Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedrozo

Odpowiem na wszystkie pytania Pań dotyczące facetów.

Polecane posty

Witam, mam problem. Odkryłam że mój facet założył inną pocztę na której znalazłam ogromną ilość nagich zdjęć jakiś dziewczyn. Z wysłanych wiadomości mogę wywnioskować że on też podszywał się za jakąś dziewczynę i też wysyłał swoje nagie zdjęcia- dziewczyny- do innych by wyłudzić zdjęcia innych. Mówiąc krótko- układ zdjęcia za zdjęcia. Wywnioskować mogę że chodziło tylko o zdjęcia bo żadnych rozmów świadczących o zdradzie nie było i być nie mogło no bo pisał jako babka. Nie wiem co to ma być w ogóle? Chyba udawał lesbijkę bo kto inny wysyłał by takie zdjęcia. Co o tym myślicie? jestem zażenowana. Masakra. Prawdopodobnie poznał je na czacie. Jest ich naprawdę duużo. Dla mnie to zdrada i mam zamiar go zostawić a Ty co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuk
Tak seryjnie nie dla łachu. Mart wie się o mojego chłopaka. Wszyscy mówią że dobraliśmy się jak w korcu maku. Chodzimy już ze sobą od 6 lat. Jednak on cały czas się martwi że: -szkoła do której poszedł buli nie miłosiernie i na dodatek prawnie nie morze wydawać dyplomów( duży ból) -rodzina jęcząca ( jeszcze większy ból) i ... NAJWAŻNIEJSZE -pracuje z ojcem który no co tu dużo mówić nie docenia go( wiesz praca z rodziną ,jedna z gorszych rzeczy jakie mogą się trafić) że pracuje z nim po godzinach, pijaczkowie dostają 100 zł za dzień a on nie bo dokłada się do domu itp. Jednak go nie zostawi bo to ojciec, jeszcze trochę i emerytura a jak on nie pracuje z nimi to ostatnim razem te robole rozwaliły mu dyska przy przenoszeniu czegoś (jego tacie). Ma... nazwijmy to specyficzny charakter zrażania ludzi do siebie i mentalność PRL -pracuj każdego dnia ciężej i więcej ;/. Pozatrzymuj mężczyzna boi się upokorzenia że jak będzie na swoim to sobie nie poradzi i będzie musiał przyznać mu rajcie że bez niego jest nikim. Co już dla mnie jest lekko przeginką wjerdzająca na pranie mózgu. Jakieś sugestie aby mu się trochę poprawiło z humorkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×