Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość asti
Dziewczyny tydzień temu miałam plamki różowe w sluzie wieczorami mam mdłości (w tamtym cyklu też mnie mdlilo i nic nie było) od wczoraj wrażliwe sutki dużo dużo sluzu mam też od tamtego tygodnia czy nie za wcześnie na takie objawy w poniedziałek mam planowana mies ? Chciałabym do Was dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Aha i któraś z Nas pisała o pełnym brzuszku to i ja tak mam Niepewna sądzę że przyszły tydzień będzie dla Nas szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Aga 3 mam kciuki i Niepewna za Ciebie również. Miło by było cieszyć się razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna no powiem tyle, że Ci współczuję z tym czekaniem, bo u mnie @ przyszła (na co byłam mega zła) ale chociaż się nie spóźniała, więc u mnie było wszystko jasne. asti - ja w poprzednim cyklu starań też miałam wszystkie objawy ciąży - począwszy od bólu piersi, skończywszy na wzdęciach i mdłościach - a w ciąży nie jestem - oczywiście nie piszę tego dlatego, żeby Cię podłamać, że w ciąży nie jesteś (bo jeśli tego pragniesz to z całego serca Ci tego życzę), ale chcę tylko podkreślić, że te objawy są czasem mylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie ma co sie dołowac nawzajem tylko wspierac:) bo kazda z nas pragnie tego samego i tak samo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak :) ja nikogo nie chcę dołować, tylko miesiąc temu też miałam wszystkie objawy i bardzo chciałam aby @ nie przyszła i się po prostu zdołowałam jak się pojawiła, więc chcę tylko dla dziewczyn ich dobra, bo łatwo sobie coś wkręcić, a trudniej później to sobie wytłumaczyć w razie niepowodzenia. No cóż, próbujemy :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dokladnie rozumiem co masz na mysli,bo tez tak mialam:)dlatego teraz w ogole nie zwracam uwagi na takie rzeczy zeby sie nie nakrecac niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Tu macie rację z tymi objawami w poprzednim cyklu wskazywało że ciąża jest ehh pewnie przez clo bo biorę 2 cykl. Schudlam na dodatek a teraz dużo zjadam zawsze utrzymuje stała wagę a ja na wagę !! I nie mogłam uwierzyć prawie 2 kg i jeść tyle na dodatek jak" badam" sobie brzuch przyciskajac palcami to czuje ból.Niepewna wwszystko się wyjasni i jeszcze cieszyć się wszystkie będziemy :) dołączyły fo Annaanna do Lea i innych dziewczyn z fora. Wierzę że tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim życzę powodzenia :) sama zaczęłam drugi cykl starań i liczę, że się uda :) na pewno nauczyłam się jednego - postaram się mniej wkręcać z tymi objawami i poczekać z testami do dnia spodziewanej @. Teraz jeszcze @ nie przyszła a ja już 2 testy robiłam - całkiem niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powinnam dostac @ 30.06/1.07 takze jeszcze troszke...:) i wtedy bede testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Nie byłam przekonana do tych leków ale jeżeli miałyby sprawić że w ciążę zajde to nawet się nie zastanawiałam. Po Kilku latach brania tabsow niestety jajniki "spały" a od stycznia już ich nie brałam. Testów nie robię ponieważ nie mam :/ zawsze w ostatniej chwili kupowałam i ogólnie ich 3 czy 4 tylko zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na pewno do nas dołączycie! trzymamy kciuki. Co do objawów - to prawda, że potrafią być bardzo mylące, ja jeden cykl przed zajściem miałam wszystkie objawy ciąży i byłam pewna, że będą dwie kreski - ale niestety nie było. A w kolejnym cyklu znowu te same objawy, tyle że już przestałam się nakręcać bo wiedziałam jakie to wszystko bywa mylące i co? okazało się że ciąża. Jedynym nowym objawem były mdłości, które zaczęły się kilka dni po owulacji ale to wydaje mi się powodowała luteina, którą przyjmowałam od owulacji praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Aga my w tym samym czasie będziemy testować też @ mam na 1.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak razem bedziemy testowac to juz musi nam przynieść szczescie:) nie ma innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Z tym objawami to jak pisze Lea u mnie identycznie mniej niż w poprzednim cyklu w którym była @. Teraz poczułam taki dziwny ból na wysokości kości łonowej dzień po terminie@. A po owulacji mega wzdęcia ale to też mógł być przypadek. Też miałam wiele cykli bez objawów i też była @. Nie ma reguły. Ja dziewczyny jeszcze znowu wracam to tematu nagietka. Dziś byłam w aptece i poprosiłam o niego. Farmaceutka powiedziała że to nie jest do picia tylko do stosowania zewnętrznego. z eona by tego nie wypiła na pewno a zwłaszcza w ciąży. I tak go kupiłam ale mnie kobita przestraszyła. Annaanna wiem że ty go pijesz, czy Twój lekarz coś mówił na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum kiedy masz wizytę, bo zapomniałam już czy mówiłaś czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja się czuję coraz gorzej. Coś mi nie tak z żołądkiem. Czuję głód, ale jak jem to kompletnie nie czerpię z tego przyjemności. Cały czas tylko taki dziwny ciężar. Wczoraj cały dzień i dziś też kiepsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis sie czuje jak wczoraj...jak bym miala kaca czy cos w tym stylu;/ takie dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna, aga1901, Asti na pewno Wam się uda! Tylko spokój im mniej będziecie się zamartwiać tym lepiej (oczywiście ja się zachowywałam identycznie jak wy). Po owulacji trzeb a już tylko czekać bo co miało się wydarzyć się wydarzyło :) A to forum jest dość szczęśliwe. Pierwszy raz tu weszłam w kwietniu bo miałam dziwne objawy plamienia itp. Później okres przyszedł ale w końcu zaskoczyło teraz:) Lea planuję w przyszłym tygodniu ale chcę betę zrobić czy jak zrobię jutro i pojutrze to coś pokaże chodzi mi o ten przyrost czy zrobić jutro i w poniedziałek. Czy może w piątek i w poniedziałek? Chodzi mi o to żeby ładnie zobaczyć czy przyrost jest prawidłowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, w ciągu 48 h powinna się minimum podwoić. I mi jest naprawdę ciężko zachować spokój, bo jutro minie tydzień od terminu miesiączki, a jej dalej nie ma i okresu też nie ma. Zaczyna mi się robić smutno. Rozmawiałam z moją Panią doktor. Powiedziała,że jak się tak denerwuję to, żebym przyjechała w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób w piątek i poniedziałek to będzie 72 godz. i wtedy przyrost powinien być nie mniejszy niż 114 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×