Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mulat o jasnych oczach

Baby, trzeba Was wychowac! Ktoś musi powiedzieć prawdę!

Polecane posty

Gość mulat o jasnych oczach

lekcja 1 facet to egoista jeśli nie dzwoni a wy warujecie przy telefonie to jemu wcale nie chodzi o to abyście zatęskniły. on po prostu nie myśli o was w tym czasie - najprawdopodobniej jest na imprezce z kumplami , piwkuje z kumplami, lub gra z kumplami przy piwku i świetnie sie bawi :) inna opcja jest taka, że jesteśmy w tym czasie po prostu z inną dziewczyną, więc jak do chuja mamy wtedy odebrać od was telefon?!?! esek pisać też nie będziemy - jesteśmy wtedy zbyt zajęci :D więc nie czekajcie, nie szlochajcie - jak sie nie odzywamy to znak że mamy was w dupie! :D lekcja 2 wygląd tak to prawda - nie lubimy tapety, a szczególnie tej brązowej lub pomarańczowej mazi na twarzy. :O (WTF?!?!?!) :O tusz do rzęs naprawdę starczy. wiem co mówię , posiada liczne grono sióstr i wyglądają idiotycznie nakładając te wszystkie kolorki i czarne kreski na powieki. JEST TO ZBĘDNE. solarium odpada! kolor skóry to kwestia gustu - ja akurat wolę bladą, ale jeśli nawet ktoś woli ciemną, to solarium jest fatalną opcją na to. włosy ja jestem za naturą. nie ważne czy blondynka czarna czy ruda. naturalne włosy są cudne w dotyku. a nie wypalone siano , suche to, sztywne to - same robicie sobie krzywdę :O lekcja 3 ubiór dlaczego sie nie szanujecie? czemu odkrywacie tyle ciała, czemu chodzicie ubrane jak dziwki w obciśniętych strojach? czy uważacie , że któryś z nas chciałby mieć taką żonę?!?!?! taką to można mieć na kilka mc , wyruchać i zostawić - niech upadla i upokarza się dalej. MOJA KOBIETA MUSI BYĆ SKROMNA. MOJA KOBIETA MA SIĘ SZANOWAĆ! A to co ma pod ubraniem zostawiać dla mnie, nie dla całego świata i moich śliniących się kumpli. Jak można pokochać tandetną ździrę? Na takic można tylko oko zawiesić i puścić kantem po jakimś czasie. UWAGA! do tego na ulicach same klony - jakaś chora moda - legginsy + gumiaki :O (WTF?!?!?!?) wybieracie się na miasto czy do obory gnój przerzucać? trochę oryginalności. ja kocham styl sportowy u kobiet :classic_cool: co również jest kwestia gustu .... ale czemu wszystkie wyglądacie jak klony?!?!?! moda jest do bani - każda ma na sobie to samo! I wtedy naprawdę uwagę przyciąga tylko ta kobieta, która się wyróżnia z tłumu , ta , która nie wygląda jakby właśnie szła gnój obracać w gumiokach. Po prostu inność - balsam dla oczu :) no i subtelna jak mgiełka, a nie jakaś wyuzdana raszpla :O Kobieta z klasa ie musi nadrabiać wywalonymi dydlami i gołym tyłkiem żeby przyciągnąć do siebie płeć brzydką. lekcja 4 zachowanie im więcej o nas zabiegacie, tym bardziej mamy was w dupie. zdrada wtedy staje się prosta przyjemna i łatwa. i tak na końcu uwierzycie nam w bajeczkę , że siedzieliśmy grzecznie w domu ucząc się , usnęliśmy po pracy albo odwiedzamy starego kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no odezwał/a
się bohater kafe. lansuj dalej palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulat o jasnych oczach
nie uważam się za żadnego bohatera, a już tym bardziej kafe, a co?? prawda w oczy kole?!?! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze wszystkimi punktami bym sie zgodził ... ale w pewnej częsci koles ma rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nawet czytać tego nie chce. Choć po długości wpisu, domniemywam, że płonie w Tobie ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiamkaramka
------> mulat o jasnych oczach no w sumie ładnie to ujełes :) sciaga w pigułce. Troche smutne ze jestescie az tak zływmi ludzmi. Szkoda tylko tego ze kobiety naprawde czasem widza w was ludzi ale w w nas nie widzicie :( Strasznie to przykre i smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmw e 30
a ja jako facet musze sie zgodzić choć jeszcze wiele bym dodał hehehe era służebnic dobre i zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOremi fasola sido
jesli las czea na telefon od ciebie to znaczy ze wziales od niej numer, a jesli nie masz zamiaru do niej dzwonic to po huj go brales? zacznij od wychowywania samego siebie baranie bo to co piszesz nie jest logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyk
twoje przestrogi i tak nie uchronią ludzi przed życiem wiec daruj sobie. I daj żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222222222222888888888888
