Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fidodida

moj embrion nie ma tetna

Polecane posty

chca mnie wysłac na czyszczenie niechce isc za huj wziełam tabletki artrotec jesli ktoras brała jakie miała objawy wyleciało mi cos białego ale mysle ze to te tabsy nie rozpuszczone prosze o odpowiedz nikt nienapisze jak trzeba pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
ale oco ci biega?jak masz isc na czyszczenie?byłaś w szpitalu czy sama tak twierdzisz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i kropka kurka
kobieto,krecisz i tyle. Koniecznie idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i kropka kurka
słuchaj,nie wiem czy napisałąs prawdę. Jeśli rzeczywiscie nie bije Twojemu dziecku serce to przepraszam. Idz do innego lekarza,nie ryzykuj.Wiem,ze boisz się czyszczenia ale to moze byc konieczne.Proszę -nie ryzykuj swoim zdrowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
Tak ale w poprzednim poscie napisalas ze zażyłaś artrotec bo Twojej dzidzi nie biło serduszko.Ale po co go uzyłaś skoro serducho ponoc nie biło.?wyjasnij nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w dupie co o mnie myslisz kurka czy jakos tak moj gin mnie wysłał na czyszczenie niepojde i juz zazyłam chce wiedziec jak to przebiega czy mam podobnie niejestem za ani przeciw aborcji jak trzeba to trzeba i juz mam 1 rocznego syna i go barzdo kocham pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ze nie chcesz ...
muszą zrobic ci tzw łyżeczkowanie a tego sie inaczej nie zrobi tylko w szpitalu ....nie wydurniaj sie bo sie dorobisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj nasłuchałam sie o tym za duzo moja kumela tez tak miała nie pojde i juz nabawie to sie jak pojde dajcie ktos znac jak brałyscie te tabletki wyleciało cos ze mnie niewiem myslałam ze sie nierozposciły duzo krwi lekkie skurcze teraz tylko krwawie prosze o sensowna odpowiedz naprawde mam syna nie jestem swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((( :(((((((
Jak mnie wkurzają takie kobiety i ich myslenie. Ale powiem tak : masz racje ! nie idz ! Kombinuj sama w domu i sie zastanawiaj czy sie uda i czy pomoże! Wiec gratuluje! szkoda że nie pomyslałas o synku Wiesz zeby dziecko było zadbane i zdrowe musi miec taką mamusie.... ale ty najwyrazniej tego nie pragniesz jak sama sobie robisz krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherowe babcie daja im
ale dziewczyno nikt cie nie tepi :O rany koguta! tez twierdze ze musisz jednak isc .Przeciez musza ci wyczyscis bo W ZYCIU SAMO CI NIE WYJDZIE !co ty nie normalna jestes czy co?! ile ty masz lat? i ty masz dziecko a pomyslałąs o nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i kropka kurka
słuchaj,jutro Ci napiszę jak zadzwonie do swojego ginekologa. Ok? Chcę Ci pomóc więc nie pisz ,ze masz w dupie to co o tobie sądzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mi napiszesz przepraszam ale ty na mnie wyjechałas:(kur nie wiem co mam robic boje sie jestemgłupia wiem ale na łyzeczkowanie nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i kropka kurka
Dodaję ten topik do ulubionych i uciekam.Jutro Ci tu napiszę lub daj jakis kontakt do siebie.Spokojnej nocy wszystkim,mi łepetyna pęka więc idę juz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wam chodz mało wam ze mojemu dziecku serce nie bije czy ja go zabijam?? pierdoły piszecie jestem matka i moim a raczej naszym zdaniem dobra!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i kropka kurka
Napiszę Ci co mi powie lekarz,ale obawiam się ze musisz isc na czyszczenie.A,który to był tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPPPPPP
Jak nie pójdziesz na zabieg to niestety ale wkoncu i tak trafisz do szpitala bo sie bedziesz b.zle czuła (delikatnie mówiąc) i i tak i tak Ci go zrobią Wiec sie zastanów czy warto przechodzic jeszcze dłużej takie cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i kropka kurka
Spokojnie,nikt Cię nie potepia.Zrozum dziewczyno-ze jak Ci trujemy o tym czyszczeniu to tylko dla Twojego dobra.Zakażenie moze doprowadzic do SEPSY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPPPPPP
I wiem co mówie bo też to przechodziłam Uwierz mi szok psychiczny akurat dla mnie tłumił całą reszte Zwlekałam z zabiegiem tak sie bałam aż mało co sie nie znalazłam na tamtym swiecie. A raczej nie bałam tylko czekałam na cud że serce maleństwa zacznie bic Nie rób sobie tego, po co chcesz sie bardziej katować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale czytałam ze duzo dziewczyn to brało i było ok moja kumpela własnie przez łyzeczkowanie mia ła zakezenie ledwo co sie jej udało teraz rozumiecie czemu nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPPPPPP
Ile kolezanek tyle historii Pamiętaj o tym i wybierz mniejsze zło. To nie jest skaleczenie, sama tutaj nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale wiem ze tez tak mozna tylko niewiadomo czy sie uda ale jest to mniejszwe zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałas czytałes usuwanie macicy zakazenie spowodowane smiercia badz tak jak kol niemozesz juz miec edzieci nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy niepojde dajcie znac jak to przechodzi zreszta juz je wziełam i po akcji tylko chce wiedziec czy sie udało a yu kol ktore nie sa przeciwko sie nieodzywaja yak zawsze jest:(tylko mocherowe berety ktore prawia morały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPPPPPP
Twoje życie , ja Ci niczego nie narzuce Też dodaje temat do ulubionych Daj znać co i jak bede zaglądac Ja na Twoim miejscu poszłabym odrazu na zabieg I jeszcze jedno : szczerze Ci współczuje! Spadam lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
Łyżeczkowanie to nie usunięcie macicy! Tylko oczyszczenie! Dużo babek to ma i rodzą potem dzieci. Idz do lekarza, jeśli kochasz swoje dziecko, bo jak nie pójdziesz dostaniesz sepsy i umrzesz. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×