Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darker

Moi drodzy...

Polecane posty

"Brak argumentów? A zainteresowanie się dzieckiem z braku na widnokręgu dojrzałej kobiety" Lepiej prowadzić karierę na kafe, prawda... Pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream odpierdol się jak nie masz nic do napisania prócz tej gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, jak odkrywałyście, że nigdy nikogo nie miałem to już wtedy byłem dla was nienormalny. Teraz to mogę robić co mi się podoba. a rób co chcesz , mi to dynda i powiewa :P a tak btw, czy siedzenie na kafetełe i informowanie o ( w koncu !))"zdobyczy " , to własnie te "ciekawsze rzeczy do roboty ", o których pisałes w pierwszym poscie :P?? czy zdasz nam relacje z pierwszego razu :D:D?? w kazdym razie, wszystkiego naj ...na nowej drodze, tylko moze zmien przedział wiekowy wybranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem. Każda co mi kosza dała tego właśnie szukała. Same mi mówiły. Aż szkoda, że sobie tego nie nagrałem." - to trzeba było nagrać :-o Ja znalazłam a to dowodzi, że można. Zastanawiam się, dlaczego byłeś odrzucany. Mówi się, że każda potwora znajdzie swojego amatora. Dlaczego więc ty masz z tym problem, hę? Może to ty masz za wysokie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a rób co chcesz , mi to dynda i powiewa" Właśnie widzę... analizę psychologiczną mam na forum gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Brak argumentów? A zainteresowanie się dzieckiem z braku na widnokręgu dojrzałej kobiety" Lepiej prowadzić karierę na kafe, prawda... Pffff" - to ty zakładasz topiki informacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taki nerwowy jestes jezeli ten topik to prowo to nawet ci wyszedł w przeciwnym razie nie ma co komentowac bo rozumiem jak bys poznał 20 latke to luz ale brac sie za 16 to lekkie przegięcie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja znalazłam a to dowodzi, że można." Myśl zanim napiszesz; to dowodzi jedynie, że Tobie sie udało. Czy wszyscy są tacy jak Ty i mają taka sama sytuacje jak Ty? "Zastanawiam się, dlaczego byłeś odrzucany." Mało fajny. "Mówi się, że każda potwora znajdzie swojego amatora." To do kobiet. "Dlaczego więc ty masz z tym problem, hę? Może to ty masz za wysokie wymagania?" Wymagania to wy macie a za to "hę" to klawiaturą powinnaś oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozumiem jak bys poznał 20 latke to luz ale brac sie za 16 to lekkie przegięcie i tyle" 4 lata różnicy... przepaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myśl zanim napiszesz; to dowodzi jedynie, że Tobie sie udało." - tylko mi? Hahahaha, biedactwo... Wokół ciebie tyle kochających się par a ty piszesz, że tylko mi się udało? Zabawny z ciebie chłopaczek :D Mało fajny - szerokie pojęcie, ale z jednym się zgadzam. MAŁO. To do kobiet - wg ciebie. W ogólnym pojęciu odnosi się to zarówno do kobiet, jak i mężczyzn :) Wymagania to wy macie - wy też (jak widać) a za to "hę" to klawiaturą powinnaś oberwać - ooo, w dodatku brutalny :D Chłoptasiu, rączki przy sobie trzymaj, dla własnego dobra :) Grożenie użyciem siły wobec innych, jest karalne :classic_cool: I ty się dziwisz, że żadna cię nie chce? Chama żadna nie zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu jest stary, brzydki, rojzechany i mi zazdrosci ... Ja ci zazdroszczę najbardziej! A wiesz czego szczególnie? Zainteresowania faceta, który właśnie przyznał się, że spotkał się z Tobą, bo kobiety w jego wieku się nim nie interesują. Trochę honoru dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker propuje
zebys nastoletniej zablokowal kafe :O tylko cie pograza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wokół ciebie tyle kochających się par a ty piszesz, że tylko mi się udało? Zabawny z ciebie chłopaczek " Czy ja rozmawiam z botem? Pisałem o Twoim przypadku. Ponownie: MYŚL a nie ślepo odpisujesz. "szerokie pojęcie, ale z jednym się zgadzam. MAŁO." No na imprezkę Cię nie zabiorę abyś zaszpanowała mną przed znajomymi. Mało fajny. "Grożenie użyciem siły wobec innych, jest karalne " Skocz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa Kotku, ty wiesz ilu ja moglabym miec facetow? ... a spotykac moge sie z kim chce. buahahahahaha:D niewątpimy w to , naparwde tylu ich mogłabys miec , ze az wyrwałas desperata - prawiczka z zachwianą osobowościa z babskiego forum :P gratulejszyn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze 4 lata to przepasc wystarczy pomyslec : on 26 ona 16 = :O on 26 ona 20 =:classic_cool: ale jakby darker miał 35 lat a ona 25 to by było tez dobrze ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku, ty wiesz ilu ja moglabym miec facetow? Po pierwsze nie "kotku" do mnie. A poza tym- taaa już widzę te zastępy... pedofilów chyba :) A jeśli nie pedofilów nawet to samiec wieku 15-19 lat nie jest facetem tylko chłopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja rozmawiam z botem? Pisałem o Twoim przypadku. Ponownie: MYŚL a nie ślepo odpisujesz - a ja piszę ogólnie, ty za dużo na szczegółach się skupiasz. Może to twój problem? No na imprezkę Cię nie zabiorę abyś zaszpanowała mną przed znajomymi - chłopaczku, ja mam z kim chodzić na imprezy :) Ale pomarzyć możesz :classic_cool: Skocz mi - a masz sprzęt, żeby ci na niego skoczyć? Tak, jak wyżej: możesz sobie pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłoby lepiej (przy 25-35). bo to są już dorośli ludzie. Ja nie chciałabym faceta lat 35 teraz, ale to mój "dziwny" gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×