Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu

15 dostałam okres, a 23 kochałam się ze swoim facetem bez zabezpieczenia. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? Według obliczeń kalkulatora dni płodnych, moim najbardziej płodnym dniem jest 28. Ale czy jest możliwość żeby dni płodne rozpoczęły się wcześniej? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miut
Oczywiście, że jest możliwość, że będziesz miała wcześniej owulację. A kalkulatory często nie sprawdzają się nawet w cyklach regularnych jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
uuuuuuuuuuuuuuuuuu Ile on facet ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
uuuuuuuuuuuuuuuuuu 23 stycznia miałaś 9 dzień cyklu.A owulacja jest w połowie.Małe szanse na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miut
hehehe, małe szanse :D a jak owulacja wypadnie wcześniej? :) Tego nie da się przewidzieć ani określić na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Też tak na początku myślałam, ale potem przypomniało mi się, że plemniki żyją przez kilka dni... Według moich obliczeń najbardziej płodny dzień mam 28, kochaliśmy się 23... także to jest równe 5 dni, a ponoć aż tyle czasu plemniki mogą przetrwać. Tego dnia kochaliśmy się, aż 2 razy. I za pierwszym, i za drugim razem skończyl we mnie... Nie wiem czy to w jakiś sposób zwiększa szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz go zlapac na dziecko
???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miut
Są różne teorie: żeby czekać kilka dni, aż plemniki się zregenerują i będą mocniejsze albo nie czekać. Fakt faktem, że z każdego stosunku może być ciąża. A jaki miałaś śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Nie chcę go złapać na dziecko... :/ Nie zabezpieczamy się, bo dziecko nie stanowiłoby dla nas problemu... gdybyśmy go nie chcieli to byśmy uważali. Śluz? Hm... ciężko określić. Byłam wtedy krótko po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miut
To szkoda, że nie zwracałaś na to uwagi, bo właśnie dużo zależy od śluzu: w płodnym plemniki mogą sobie pożyć i poczekać na komórkę jajową. BTW: jestem w identycznej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
A w dniach niepłodnych nie mogą przetrwać? Bo jak doszło do stosunku to był to dzień niepłodny... Muszę się lekarza wypytać jak to tak naprawdę wygląda przy kolejnej wizycie :) A czy słyszałyście może o przypadkach w których kobieta zaszła w ciążę, kochając się w trakcie okresu albo zaraz po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów niestety
jezu dziewczyno czekaj do dnia@ i zrób wtedy test co przez neta ci powedzic czy jest mozliwsc czy nie zartujesz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miut
Nie słyszałam, ale czytałam tutaj, na kafe :D Sama napisałaś i to potwierdza medycyna, że w sprzyjających warunkach plemniki mogą przeżyć dość długo. No i kwestia wcześniejszej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Do kolejnej miesiączki zostały mi 2 tyg. a jak wiadomo ciekawość jest cechą ludzką. Zanim będę mogła zrobić test, minie tez jakiś tydz. Dlatego postanowiłam napisać na forum i dowiedzieć się jak to wygląda z Waszej strony. Czy Waszym zdaniem zapłodnienie w takiej sytuacji jest w ogóle mozliwe :) Ciekawi mnie również, czy któras z Was nie zaszła w ciążę właśnie w podobnych okolicznościach, albo czy czasem nie słyszałyście o takich przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIETWOJAZONA
TEZ JESTEM CIEKAWA JAK TO WYGLADA. CZY JEST TAKA MOZLIWOSC. POSLEDZE TEMAT :) MOZE TEZ SIE CZEGOS DOWIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×