Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza1822

nastoletnie matki

Polecane posty

Gość sylwQ
Witam Jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat Wartości deklarowanych przez nieletnie matki. Ankieta jest anonimowa, mam ją w formie komputerowej i mogę wysłać na e- maila. Jeśli któraś z Was zna taką matkę, lub dziewczynę która jest dopiero w ciąży, ewentualnie sama jest nieletnią matką i zechciałaby taką krótką ankietę wypełnić, byłabym bardzo wdzięczna. Proszę o kontakt e-mailowy ( sylwia.pryszczepko@wp.pl ) , ewentualnie podanie swojego adresu żebym mogła wysłać ankietę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 lat i synka i niestety nasłuchałam się tu już, ale się nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską na temat wchodzenia w rolę macierzyńską przez nastoletnie matki. Potrzebuję wywiadów z dziewczynami, które zostały mamami przed 18tym rokiem życia. Proszę o kontakt dziewczyny z Lublina i okolic, które mogłyby się spotkać i porozmawiać. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. mój e-mail: k-frydrych@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha89_06
Witam wszystkie nastoletnie mamusie:) chciałam Was się zapytać, czy któraś chciałaby wziąć udział w ankiecie dla nastoletnich matek?? Sama również urodziłam dziecko, gdy miałam 19 lat, teraz studiuję0 jestem na drugim roku mgr i piszę pracę magisterską na temat "nieletnie matki". Chętne osoby zapraszam do pisania na mojego emaila aisha89_06@go2.pl Z góry dziekuje Wam za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 1212
wyszłam za mąż w wieku 16 lat za ojca mojego dziecka. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to była ogromna pomyłka trzebabyło najpierw się spradzic a nie od razu ś;lubować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia BBN
Diewczyny sledzilam ten link kilka lat temu. Chyba z 5 albo 6szkods ze Teraz tak pusto tutaj. Mam 28 lat nie mam dzieci ale wasze zycie zawsze mine fascynowalo. Zazdroscilam.Jestescie silne kobiety godne podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhbi
To jest radzenie sobie? Dziewczyna siedzi z dzieckiem na lbie matce i babci. Nie ma pracy, bo przeciez nie bedzie dojezdzala godzine do wiekszego miasta (wiec zycze powodzenia w szukaniu pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anima23
witam, piszę pracę na temat nieletniego macierzyńta, jeżeli któraś z Was (nieletnia matka) mogłaby i oczywiście chciałaby wypełnić ankietę, proszę piszcie na adres: ani-ma@o2.pl ja wyślę wówczas formularz na Wasz adres. wszystkiem dziewczynom z góry dziękuję;* pozdrawiam Anima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenttka_01
Witam wszytskie młode mamy:) Jestem studentką III roku Pedagogiki Opiekuńczej i pisze prace licencjacką na temat "macierzyństwa wśród nastoletnich dziewczyn" i z tego właśnie względu zwracam sie do Was o pomoc w zrobieniu badań :) Jeśli któraś z Was miałaby chęć pomóc poprzez wypełnienie całkowicie anonimowej ankiety byłabym bardzo wdzięczna. a oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-43679.html Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenttka90
Witam , Jestem studentką III roku Pedagogiki Opiekuńczej i pisze prace licencjacka na temat "Macierzyństwo wśród nieletnich dziewczyn" z tego wlaśnie względu zwracam sie z prośba o pomoc Jeśli ktoras z Was miałaby chwilke wolnego czasu i odrobine chęci aby mi pomoc byłabym nezmiernie wdzięczna, mianowicie chodzi o wypelnienie ankiety, która została skonstruowana w celu zebrania informacji na temat losów kobiet, ktore urodziły swoje pociechy przed 18 rokiem zycia. Zebrane informacje posłużą mi wyłącznie jako element badawczy mojej pracy dyplomowej. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję za poświęcony czas oraz rzetelność odpowiedzi. oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-43679.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssfwee3
moja koleżanka urodziła mając 17 lat miała stałego chłopaka, było ciężko, ale zdała maturę na 5 skonczyła 2 faktulety i teraz jest szanowaną redaktor w lokalnej telewizji :D z ojcem dziecka jest do dziś, a to już 30 lat minęło maja dom, świetną pracę a dziecko już dorosłe i świetne można? można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazela0508
Iza 1822 czy zgodziłabyś się wypełnić dla mnie ankietę i kwestionariusz? Jeśli tak proszę napisz na adres: aga20001@interia.pl Piszę pracę magisterską na temat nastoletnich matek i twoje doświadczenie będzie dla mnie bardzo cenne, a dość ciężko o kontakt z dziewczynami, które młodo urodziły. To tylko prośba jeśli nie chcesz nie ma problemu. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazela0508
