Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darker

Moi drodzy...

Polecane posty

A właśnie, że będę komentować. Swoją głupotę udowodniłaś wypowiedziami. Ok mam cycki w stopce, wstydzić się nie mam czego. W odróżnieniu od Ciebie nikt nie widział mojej twarzy, nie zna mojego nazwiska, ja tu jestem anonimowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem skad oni wzielo moje nazwisko, mojego fotobloga... No jak widać ludziom sie nudzi i prześwietlają innym życie jakby to było komuś potrzebne i kogoś interesowało. Wiesz... normalna kobieta nie pkazałaby cycek na forum publicznym. po ulicy tez tak chodzisz? To gratuluje. Moje wypowiedzi na forum nie muszą odzwierciedlać tego jaka jestem... Nie nabierajcie sie na wszystko. A to fajnego fagasa sobie znalazłaś co cie lał... Ludzie sie nie zmieniaja, wiedzialas z kim bierzesz slub a potem placz... I zaraz rozwód. Troche stabilności moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie mogę :) 1. Musiałaś jednak komuś powiedzieć coś o sobie, bo bez informacji nikt by bloga nie znalazł. Logiczne? 2. Dopełniacz słowa "cycki" brzmi "cycków" a nie "cycek"- do jakiej szkoły Ty chodzisz, dziecko? 3. Za smarkata jesteś, żeby mi morały prawić. Przyznam, że ten kawałek najbardziej mnie rozbawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosnij dziecko
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehem... tak, tak... rozumiem wasz ból. ty jestes stara, rozjechana, pewnie brzydka.. nie oszukujmy sie - kobieta po 25 r.z. sie starzeje. Wiesz... ja nie chodze do szkoly, w ktorej ucza nas odmieniać słowo 'cycki' więc wiesz... A reszta z was jest sfrustrowanymi prawiczkami, ktorzy wyżywają się na całym świecie za to, że są idiotami... Prosze bardzo, po mnie możecie jechać równo, ale to nic wam nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Nastoletnia - odpusc. To nie ma sensu. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szacunek
trzeba sobie zasłużyć, laska. A ty nie zasługujesz ani na szacunek, ani na uwagę. Ot, taka małpeczka, którą można się przez jakiś czas pobawić a potem zostawić. Też mnie zastanawiało, czy to nie prowo. Darker może i jest zakompleksionym fajfusem, ale raczej nie związałby się z czymś tak pospolitym i mało rozumnym (nie mówiąc o wyglądzie pryszczatej nastolatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej dowodzi tego, że jestem tępa skoro nie umiesz odmienić :) Stara, rozjechana i brzydka... Już to dziś od Ciebie słyszałam, za bardzo się nie wysiliłaś. No ale nie wymagam zbyt wielkiej inwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem dlaczego nie możecie nikogo sobie znależć. Cały czas zajmuje Wam wymyślanie takich historyjek. Nastoletnia->za 10 lat też będziesz myślała o sobie, że jesteś stara raszpla? Trochę szacunku dla innych skoro wymagasz go dla siebie. Bo tak na marginesie obie my staruchy(ja i Maria) mamy ciałka lepsze od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pryszczy... Jesli ty masz to nie znaczy ze ja tez musze miec. Oh no cóż za pech jesli taka jestem. Wy mnie chyba na siłe chcecie w depresje wpędzić. A to, ze jestem krytyczna do ludzi (do wszystkich, do siebie także) to akurat zaleta. Przynajmniej ktoś wam powie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta krata to jakas
debilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bede o sobie za 10 lat myslala. Ja juz teraz mysle o tym, ze sie starzeje. Trzeba myśleć przyszłosciowo. Ja mam przynajmniej proporcjonalną budowe ciała, a to duzy atut. Co do siebie no to mam dużo kompleksów, ale to akurat jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też proporcjonalną budowę mam i Marycha także. A kompleksy to nic dobrego. Starość jest w głowie moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla przemiłej pomarańczki :) Cześć Boratka :) Jak to dobrze, że tu jesteś- my stare dupy musimy się wspierać :) Nastka weź już zamilcz lepiej, bo z postu na post jest coraz gorzej. I nie myśl przyszłościowo, bo nawet "teraźniejszowo" nie bardzo Ci wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Nie przypominam sobie żebym kiedyś na Ciebie najeżdżała. Zauważyłam za to, że Ty lubisz takie zaczepki stosować i grać na czyichś nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj już
Zejdzcie juz z nastki, to dziecko jeszcze jest, to nie ma sensu.. Zgoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to już tak stara jestem, że nie widzę fałd tłuszczu ani tego cellulitu. Chociaż to jedno dobre w starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak ja byłam w jej wieku to szanowałam innych i zostało mi to do dzisiaj. Sama powiedziała, że krytyka jest ok. Moja krytyka jest przynajmniej konstruktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jaka ja głupia, gówniara, brzydka, gruba, tępa, niedobra, wszystkich zaczepiam, oh, cóż za zło. Zadowolone ? Teraz pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co darker?
zadowolony z prowo? jesli chodzi o ofiary sztuk jedna. wiaodmo kto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj już
Wiem, ze powinna miec szacunek. Ale pyskata jest i lepiej odpuscic, bo to droga donikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×