Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

malinka dziękuję bardzo, właśnie ten brak bólu piersi mnie najbardziej zaniepokoił:< w poprzednich dniach polały mnie im później wciągu dnia tym bardziej. A teraz jakbym nie czuła. A się naczytałam, że jak objawy mijają to może znaczyć koniec ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie? Z partnerem staramy się o dziecko, około tyg. temu zaczął boleć mnie brzuch jak @ tylko jakoś inaczej? Teraz moja @ spóznia się 6 dni a pobolewa mnie prawy jajnik,nie często ale chwilami i jeszcze tam w środku odczuwam dziwne kłócie lub skurcze. Zrobiłam wczoraj test i wyszły 2kreseczka z tym że jedna blada... Temp. mam nadal 37.2-37.3 stopnie. Dziwi mnie natomiast ten test gdyż jedna kreska od drugiej była w małym odstępie od siebie. Czy to aby ciąża? Nadal nie mam @ a jajnik pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum nie masz się czym martwić, mój progesteron był 22 jak byłam u lekarza i mówił że ok :) Dziwna2013 według mnie można Ci gratulować co właśnie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum ja też dzisiaj byłam w stresie, rano wstałam i zero bólu piersi do tego od kilku dni mi trochę temperatura spadła, sama nie wiem co o tym myśleć. Z drugiej strony ciągle mam okropne mdłości. Ale boję się, że coś nie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chwilowo wyluzowałam, jakoś mi się udało i tak jak Wy co chwilę się zastanawiałam czemu piersi mniej bolą, albo czemu teraz lewy sutek bardziej wrażliwy niż prawy, czemu mniej kłuje, albo czemu brzuch nie boli. Ale w końcu robiłam betę i rośnie progesteron też i nie mogę całą ciążę się tak denerwować i Wy też!!! Wszystko z nami ok i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna ale jednak bierzesz luteinę, może uda mi się umówić wcześniej do gina. Oczywiście zobaczę jaka beta może wszystko wyjaśni:< Lea wiem, ze Anna ma rację i nie powinnyśmy się denerwować ale to jest silniejsze ode mnie. Mi ovu pokazuje, że jestem w 5 tygodniu 4 dniu ( 20 dni po owulacji). Nie mam mdłości denerwują mnie tylko niektóre zapachy jak mąż coś smażył. Senności jakiejś specjalnie też nie mam. Lekko brzuch pobolewa. Macam piersi co chwilę i nie bolą jak w poprzednich dniach. Jedynie jestem mega drażliwa jak cos musze mężowi powtórzyć dwa razy to już za 2 jest to krzyk. Wy jesteście już w trochę późniejszych tygodniach jak miałyście na początku? Lea ja chyba też temp przestanę mierzyć bo właśnie jak coś opadnie to panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum biorę progesteron bo miałam plamienia i mi spadł z 23 do 19 ostatnio, a do tego jestem po poronieniu gdzie progesteron przy becie 23 wynosił 7... Nie martw się, oczywiście jak masz jakieś wątpliwości zawsze warto pójść do lekarza niż się zamartwiać. Mi ovu pokazuje że jestem w 5 tyg. i 7 dniu, więc nie wiele dalej niż Ty Tantum :) Powiem że parę dni temu też mnie piersi nie bolały i od pary dni brzuch prawie nie boli tylko czasem kłuje. Mdłości zdarzyły mi się tylko 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna dzięki za dobre słowo chyba tego najbardziej potrzebuję! Sprawdziłam Twój wykresik i właśnie jestem ciekawa jak to się liczy bo ty jesteś już w 29 dpo ja w sumie w 21 a cykl zaczęłaś tylko 3 dni wcześniej. Każda z nas miała inaczej owulkę i wiemy tylko dlatego, że mierzymy tempkę. A jak lekarz tak na sucho wylicza po terminie ostatniej @ to pewnie dlatego te normy są bardzo różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie skomplikowana sprawa bo nie miałam @, a ostatnia moja @ była 12 kwietnia, ciekawa jestem jak mi lekarz to wyliczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 7t4d u mnie się łatwo liczy bo ja miałam owulację w 13 dc czyli de facto moja fasola jest tak naprawdę nawet 1 dzień strasz czyli 7t5d. Tak też pokazało usg. Tatum ja na początku to kilka razy tak nawrzeszczałam na męża, że aż mi było głupio potem:) ogólnie wahania nastrojów mam straszne, przed chwilą się poryczałam bo moja mama się pytała jak się czuję to ja jej mówię, że jestem zmęczona a ona się mnie pyta czym ja się tak zmęczyłam.... a ja kurcze nie wiem czym się zmęczyłam, poprostu czuję się fatalnie, cały dzień mi niedobrze, wcześniej jeszcze miałam apetyt i co chwilę byłam głodna a teraz to mi na myśl o jedzeniu już się nie dobrze robi. Jeszcze mnie dzisiaj głowa boli, no normalnie można się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..mam pytanie,dzis myslalam ze @ przyszla:(;/ ale troszke polecialo a teraz juz nic... mialyscie tak moze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea mnie tez trochę plecy pobolewają razem z brzuchem, a krzyż to tak w ogóle jak za długo stoję i miałam intensywny dzień, czuję że na starość będę miała problem. Annaanna u mnie wie tylko mąż i Wy:> Muszę sama zobaczyć jaka będzie beta i jak usłyszę serduszko. Aga1901 z tego co się naczytałam w necie to wiele dziewczyn tak miało w terminie@. Robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie przyszłe oraz obecne mamy do sklepu: www_kinderswiat_pl - podkreślniki oczywiście zamieniamy na kropki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum jeszcze nie robilam,bo jutro mam termin @ i chcialam jutro zrobic wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo Tantum póki nie zobaczę bijącego serduszka to wiecie tylko Wy i mąż :) A krzyże to już się obawiam co będzie później bo to one mi najbardziej dokuczają. Aga mi lekarz mówił że w terminie @ to bardzo częste w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Mnie codziennie mdli to pokuje poboli i przestaje. Wydaje mi się że to dobre znaki. Aga spokojnie czytałam że jak już się zagniezdza to nadmiar jest usuwany i dlatego czasami już mamy mylą z okresem widocznie u Ciebie krócej trwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Też mam taka nadzieję trzymam kciuki za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa:) i pojawily sie 2kreseczki:))co prawda druga jasniejsza ale jest!:) CO ZA RADOSC !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Aga super wiadomość :) !!! Ja się jeszcze wstrzymam z testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moje gratulacje!!! Nie przejmuj się że blada tak jest ważne że ja widać . A po godzinach Twoich wpisów widzę że niepospalas:) ja zawsze śpioch do południa wstaję wcześniej. Mówiłam dziewczyny że to płodne forum. Czekamy na pozostałe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny, że wczoraj taki nastrój wprowadziłam paniczny. Dziś już bardziej czuje piersi. I trochę lepszy humor mam. Miłego dnia kochane!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×