Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mulat o jasnych oczach

Baby, trzeba Was wychowac! Ktoś musi powiedzieć prawdę!

Polecane posty

wiadomo że jak zakłada szpilke to chce być wydupczona czasami w gumiakach tez chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiadomo że jak zakłada szpilke to chce być wydupczona " dokładnie . dla faceta to jasny przekaz." niezupełnie, kobiety po prostu lubią przyciągać zainteresowanie, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresu - się uprasza o wyrozumiałość w kwestii fotek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wierzysz, ze dobrze na nich prawie wszystkie moje kozaki wyglądają, to specjalnie na Twoje zamówienie taka fota powstanie" a jak tylna część ciała w nich leży? ;) to czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsokjbv cn
kooorwa jakie debile, kobieta nie ubiera szpilek dla żadnego fiuta a jeśli już to tylko po to by się ślinił na jej widok - zakoduj w pustej mózgownicy, że kbiety ubierają się dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ale co chcesz fotoszopem wlosy na klacie usunac? mnie to nie przeszkadza chyba ze konia trzeba dorobic, no to faktycznie, postaraj sie" hahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jak tylna część ciała w nich leży? " eskalacja zainteresowania nową modą? ;-) całkiem dobrze leży, bo ja przy zakupie przymierzam i oglądam wówczas nie tylko frontowy efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grocia solna
ty jakiś ty mądry jak mój maż ze wsi :P i :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eskalacja zainteresowania nową modą?" bardziej kwestią pejzażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niezupełnie, kobiety po prostu lubią przyciągać zainteresowanie, to wszystko" Zrozumcie wreszcie że żaden facet nie myśli w ten sposób!! dla faceta przekaz jest jasny. Jeśli chcecie być szanowane , to poznajcie nasz tok myślenia bo robicie z siebie idiotki i takie ma większość o was zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli chcecie być szanowane , to poznajcie nasz tok myślenia bo robicie z siebie idiotki i takie ma większość o was zdanie." who cares? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsokjbv cn
a temu łopatą do łba czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" eskalacja zainteresowania nową modą?" bardziej kwestią pejzażu " wiesz, domyśliłam się, ale nie chciałam być zbyt dosłowna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ubieram dla siebie i dla facetów nie dla innych kobiet !!! nawet o tym nigdy nie pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli chcecie być szanowane , to poznajcie nasz tok myślenia bo robicie z siebie idiotki i takie ma większość o was zdanie." who cares? Europe Assistance - We Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Regres :) ja sie ubieram dla siebie i dla facetów nie dla innych kobiet !!! nawet o tym nigdy nie pomyslalam" jasne, nigdy nie przyszlo Ci do glowy ze chcesz wygladac lepiej niz kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam pracują tylko kobiety w szpilkach? a nie wiem, ale oni wszyscy "care" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie wiem, ale oni wszyscy "care" " czyli tamtejsze kobiety w szpilkach zadowolą wyobrażenie kuby w o świecie. a niech tam chłopak ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelianka900
legginsy sa bardzo wygodeie pija hehe ;d a poza tym Ja sie ubieram glownie sama dla siebie zeby dobrze sie czuc dopiero na dalszy plan spadaja inne dziewczyny ;d ale dla faceta... eee nie nawet o tym nie pomyslalam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×