Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza1822

nastoletnie matki

Polecane posty

Gość gość
Witam skończyłam dopiero 18 lat i jestem w 2 miesiącu ciąży mój chłopak od razu z tego powodu zerwał a jego rodzice wystąpili do sądu że od razu po urodzeniu mam zrbić testy na DNA bo nie wieżą że to jest dziecko ich syna. Moi rodzice wyżucili mnie z domu i teraz mieszkam z babcią która bardzo mi pomoga i spiera. Jest mi bardzo ciężko nie mam w nikim sparcia oprucz babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Katowice np Swiony czy Zabrze,tam pelno patologi ktora rodzi dzieci majac mniej niz18lat,a potem tlumy do osrodka pomocy spolecznej,te panny jak z horroru-bez zebow i z tymi czarnymi wyblaklymi kudlami,mowie Wam na Slasku malolatki zamiast uczyc sie to faja do ryja i leca za piwo na jakies spolkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Do programu Tv poszukujemy nieletnich dziewczyn w ciąży! Czekamy na kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Nazywam się Laura Bożek. Jestem studentką ostatniego roku magisterki. Tematem mojej pracy jest samotność wśród nastoletnich matek. Prosiłabym Was o wypełnienie ankiety związanej z Waszymi doświadczeniami. https://www.ankietka.pl/ankieta/224902/poziom-samotnosci-wsrod-nastoletnich-matek.html Ponadto jak macie ochotę pogadać wyżalić się lub poprostu opowiedzieć mi Waszą historię mój mail to laura.bozek@wp.pl Piszcie śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Nazywam się Laura Bożek. Jestem studentką UAM w Poznaniu na ostatnim roku magisterki. Tematem mojej pracy jest samotność wśród nastoletnich matek. Chciałabym Was prosić o wypełnienie ankiety własnie na temat samotności. Proszę Was o pomoc dla Was to kilka minut, dla mnie duża spraw. https://www.ankietka.pl/ankieta/2249...ich-matek.html Ponadto jak macie ochotę pogadać lub opowiedzieć mi własną historię zapraszam poprzez kontakt mailowy laura.bozek@wp.pl Pierwszy raz piszę na forum, mam nadzieje, że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×