Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prodigyforever8

jaki fluid polecacie?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To jest zwykłe przaśne polskie Eveline pod inną nazwą - ten sam szajs co eveline oryginalne, tylko w innym opakowaniu i 3 razy droższe. Im się na serio wydaje, że zatrudnią takiego spamerskiego śmiecia, zmienią słoiczek i dvrni ludzie to kupią??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonna66
Od siebie mogę polecić Make Up Academie liftingujący fluid nawilżający od Bielendy, używam go już dość długo i nie zamieniła bym na inny, sprawdza się bez zarzutu. Zawarta witamina E, kwas hialuronowy i biosfery retinolu, daje efekt promiennej i gładkiej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta M

Ja polecam fluid kryjący z Semilaca. Nie tworzy on efektu maski. Jest bardzo delikatny dla cery. Ma super konsystencję dlatego starcza na długo. Przede wszystkim jest bardzo trwały, ja po 9 godzinach pracy mam dalej pełny makijaż. Gorąco polecam kobietki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są te fluidy z Bielendy z serii Make up Academie, ten rozświetlający fluid jest super. Rożswietla skóre, super wygląda, nie zatyka porów, ładnie kryje, daje efekt promiennego blasku i rozświetlenia. Buzia wygląda naturalnie, nawilża przy tym skórę bo zawiera nawet sok z truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×