Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mulat o jasnych oczach

Baby, trzeba Was wychowac! Ktoś musi powiedzieć prawdę!

Polecane posty

Gość podejmij temat
dla dobra kobiet? co ty wiesz co dla kogo dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo żałuję, że nie znalazło się nigdy wcześniej takie coś na kafe i więcej takich kolesi co by mieli odwage zagrać w otwarte karty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorka 27 lat
oczywista:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podejmij temat
zamknij morde!! a dlaczego seniorka?:) ja mam 24 lata i dowiedziałam sie tego samego z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabberwocky
chyba z "samego życia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zamknij pyska
suko! z samego życia telenoweli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabberwocky
Serialu TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch Romana Dmowskiego
Te lekcje są bardzo dobre, warto się z nimi oswoić i je zapamiętać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czymś takim sie nie da
oswoić to znaczy że miłość nie istnieje że trza zacząć wykorzystywać facetów jedynie na siano mam traumę po poznaniu prawdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko traci sens! nie chce żyć wiedząc że faceci są tacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyd z Izraela
Ale o co Ci chodzi? Dwie lekcje dotyczą Was, powstały z troski o Was. Dwie drugie o Wasze zachowanie względem mężczyzn, także w trosce o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czymś takim sie nie da
ale czy faceci nie mogą sie zmienić? nie mogą być ludźmi?!?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabberwocky
Pewnie by mogli, gdyby byli traktowani przez kobiety jak ludzie, a nie jak woły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabberwocky
Jak widzisz każdy kij ma dwa końce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna o blekitnych oczach
lekcja 1 facet to egoista, ale kobieta to suka jesli dzwoni facet , a ona nie odbiera to znaczy, ze ma go nie w dupie, bo to przyjemnosc, ale po prostu ma wyjjjjebane na to co on robi, z kim jest, czy placze, czy smieje sie, bo ona w tym czasie robi sobie, albo komus dobrze. ona czuje sie lepiej bez ciebie niz z toba, chocby to byly piepszone zakupki, a jesli ona dzoni non stop to nie po to zeby zadac jebane pytanie "kochasz mnie?" tylko, ze masz uzupelnic zarcie w lodowce, zrobic jej kolacje, zrobic pranie i posprzatac! lekcja 2 wyglad to prawda nadmiar zle dobranej tapety to zmora dziwczyn. jednak madra i realnie myslaca kobieta nie dopusci sie do tego stanu, a delikatny podkladzik -przypominam ,ze makijaz powinien byc NIEWIDOCZNY , KRYJE NIEDOSKONALOSCI SKORY, na ktore juz nie mamy wplywu. tak jak niektorzy mezczyzni maja tradzik bardzo dlugo czy tez syfy po goloniu, tak my mozemy miec np. pzrebarwienia skorne. po drugie dobrej jakosci podklady sa lekarstwem , zawieraja substancje pozwalajace skorze zregenerowac sie WIEC TO CHYBA DOBRZE, ZE KOBIETA DBA O SIEBIE! madra i inteligentna kobieta nie dopusci do tego by jej skora byla zjarana przez solarium, skwarki odpadaja, sama tego brzydze sie, ale delikatna opalenizna jest seksowna tym bardziej otrzymana przez prawdiwe sloneczko, a "odbijajace stringi od stroju" na ciele kobiety po opalaniu sa hot, jednak zima skora powinna odpoczywac! lekcja 3 wlosy madra kobieta nie dopusci do tego, by jej wlosy byly przejarane jak ona sama. niestety dziewczyny farbuja sie nie uwzgledniajac do jakiego typu urody one zaliczja sie, bo nie kazdej pasuje wszystko, pani wiosna, pani lato, pani jesien , pani zima ! poczytac sobie! lekcja 4 ubiór smiac mi sie chce kiedy na roznych eventach dziewuchy ubieraja sie w ponczochy z widocznymi pasami,laza w samych staniach i chuuuuj z tym, ze celulit przelewa sie mini musi byc!!! madra kobieta powinna wiedziec jakie kolory i jakie rzeczy pasuja do jej sylwetki. tam gdzie chcemy wydluzyc-wydluzamy, tam gdzie chcemy cos ukryc-ykrywamy. prezent pociaga bardziej niz jest zapakowany niz opakowanie przeswituje, bo szybciej sie nudzi! jesli wygladasz juz jak kuuurwa to idz na ulice i chociaz zarob. nie nawidze i nigdy sama nie zaloze piepszoonych leginsow, ktore zakladala mi mama bedac w przedszkolu, to oblesne, jak rajtuzy, obrzydliwe. obcisle dżiny swietnie opinajace pupe i szpileczka swietnie wygladaja, chcesz nosic gumiaki idz w pole!!!! lekcja 5 zachowanie im wiecej zabiegasz o faceta ,tym bardziej on ma cie w dupie. kus , podniecaj , ale nie dawaj wiecej niz sam tego chce. on musi pragnac, on musi chcec zabiegac, on musi czuc, ze zdobywa Jestem piekna, jestem o wiele seksowniejsza w obcislej malej czarnej ciut przed kolanko z delikatnym paseczkiem w talii z wysoka delikatna szpileczka na nozce niz te wszystkie glupie idiotki , ktore mysla, ze mniej znaczy lepiej. Naturalny makijaz, same dlugie rzesy podkrecone zalotka wygladaja niczym wachlarze. Wlosy mam naturalne piekne, lsniace, zadbane, pachnace, mieciutkie, aksamitne, a moj maz uwielbia je glaskac, uwielbia je calowac i dotykac, wachac je...kiedy ide ulica delikatnie stukajac obcasikiem w swietnie opinajacych spodniach , a wiatr rozwiewa moje dlugie , sliczne wlosy-czuje sie jak modelka na wybiegu, nawet kobiety ogladaja sie za mna. Do meza nie wydzwaniam, chyba ze jest to cos powaznego. To on czesciej do mnie dzwoni! ZAbiegam o niego, ale bez przesady, wie gdzie jest kuchnia, wie gdzie stoi pralka....Maz nie moze doczekac sie kiedy wroce do domu. zgadzam sie z autorem, ale kolego...bez przesady nie jestescie az tak madrzy i przebiegli jak myslisz, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na imię dziunia
i założyłam tem temat bo jestem kaszaną zakompleksioną i zimną suką . wasza teoria to czyste schizy wyssane z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naturlanej o blekitnych
zmień soczewki wreszczie pi....do!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja naturalnej o błekitnych
mogę tylko bić brawo! i możecie sobie pisac na nią co chcecie. taka kobieta i tak zna swoją wartość i każdy pasztet może sobie jedynie pomażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja naturalnej o błekitnych
a tak w ogóle noszę dres , nie dbam o siebie , mam wyjebane na frajeró facetów... a na powodzenie nie narzekam i to ja kopie chujów w dupe po tym jak wykorzystam ich wpierw na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×