Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darker

Moi drodzy...

Polecane posty

Naastoletniaa wybieram kogo chce i możecie mi skoczyć. zazdrosni jestescie i zawsze byliscie cholera... wydało sie 😭 swoją droga, zabroniłabym na miejscu Darkera wypowiadac Ci sie publicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram kogo chce i możecie mi skoczyć. zazdrosni jestescie i zawsze byliscie oj zazdroszczę, idę ryczeć w poduszkę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga, zabroniłabym na miejscu Darkera wypowiadac Ci sie publicznie Tak to dobra rada, darker weź sobie do serca , ratuj resztki reputacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak komus sie cos w zyciu uklada to od razu jestescie zazdrosni i potrzebujecie sie wyżyć. i tyle. jak widzicie on nie zabrania mi sie wypowiadac. no i wiecie... co innego rozmowa z nim a co innego z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nastka, a o co zazdrośni? O CO? Podaj JEDEN przykład, choćby jeden" Bo się przypierdalacie cały czas nie wiadomo o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Nastka, a o co zazdrośni? O CO? Podaj JEDEN przykład, choćby jeden" Bo się przypie**alacie cały czas nie wiadomo o co. nie myl zazdrosci z zabawą :D naprawde, zasugeruj jej zeby sie nie wypowiadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się przypie**alacie cały czas nie wiadomo o co Nie wiesz o co? To ja Ci powiem, czytaj. Większość ludzi tu uważała, Cie za złośliwego, ale w sumie inteligentnego i normalnego faceta. Wielu obstawiało, że masz największe szanse odmienić swój los... A Ty? Piszesz posta, z którego można wnioskować, że się co najmniej zakochałeś. No fajnie, ale czemu nie znalazłeś sobie dorosłej kobiety tylko zainteresowałeś się dzieckiem? Stąd tyle wypowiedzi typu "zał mi Ciebie" i "desperacja". Teraz już rozumiesz o co się przypierdalamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
A Ci dalej jadą... Darker i offerma to juz tacy kafeteryjni celebryci sie zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha_
mieliście mu zazdroscic a nie przypierdalać się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebryta ? nie
jacy celebryci , toz to posmiewisko forum oferma 40 lat bluzgajacy na wszystkich wokol nikogo nie znajdzie darker za bardzo znienawidzil kobiety zeby starac sie o jakas 20 parolatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha_
tak lepiej,nie każdy moze pochwalić się herbatą z nastoletnią dziewczynką z kafe:P:D a o moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Większość ludzi tu uważała, Cie za złośliwego, ale w sumie inteligentnego i normalnego faceta." Jak zaraz się dowiem inteligencję mierzy w dziwny sposób. "Wielu obstawiało, że masz największe szanse odmienić swój los..." No właśnie. Wy obstawiacie. To zamknąć dzioby jak nie macie nic wartościowego do dodania kiedy coś z tym robię. "A Ty? Piszesz posta, z którego można wnioskować, że się co najmniej zakochałeś." A więc post wam przeszkadza... zazdroszczę problemów. "ale czemu nie znalazłeś sobie dorosłej kobiety tylko zainteresowałeś się dzieckiem?" Interesowałem się "kobietami" i gdybym wkleił fragmenty rozmów z archiwum gg to byś zobaczyła, że byłem im potrzebny na deszczowy dzień i kiedy ich fagas je olewał. Wtedy byłem potrzebny "kobietom". I to tym które poznałem poprzez studia więc był jeszcze jakiś łącznik między nami. Co do obcych to nawet nie chciały one ze mną rozmawiać. I ja mam za wami ganiać jak piesek w nadziei, że jakaś pogłaszcze i przygarnie? Myślicie, że to miłe uczucie gdy jest się traktowanym jak śmieć przez was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj koles ty nie jestes
normalny - najpierw oglaszasz nie wiadomo co w topiku na kafe i piszesz o swoim zyciu prywatnym, a potem sie czepiasz, ze ludzie komentuja. ta laska napisala juz o sobie tyle i wkleila swoje foty, wiec niedlugo dzieciaki w szkole zaczna ja wytykac palcami. o to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Z zupełnie innej beczki. Czy był juz dzisiaj tutaj ten psychopata Faith Hope Glory? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sluchaj koles ty nie jestes normalny" Istne zagrożenie dla społeczeństwa. Kibole uciekają na widok mego cienia :D "najpierw oglaszasz nie wiadomo co w topiku na kafe " Tu was boli :D "ta laska napisala juz o sobie tyle i wkleila swoje foty, wiec niedlugo dzieciaki w szkole zaczna ja wytykać palcami. o to ci chodzi?" Jej foty to były tutaj już z miesiąc temu. Pewnie jakaś uczynna osoba Tobie podobna podrzuciła adres do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z zupełnie innej beczki. Czy był juz dzisiaj tutaj ten psychopata Faith Hope Glory? " Nie, chyba go nie było. Pewnie poszedł na długi spacer do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog amator
jedynym zyciem darkera jest internet, ma wielka radoche z tego, ze piszecie na jego topiku czuje sie wreszcie zauwazony, czego w realu mu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pierwszej części... Wiem bardzo dobrze, że zrozumiałeś o co mi chodzi, ale wypadło coś odpisać. Ok zostawmy to już :) Co do drugiej... Przykro mi, że Cię tak traktowały. Tylko zastanów się czy to jest powód, żeby rezygnować z szukania? Masz dopiero 26 lat! Co da Ci "związek" z 16-latką, hm? Ty jej imponujesz pewnie, bo jesteś straszy, wykształcony czy co tam jeszcze... A czym ona Tobie imponuje? Jakie wy macie wspólne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkera nie chcą dorosłe kobiety, to od biedy i małolata jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×