Nie wiem czemu mój post pokazał się na końcu. Pewnie, dlatego, że jest najnowszy he he :) Dziewczyny BARDZO proszę o pomoc! Piszę pracę magisterską o nastoletnich matkach i potrzebuję osób, które wypełnią moją ankietę i kwestionariusz:) Jeśli chcecie pomóc piszcie na adres: aga20001@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazela0508
Zapomniałam dodać, że ankietę i kwestionariusz wypełnia się przez internet i oba narzędzia są anonimowe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie ładnie nie ładnie z czyjeś strony, ja tylko proszę o pomoc. Jeśli ktoś nie chce nie musi do mnie pisać. oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Piszę doktorat na temat poczucia jakości życia wśród kobiet z doświadczeniem małoletniego macierzyństwa, chcę pokazać, że bycie małoletnią matką nie jest końcem świata, że może być szansą na wzrost dojrzałości i samodzielności. Myślę, że to bardzo ważne zwłaszcza dla tych kobiet, które dowiadują się, doświadczają tego w danym momencie. Chciałam zaprosić Was do udziału w moich badaniach. Badania są anonimowe, nie będą analizowane jednostkowo, chodzi mi o pokazanie pewnych prawidłowości występujących w danej grupie, które przełamią stereotypy dotyczące małoletnich matek. Badanie trwa około 45 minut, ale nie trzeba kwestionariuszy wypełniać "za jednym zamachem". Mogę je przesłać w wersji elektronicznej. Będę wdzięczna za kontakt z Waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwójki25
He he ,mój przypadek szczególny:) Ja mam dwójkę dzieci. Pierwsze urodziłam w wieku 17 lat...Oboje z ojcem dziecka byliśmy młodzi, kompletnie niedoświadczeni, pomagali nam dziadkowie. Rozstawaliśmy się i wracaliśmy do siebie aż do momentu kiedy to świętując kolejny powrót do siebie okazało się że jestem w ciąży po raz drugi... Do matury podchodziłam z wielkim bębnem a nauczyciele pukali się w czoło, kpili i wyśmiewali. Chłopak stanął na wysokości zadania. Porzucił chęci studiowania dziennego, przeniósł się na zaoczne i poszedł do pracy. Pracował na dwóch etatach, ja rozpoczęłam studia dzienne z dwójką małych dzieci!!!! Nie pytajcie jak dawaliśmy radę, "jazda bez trzymanki". Dziś oboje mamy 25 lat, jesteśmy po studiach, jesteśmy małżeństwem, nie ma takiej siły która by nami zachwiała. Pracujemy. Cieszymy się życiem. Starsza córa niedługo kończy 8 lat, młodsza 6:) Za 2-3 lata kiedy dziewczynki będą jeszcze większe planujemy kolejne bejbi:) Do dziewczyn "na zakręcie" - można osiągnąć na prawdę wiele. Wystarczy zaprzeć się i po prostu chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamadwójki25- Nie ciesz się kiedyś twoje dzieci będą się ciebie wstydzić ze maja matkę szmatę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwójki25
do gościa. nie życzę Tobie źle choć poziom Twojej wypowiedzi sięgnął szlamu. Bądź w wieku 25 lat na moim miejscu, miej świetną pracę, bądź szczęśliwa, ciągle zakochana i kochana... tak jak ja jestem. A dzieci póki co są świetne, rozwijają się książkowo, starsza wiedzie prym w szkole w nauce. My jesteśmy z nich dumni a one każdego dnia dają nam powody do dumy. Gdybym mogła cofnąć czas czego bym nie zmieniła. Moje koleżanki ze studiów stoją przed wyborem facetów na całe życie, ja skupiam się na rozwijaniu pasji u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej nie posraj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa
a co "gość"? chłop cie zostawił i gryziesz d*pe z zazdrości ze komuś sie powiodło??? chciałabyś takie "normalne" życie...co? chciałabyś a masz dno. dno i bąble. nie masz nic "gościu" i nic nie będziesz mieć pusty łbie. hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jakas zazdrosna p***a sie znajdzie:D, ktora nic nie osiagneła w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastoletnie matki to szmaty i zdania nie zmienię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi twoje zdanie:D nawet anonimowo jest gowno warte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mam 19 lat i jestem Mamą 20 miesięcznego chlopca. :) Urodziłam go dwa miesiące przed 18nastymi urodzinami, na poczatku bylo ciezko, ale dalismy rade. Moj obecnie maz nie uciekl, zadbal o mnie w ciazy, po porodzie o nas obydwoje. Miesiąc przed 20 urodzinami, dokładnie za 5 miesięcy zostaniemy rodzicami po raz drugi. Nie ma w tym nic strasznego. Jesli tylko masz rodzine, u której mozesz liczyc na wsparcie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej tego wsparcia nie naduzywac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycjaaa2o0 a do roboty kiedy he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×