Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jfsd

jakie butelki

Polecane posty

Gość jfsd

tyle tych butelek jest ze masakra; jakie butelki trzeba kupic na początek i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Avent. Na poczatek kup jedną 120ml jesli chcesz karmić piersią. Wiecej nie kupuj bo dziecku smoczek moze nie odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommee tippee świetne są i jak przestawiasz z piersi na butlę to też się fajnie sprawdzają ze względu na kształt smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
jestem zdezorientowana, bo panuje moda na butelki tt i aventu, a tu za zestaw startowy trzeba dać z 60 zł; jakby dziecku nie pasowało to szkoda tyle kasy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co?
A po co w ogóle chcesz kupować od razu butelkę? zakładam, że będziesz karmić piersią, przynajmniej na początku, więc butelka nie będzie potrzebna (lepiej, żeby nie była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa ma 10m-cy. Mamy dwie butelki 260ml i dwie 120ml. 120 wystarczą ci tak do 3-4 miesiąca. Potem trzeba wieksze. Mnijesze zawsze mozesz potem do picia uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przykładem :P
ja tez polecam TT możesz na początek kupić jedną butelkę 120ml. poza tym ile matek tyle opinii. ja używam TT i jestem bardzo zadowolona. raz kupiłam Aventa i smoczek pękł po tygodniu więc mam uraz do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
na wszelki wypadek, z pokarmem różnie może być... ja ogólnie lubię kupować w zestawach, bo to taniej wychodzi, ale skoro twierdzicie ze jedna wystarczy to ok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam aventa duza i mala.Dziecku kazda bedzie pasowala bo nie zna zadnej innej i nie ma wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu no jak to po co? A jak nie bedzie pokarmu np.? Nie mozna tez zakładać tylko różowego scenariusza. Dziecko bedzie głodne i bedzie latac na gwalt butelki szukać. Trzeba miec chociaz jedna i jakies mleko modyfikowame 'w razie czego'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
np widze że na all 2 butelki tt + 2 smoczki kosztują 40zł; a w zestawie 4 butelki, kubek, i chyba z 7 smoczków 64 zł - jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , że jest , ja kupowałam zestaw z którego jestem bardzo zadowolona :) świetnie się sprawdził przy przestawianiu małej z piersi na butlę , napisałam tylko , że można po1 sztuce kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
a czy na tych butelkach tt jest miarka?, bo na zdjęciach nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio kup jedna a potem zestaw. Kolezanki przechodzac z piersi na butelke cudowaly potem ze smoczkami starsznie bo dziecko nie chciało sie przyssac. Jak karmisz piersia to wybierz butelke ze smoczkiem który ma szeroką podstawę. Dziecko na piersi sobie z takim poradzi w razie gdybys chciała np. dopajać malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , to jedyny mankament , bo jest słabo widoczna ale jest , jak się przyzwyczaisz to nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam jedną większa i jedną mniejszą "na wszelki wypadek" i małe opakowanie mleka - nigdy nie wiadomo jak to bedzie z cycem, a latać i szukać butelek i mleka jak dziecko bedzie płakać z głodu... nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
a mam jeszcze takie pytanie - czy ok 20 zł za butelkę ze smoczkiem to normalna cena? czy normalnie butelki tyle kosztują, czy tylko te modne z tt i aventu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
i jak często trzeba dziecku zmieniać butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czy na tych butelkach tt jest miarka?, bo na zdjęciach nie widać" Są dwa rodzaje butelek tt, tzn. są albo z miękkiego albo z twardego plastiku. Na tych z miękkiego miarka jest rzeczywiście bardzo słabo widoczna, poza tym bardzo łatwo ją zniszczyć podczas sterylizacji. Te z twardego plastiku są wytrzymalsze i cyferki są na czarnym tle, także są dobrze widoczne. Polecam te butelki, używałam od początku i używam do dzisiaj.(ponad półtora roku). Nie polecam kupowania w Smyku, bo tam jest najdrożej. Takie same są w carrefourze kilka złotych taniej. Mnie też dziwi pytanie "a po co?", butelka jest niezbędna, nawet, jeśli karmi się piersią - niby jak ojciec ma nakarmić dziecko ściągniętym pokarmem nie mając butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelek zmieniać nie trzeba , jeśli masz np.300ml za to smoczki w zależności od wieku , 0 - od 0 do 3 m-cy 1- od 3 do 6m-cy 2 - od 6 do 12 + smoczki do kaszy i gęstszego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co?
Jak może pokarmu nie być? Przecież po to nasz organizm przygotowuje się przez 9 m-cy ciąży na przyjście dziecka, by matka mogła sama go wykarmić. Na początku jest go rzeczywiście mało, ale to naturalne, bo dziecko wtedy mało potrzebuje, a w miarę jego wzrostu ilość pokarmu również wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
tak: 1. może nie być pokarmu 2. kobieta może nie chcieć karmić 3. kobieta musi wyjść i dziecko trzeba nakarmić odciągnietym pokarmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfsd
a jak odróznić te butelki miękkie od twardych>? to jakoś zestawami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się jeszcze, że ostatnio widziałam w ofercie Rossmanna butelki na wzór Tomme Tippee, tzn. z takim szerokim smoczkiem imitującym pierś, o połowę tańsze od TT,ale nie miałam okazji wypróbować i chyba już nie będę miała, ale może komuś się ta informacja przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a po co" przestań takie rzeczy opowiadać , są matki które nie mają w ogóle pokarmu . jak rodziłam młodą , to ze mną na salli leżała mama , która naprawdę się starała , dzieciaczek przy piersi non stop a mleka ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×