do dziewczyny wyżej - facet będzie szanował tylko taką kobietę, która potrafi szanować samą siebie. a takich mało!! my nie musimy robić nic i wszystko nam wolno - same na to pracujecie kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadza sie z punktem pierwszym to co koles pisze nie musi byc koniecznie prawdą nie dzwonimy,nie odbieramy telefonów bo po prostu nie chce nam sie wisieć 1,5 godziny na słuchawce tylko po to by wysłuchac z najdrobniejszymi szczegółami jak wam minął dzien albo jak to wam poszło na spotkaniu z kumpelkami Faceci nie piszą esów bo najzwyklej na swiecie nas to nuży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjgj
My tez kobiety, nie lubimy, jak co 2 z was chodzi ubrany w bluzy Croppa. smierdzi tania woda kolonska, ma fryzure jak typowy wiesiek i ma zolte zeby. Aha, jak sie do was usmiechamy to nie znaczy ze zakochalysmy sie w was i lecimy na was, jedne maja tak w naturze a drugie maja ochote na numerek i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce też już chodza w tych koszmarnych gumiakach? Myslalam, ze to tylko w miastach, gdzie się dużo chodzi piechota i nie posiada swojego samochodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy na spacer z psem moge wsadzic stopy w gume czy tylko na szpile wypada sie nadziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślad to jest. Ale tylko tyle. Przyzwyczaiłam się do "oo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyk
facet będzie szanował tylko taką kobietę, która potrafi szanować samą siebie - czyli reasumując facet to leń śmierdzący co nie potrafi sam z siebie szanować stworzeń tylko idzie na łatwiznę i wszystko trzeba mu pokazać. Taki facet to manipulant ale co wy możecie wiedzieć na ten temat, wami rządzi zew natury od lat wpajany i utrwalony. Co będzie jak kobiety się diametralnie zmienią, pewnie schowacie głowy w piasek - ulubione zajęcie frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez kobiety, nie lubimy, jak co 2 z was chodzi ubrany w bluzy Croppa. smierdzi tania woda kolonska, ma fryzure jak typowy wiesiek i ma zolte zeby." jakbyś spotkała ciekawego i interesującego a zarazem męskiego faceta to podejrzewam ze ta bluza croppa i tania woda kolonska nie byłaby przeszkoda w dogłebnym poznaniu go bliżej :D no ale jesli szukasz chłopa tylko po to by być z chłopem ... to jasne że ci taka bluza i taka woda bedzie wadzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wsadzic stopy w gume czy tylko na szpile wypada sie nadziac?" czis :D mam sasiadkę :) z psem wychodzi i szpile ma ... Zawsze sie oglądają za nią :) bo pies to zwykły Owczarek niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy na spacer z psem moge wsadzic stopy w gume czy tylko na szpile wypada sie nadziac?" Czizas, tylko takie dwie skrajne opcje zmieściły się w Twojej szafie na buty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo prawdy, no takie tematy mozna czytac bez checi rozwalenie monitora. Oczywiscie nie wszystkie punkty sa sensowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjgj
regres- skoro faceci zarzucaja kobietom brak oryginalnosci to ja takze pisze o waszej pospolitosci odczepcie sie od gumiakow, leginsow skoro sami poza croppem i innymi bluzami z napisami nic innego nie nosicie ps rownie dobrze pod panna z legginsami moze kryc sie ktos wartosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no odezwał/a
to goowno prawda poza tym że w większości faceci to egoiści, zadufani w sobie palanci, bezkrytyczni idioci przekonani o swojej wyższości nad kobietami, małomózgi przeświadczone o swojej władzy nad kobietami, kretyni myślący że im wszystko wolno i że zakochana kobieta jest w stanie wszystko wybaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czizas, tylko takie dwie skrajne opcje zmieściły się w Twojej szafie na buty? ' czis na bank ma jeszcze asa* w rękawie ;) *as= baleriny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczepcie sie od gumiakow, leginsow skoro sami poza croppem i innymi bluzami z napisami nic innego nie nosicie" Ale ja lubie na tyłku kobiecym legginsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest w tym troche prawdy
Jestem dziewczyna I wpelni zgadzam sie z jedynka nie tezba byc mega muzgiem zeby dojsc do takich wnioskow ale sa laski ktorym tego nie wytlumaczysz, mam taka jedna kumpel za kazdym razem sie zali ze facet nie nie pisze nie odbiera a ona mimo rady zeby go olala bo on ma ja w czterech literach, ona zasypuje takiego setkami esemesow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×