Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darker

Moi drodzy...

Polecane posty

Gość IMO13246
Strzesci mi ktoś temat? Bo za cholere nie chce mi sie 14 stron czytać. :) Z góry dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko zastanów się czy to jest powód, żeby rezygnować z szukania? Masz dopiero 26 lat!" Ale ja nie jestem jak wy i nie mam waszych opcji. Ja nie prowadzę życia towarzyskiego i nie mam przyjaciół. Gdybym zdechł teraz to i tak po latach do mojej matki przyszło by moje zaproszenie na zjazd absolwentów uczelni bo nikt by nie zauważył, że mnie nie ma na tym świecie. Moje życie to praca-dom-praca. Odpuściłem sobie szukanie bo po każdym kolejnym koszu czułem się coraz gorzej a jak ja czuję się źle to wszystko idzie źle: nauka, koncentracja, zdrowie; słowem: wszystko się pierdoli jak domek z kart. "Co da Ci "związek" z 16-latką, hm?" Zapytajmy bite kobiety w związkach co im daje związek z sadystą poza jakże modnym w tym sezonie fioletem na oczach. "Ty jej imponujesz pewnie, bo jesteś straszy" Większość bierze sobie starszych. To ja mam się czuć źle bo ona jest młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co da Ci "związek" z 16-latką, hm?" Zapytajmy bite kobiety w związkach co im daje związek z sadystą poza jakże modnym w tym sezonie fioletem na oczach. Twoje analogie są niesamowite. Nie ogarniam algorytmów twojego rozumowania... Ja tych kobiet nie oceniam, bo nie mam do tego prawa. Ale to nie o nich ta dyskusja. Zapytałem Ciebie, odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka szkoda, e nie ma 18 lat. Wtedy nikt nie zadawałby takich pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
GRATULACJE i powodzenia dla Was obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadnej kasacji!
chyba oszlalelscie! to jest hit! obstawiamy do ilu stron dojedzie love story? ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być motylem
Nie przepadam za Darkerem, bo wydaje mi się arogancki, sam będąc nie raz zranionym nie wczuć się i zauważyć jak ktoś inny potrzebuje dobrego słowa a nie pojechania po nim. Swoje cierpienie widzi, innych nie. Zresztą przykładów z jakiego powodu nie przepadam, mogłabym podać kilka, ale nie o tym jest ten topik. To co on robi: spotyka się z o wiele młodszą dziewczyną to jego sprawa i tej dziewczyny. Nic nam forumowiczom do tego. Owszem, założył topik, możemy wypowiedzieć się jakie mamy o tym zdanie, ale ciągnąć tą bezsensowną nagonkę na Darkera i Nastoleniaaa przez 15 stron to już gruba przesada. Wyzywanie od pedofilów jest naprawdę nie na miejscu. Mówienie mu co ma robić, z kim być, próby ośmieszenia, skrytykowania za wszelką cenę, po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, teraz szczerze: Zrobiliśmy was w jajo. Brechtałem się z tego tematu aż miło. Pomysł wyszedł ode mnie (jak większość dziwactw). Nie jesteśmy w związku, nie spotkaliśmy się, nie uprawialiśmy seksu. A teraz podsumowanie: 1) Jedna z lepszych prowokacji na kafe (jak się nie zgadzasz to skąd w nim tyle postów, hm?) 2) Ludziom z kafe nie można nic mówić bo zaraz cię oplują (nie zawiodłem się na was) 3) Osoba która zdradziła skąd jestem niech się pokaja na gg a będzie jej darowane. Inaczej wiesz co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o tą osobę co napisała gdzie mieszkasz (choć ja nie wiem czy to akurat ona) to może się jednak zastanowisz jak innym będziesz brudził. ps szkoda bo już myślałem ze sobie stąd pójdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadnej kasacji!
za szybko za szybko yyyyyy liczylam na co najmniej 40 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadnej kasacji!
czyzby zelkowa wpadla na topele ? :D zelek 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadnej kasacji!
aha i dobre prowo to robi lidka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy wiemy, ze to prowo
ale mi news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz kto cie wsypal
zeby inni wiedzieli kogo sie wystrzegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zadnej kasacji!
kto? zelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz kto cie wsypal
no tak, to raczej bylo do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker gratuluje wyboru wspólniczki. Z madrzejszej nie byłoby takiego polewu :) Choć z drugiej strony miała słabe momenty. A i podpadło wtedy z tą herbata, bo nie wiedziałeś, że ona wcześniej napisała, ze byłeś u niej w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×