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkaaaaaa19
Ja też miałam problem żeby znaleźć odpowiedni podkład i wreszcie trafiłam na ideał podkład dotleniający z oriflame mam najjaśniejszy kolor i idealnie stapia się z moją bladą jak ściana buzią :) Najlepiej jest wklepywać podkład gąbeczką lateksową takim trójkącikiem bo palcami jak nakładałam to każdy podkład był do kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja spróbuję z ta lateksową gąbeczką...:-) Bo lateksowe aplikatory do cieni do powiek już wypróbowałam i muszę przyznać, że są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephora nawilzajacy ok 55 zl nie jest super kryjacy ale jezeli chcesz uzyskac ladny jednolity kolor skory z lekkim rozswietleniem to jest super, nadaje lekko brzoskwiniowy odcien wezcie mnie nie olewajcie ;p tez chce zyc na kafe.. hahaha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaafily
dziewczyny a uzywalyscie juz moze fluidu z kobo? czytalam duzo pozytywnych opinii a wciaz waham sie czy kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7846389034690424204
pozytywqnych? matujacy ma wiekszosc negatywow:p ze podrania wysypuje i zpaycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodigyforever8
dzieki dziewczyny, jutro pomysle ktory wybrac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxfxdfs
este lauder double wear. mam od niedawna ale jestem zachwycona super jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manhattan jest ok
Kryjący z czarnym opakowaniu, mialam odcien Sand, jest jasny naturalny beż, kosztował jakos 22 lub 23 zł. Calkiem niezly;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaafily
a jest kilka rodzajow? widzialm na jakis stronach recenzje i az zastanawialam sie czy tym dziewczynom placa za recenzje. czyli nie oplaca sie kupowac. a slyszalyscie o polskiej firmie paese? duzy wybor maja fluidow. mam puder z tej firmy i jest dobrze. uzywalyscie kosmetykow tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość experience MF
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka z makiem
MF nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiam z abckosmetyczne.pl L'Oreal True Match. Jest bardzo trwały i cena bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z podkładu Christian Laurent, daje naturalny efekt, nie ma maski na twarzy i jak na razie nie widzę żeby mi jakoś skórę alergizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×