Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pożegnanie z Afryką

Cienka niebieska linia ;)

Polecane posty

Dziewczyny-mój test ciazowy w 25dc pokazal cienką linie,baaardzo cienka.I ja i moj mezczyzna nie cieszymy sie jednak,on twierdzi ze linia powinna byc mozna,ze jest za slaba.Ja uwazam inaczej,ale tez sie nie ciesze jeszcze,mimo ze czekalam.. boje sie,tyle sie tutraj czyta i slyszy o poronieniach,szczegolnie wczesnych... sama nie wiem kiedy powinnam zaczac sie cieszyc i wogole nabrac pewnosci... a kiedy Wy mowilyscie rodzinie ze jestescie w ciazy?rodzicom,tesciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam slaba druga kreske, a test robilam w 4 dni po dniu spodziewanej miesiaczki czyli w 32dc... poszlam w 5tc do ginekologa i widac bylo tylko pecherzyk 5mm, poszlam za tydzien i juz bylo widac dzidzie 6mm... odrazu powiedzialam rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Pożegnanie z Afryką Ile on mężczyzna ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjoe
Ja tez mialam jedna slabo widoczna kreske. zrobilam drugi test i wyszlo to samo. Kupilam trzeci , dokladnieszy i wyszlo ze jestm w 4 tyg ciaazy:) teraz moja coreczka ma 3 tygodnie wiec jak widzisz wszystko jest mozliwe:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnanie z Afryką >> najlepiej poczekaj do terminu miesiączki i zrób dla pewności drugi test albo badanie beta HCG. co do informowania rodziny - my zrobiliśmy to od razu, nie mogliśmy się doczekać :) kasiunia >> a ty przepraszam książkę piszesz? bo to już któryś z kolei wątek, w którym pytasz o wiek faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożegnanie...
Kreska to kreska...jest słaba bo jeszcze wcześnie Pisze w instrukcji że nieważne jak odcień może być i słabszy i mocniejszy Dla pewności należy test powtórzyć. Książek tyle podobno przeczytałaś i nie wiesz? Gratuluje i życzę powodzenia we wprowadzaniu Twoich "metod wychowawczych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem tylko mąz nie wierzy,bo na ten temat nic nie wie...hihi,a ja sie boje cieszyc,nawet lekarze nie zalecaja zbytniego podniecenia,bo roznie to bywa.A ja bym pragnela zeby mi ktos wbij do glowy-kreska to kreska i bedziesz miala dziecko :)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje obie dziewczynki były właśnie takimi słabymi kreskami w 25 dc... także myśl pozytywnie, będzie dobrze... GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×