Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::Lista powszechnych błędnych mniemań::.

Polecane posty

Wzrost Napoleona Bonapartego, zmierzony po śmierci, wynosił 5 stóp francuskich i 2 cale, czyli 169 cm. W jego czasach był to wzrost powyżej przeciętnego. } No kurczaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin uważaj
bo luśka zapuszcza wąs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczaki ziemniaki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssfsfdsdfsdf
Myrevin-kurcze daj w stopce jakies info co zawie link:( szybko wylaczyla ale cos jednak widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wloczykija
absolutnie nic mnie nie zaskoczylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgdfs
dzisiaj można powiedzieć, że napoleon jest karłem a nawet mężczyzna 179 cm jest karłem. mężczyzna 180 cm jest już wysoki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje przeświadczenie, że po przecięciu na pół dżdżownicy (nie przecinając otworu gębowego), obie jej połowy przeżywają. W rzeczywistości przeżyć może tylko przednia połowa (wyposażona w aparat gębowy). Z drugiej strony, istnieją gatunki płazińców, które po przecięciu na pół potrafią się zregenerować w dwa osobniki. } Nie no mnie parę rzeczy zaskoczyło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z popularnych mitów głosi, że zgodnie z prawami aerodynamiki, trzmiele nie mogą latać. Mit ten powstał prawdopodobnie w latach 30. XX wieku, w oparciu o teorie szybownictwa. Trzmiele rzeczywiście nie mogą szybować, ale aerodynamika ich lotu jest obecnie precyzyjnie naukowo wyjaśniona. } Oj sam to innym sprzedawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfnz
co do sily corliolisa nie jestem przekonana, z miesia ctemu ceroswski byl na rowniku i pokazywal to zjawisko na jakiejs misce czy czyms i w odlegnosci 1 metra od srodka widac ze na jednej polkuli woda wiruje w lewa strone a na drugiej polkuli wiruje w przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfnz
no wlasnie a tu napisali ze to nie ma wplywu... moze nie miec w kiblu bo w okreslonym kierunku woda jest spuszczana ale kierunek swobodnej wody zalezy od sily coriolisa co bylo widac w programie cejrowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ - obecnie na ogół przyjmuje się, że Napoleon miał około 168 centymetrów wzrostu (byłby więc nieco wyższy od ówczesnego średniego wzrostu Francuzów), jednak nie ma co do tego pełnej zgody historyków (bo np. nie ma pewności, w jakich jednostkach zmierzono go po śmierci); także „Mały Kapral to typowe dla języka francuskiego poufałe określenie, które nie musi się odnosić do wzrostu. } Całość http://tnij.org/j559 Czyli tak na prawdę te 168 cm.. to nie jest taki pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kłamstwo i oszczerstwo
A Ty wyżej nie bluzgaj bo to nie przystoi kobiecie z wąsem na przecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam gazy mówie wam
czuje wilgoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigloć mieszka u ciebie
Wilgoć mieszka u ciebie za szafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5vh56yh6yy
Występujący w Polsce owad przypominający komara, ale znacznie od niego większy, nie jest samcem komara, tylko koziułkowcem. Samce komarów nie są istotnie większe od samic. Koziułkowce nie polują też na komary, choć ich larwy mogą zjadać larwy komarów. hmm oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczyszczam PTI QA
wiedział bym coś o tej wilgoci, jedyna moja wilgoć jest teraz w drugim pokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę we wszystko, co tu napisali, ponieważ zauważyłam jedna rzecz, która zwana jest mitem, a mitem ona NIE JEST NA PEWNO, więc zakładam, iz nie wszystko musi byc tutaj faktami :classic_cool: No, ale przeczytałam kilka, o których także juz gdzieś słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×