Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondyneczka23

Po jakim czasie poszłyście ze swoim facetem do łóżka ?? :)

Polecane posty

Gość blondyneczka23

jak w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisia
znalismy sie 1,5 roku ale byslismy w innych zwiazkach, zerwalismy je zaczelismy byc ze soba i po tygodniu sie bzykalismy w lutym bedzie nasza 9 rocznica slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka23
ja z moim też po tygodniu i znamy sie rok nie wiem czy to nie za szybko czasem nie chce by myslal ze latwa jestem, bo tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamiii
ja po dwóch dniach :P znamy sie 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów ankieta?
Ja po tygodniu. Teraz jesteśmy po ślubie i już 3 rok nam idzie. Ale co to ma za znaczenie? Jeden idzie po godzinie, drugi po tygodniu a inni czają się miesiącami. Ja jestem zdrową kobietą, lubiącą sex i nie miałabym cierpliwości długo czekać:P Zresztą żyło się troszkę w celibacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek1987
ja po dwóch tygodniach :) ale to normalne, kazda kobieta lubiaca sex nie bedzie czekala miesiaca ani dwoch :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my celowo odkladalismy to w czasie, nie chcielismy robic wszystkiego od razu... odkrywalismy sie krok po kroku, bzykalismy sie po raz pierwszy po 6 miesiacach:0 ale co to bylo za zjawisko!!!!!!!!warto czekac tak dlugo, seks i zwiazek w ogole ma wtedy inny wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek1987
mnie sie by nie chciało czekac 6 mcy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto ladowalem z Kobieta w lozku na pierwszym lub drugim spotkaniu, zazwyczaj do tygodnia trwalo chodzenie. Najdluzej dalem sie wodzic... 2 miesiace (dziewica)? A z obecna partnerka wyladowalismy w lozko po ... 1h znajomosci wiec rekord. I co ? ... :) planujemy wspolna przyszlosc na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc "w lozku" Do blondyneczka23: sama bedziesz wiedziala kiedy bedzie wlasciwy moment. Obecnej partnerki (wyladowalismy w lozku po godzinie znajomosci, wczesniej jedynie rozmowa przez telefon) wcale nie uwazam ze byla za szybka, po prostu namietnosc, uczucie i zaiskrzylo. Wazne czy obie strony maja na to ochote. Duzo zalezy tez od partnera czy porafi wzbudzic u partnerki zaufanie. Roku bym nie wytrzymal, dotychczas jak poznawalem dziewczyne i w ciagu miesiaca nie bylo nic to... bylem nastawiony na zerwanie, i to nie dlatego ze to byl cel do ktorego daze, ale sex jest wazna sfera bliskosci dwoch osob i jak tego brakuje to zwiazek nie jest dla mnie satysfakcjonujacy, nie potrafie sie bardziej zblizyc emocjonalnie. Z dziewicami jest trudniej, ale nie warto byc dziewica, szkoda zycia i radosci. Dziewice, nie wiecie co tracicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy to bylo odnosnie ,,moich 2 miesiecy'' ale odpowiem,dziewica nie byłam.Powiem tak nie wypadało tak szybko wg niego i mnie ale obydwoje skrycie na to liczylismy. Gdy by bylo mozna cofnac sie do tych czasów gdy poznawalismy sie to juz nie myslałabym tak głupio ze nie wypada tak szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebbebeb
po tygodniu :P to prawda ważna jest emocjonalność jeśli bedzie seks to ludzie lepiej sie znają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak sobie miala seks wczor
po 6 mailach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak sobie miala seks wczor
z wibratorem najskuteczniejszym i bardzo cierpliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
Po 30 minutach, i nie żałujemy !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pierwszym spotkaniu
był seks, było ok jak wypicie kawy czy wypicie wina czy obejrzenie filmu, związku z tego nie będzie, po prostu przyjemność która mieliśmy oboje na nic więcej oboje nie liczymy bo nie pasujemy do siebie w innych tematach ale seks jak najbardziej byl fajny, nikt się w nikim nie zakochał i nikt od nikogo nie oczekuje z tytułu uprawiania seksu poprzedzonego miła i interesująca rozmową, wspólnym, spędzeniem czasu, gotowaniem, paleniem w kominku Ja mam 36 lat i nie wiem kiedy spotkam faceta który uwiedzie mnie swoim umysłem a nie koniecznie chęcią budowania rodziny bo mnie na tym nie zależy, więc nie żałuję soboie poszłam do łóżka z facetem który kęcił mnie swoja inteligencją io nic z tego nie będzie, ale było naprawdę miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pierwszym spotkaniu
a swoją drogą to z czym się szczypią 30 latki w górę z tym seksem, wiadomo kobieta po 30 ma duże potrzeby więc ja nie rozumiem chodzenia z kimś rok? jak dal mnie to jak najszybciej do łózka bo: to zbliża bardzo ludzi, zakładam że 30 paro latka wie cos o życiu i swojej seksualności więć dobór w tym temacie jest bardzo ważny dla niej, pozbyła się już złudzeń o romantycznej miłości i motylków w brzuchu , rozsądna 30 paro latka bieże od życia to co chce a nie to co jej dają, to ona mówi idziemy do łóżka na seks, skąd te opory czekać rok? a co wy macie po 20 ,lat? im szybciej pokażesz co jestes warta w łóżku tym szybciej znajdziesz męża, teraz na umysł nikt już nie leci..tyo było do zdesperowanych, no ja nie szukam męża tylko ciekawych znajomości z dobrym seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an31a
Po dwóch latach. Ale to nie znaczy, że przez ten czas nie pieściliśmy się, nie całowali wszędzie i nie kochali po francusku... :-) Ale do pełnego zbliżenia doszło po dwóch latach i bardzo się z tego ciesze. takie odkrywanie się po kawałeczku jest cudowne i zgadzam się z osoba, która powiedziała, ze taki związek ma upełnie inny wymiar. Teraz jesteśmy ze sobą czwarty rok, kochamy się często ;-) a za pół roku mamy ślub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an31a
"im szybciej pokażesz co jestes warta w łóżku tym szybciej znajdziesz męża" "Dziękuję" za takiego męża :D Poza tym, sadzę, że większości kobiet nie chodzi wcale o złapanie byle jakiego faceta na męża, tylko o prawdziwą bliskość -nie tylko fizyczną, ale także psychiczną... A z tym, że inaczej sprawa się ma w przypadku 30 i 20 latek, to się zgadzam. Czym innym jest, gdy 30 latka idzie do łóżka po miesiącu znajomości, a zupełnie czym innym, gdy 20 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×