Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Tantum, Lea81, mi się wydaje, że każda kobieta jest inna, także ciąże różnią się między sobą. Jesteśmy w początkowych ciążach, a jak się już trochę oswoimy z sytuacją, będziemy się mniej stresować :) annaanna84, mnie też w krzyżu boli, ma na to wpływ tyłozgięcie, które mam. Ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tyłozgięcia, ale to pewnie wina mojego kręgosłupa który w odcinku lędźwiowym jest mocno przegięty ( literka S :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Ale mnie mdli już siły nie mam :( kluje co jakiś czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Nie robiłam :( jutro zrobię co ma być to będzie... Stresuje się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicja
A miałyście jakieś objawy? Bo mnie np. nie bolą piersi, wszystko jest standardowo jak przed @. może oprócz tego, że mam jakieś dziwne skurcze(?), bóle podbrzusza (np. dzisiaj jak odkurzałam to dostawałam skurczy) jak podnosiłam talerze to miałam wrażenie, że nie udźwignę bo tak zabolało. U lekarza byłam w poniedziałek i wszystko w porządku (poza grzybicą, dlatego nie mogę kontrolować śluzu bo po tym gyno peryvalu jest jakiś dziwny biały, lejący i pachnie tym lekiem). Temperatura nie skacze jak w poprzednich cyklach, tylko 4 dnia po ovu spadła do 36,47 a potem cały czas utrzymuje się w granicach 36,7 - 36,8. Jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicja
Asti wydaje mi się, że mdłości jeżeli nie odczuwałaś ich wcześniej mogą zwiastować ciążę. :) Ja miałam np. mdłości za każdym razem przed okresem a teraz nie mam żadnych. No. .ale do okresu mi jeszcze trochę zostało.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Hmm miałam ale tylko raz się zdarzyło bo przekonana jestem że to od tabletek na wywołanie jajeczkowania a teraz nic nie biorę i ciągnie mnie za żołądek od momentu kiedy zauważyłam różowe plamki a jutro mam mieć @. Nie wspominając o obfitym sluzie już myślałam że okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka86
Dziewczyny czekacie na wieszczące wielką radość II krechy? Kiedy macie @? Ja mam mieć 8 lipca, ale się szczególnie nie napalam, ale miło czytać Wasze emocjonujące oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicja
Oj tak, ja czekam! Ale w tym cyklu chyba nic z tego. :( dzisiaj tempka spadła do 36,61 a to 9,10 dzień po możliwym zapłodnieniu. :( Głupia, wstrętna @ 6 - 7 lipca grhghrrrr.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Na wstępie gratulacje dla tych, które właśnie dowiedziały się o ciąży :) ja mam do Was pytanie: czy podczas starań można używać żelu feminum? Wie ktoś może? Bo początkowo używaliśmy niebieskiego durexa, ale na nim napisane jest, że może wpływać na r***liwość plemników. Wiem, że jest taki żel conceive ale jest on dla mnie za drogi:/ i jak na razie nie chciałabym inwestować jeśli feminum byłby dobry... Niepewna trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
DZIEWCZYNY WYSZŁY 2 KRESKI!!! Jak ja się cieszę warto było czekać:)) Mąż powiedział że jak lekarz potwierdzi ciążę to wtedy będzie się tak naprawdę cieszyc Aga nie mogę uwierzyć że my tak we dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asti gratulacje:) to forum na serio jest szczęścliwe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicja
GRATULACJE!!! bardzo się cieszę, że wam się udało!!!! ale z drugiej strony jest mi smutno, że moje szanse na dołączenie do was maleją z każdą chwilą. :( Wczoraj sikałam dużo dzisiaj nic. Tylko boli brzuch jak na @. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę :) niepewna a jak u Ciebie? a czy pomoże mi ktoś jeśli chodzi o ten żel o którym pisałam w poprzednim poście? :) będę ogromnie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
Witam was cieplutko! Jestem tu nowa, napisalam nowy watek ale ktos polecil mi wasz wlasnie, jak sam temat wskazuje jest to odpowiedni watek dla mnie. To napisalam na poprzednim watku: Bardzo prosze o jakas rade, wczoraj w nocy strasznie bolal mnie brzuch, jak na okres, tylko o wiele mocniej. Juz od tygodnia mam wrazenie ze zaraz ze mnie ''poleci'' nie znam swoich cykli (mam baaardzo nieregularne miesiaczki) dzis zauwazylam rozowe plamienie, jakby krew zmieszana z biala wydzielina. Stosunek odbyl sie rowno 7 dni temu. Czy to mozliwe ze jest to plamienie implantacyjne?Czy brzuch moze tak przy nim bolec? B.prosze o jakies opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asti gratulacje! Dziewczyny odebrałam dziś drugą bete po 72 h i przyrosła mi aż do 4610 a w piątek było 1050. Wiem że jak za dużo to też źle, powinno tylko 114%. Nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Annaanna, wygląda na implantację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
Jutro ide na bete, juz bylam zapisana na nia w zeslym tyg, kiedy nie spodziewalam sie ze moze wtedy nie wyszloa teraz tak. Minelo 7 dni od stosunku, jutro bedzie 8 wiec pewnie beta NIC nie wykaze :/ ehh i zas nadzieja bedzie umierac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
Tantum: a czy beta nie wychodzi powyzej normy w przypadku ciazy mnogiej? Ja tak slyszalam..ze dziewczyny sie martwily o b..wysoka bete we wczesnej ciazy a wychodzilo ze beda mialy blizniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
Teraz odczuwam taki bol jakbym normalnie miala okres, tak mnie macica boli i lewy jajnik pobolewa..a krwi w sumie brak, tylko rozowo na papierze, na podpasce tez nic nie ma :/ zwykle jak mialam okres to nawet w pierwszym dniu mialam juz ''zywa'' wyrazna krew..Nie wiem co jest grane :/ x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Dziękuję za wsparcie Tantum Lea81 Annaanna84 aga1901. manieczka1Nalicja Wam też się uda i 3 mam za Was kciuki. Ciekawasowa ja miałam rożowe plamki tez okolo tygodnia lub wiecej po stosunku a potem wyszly 2 ładne krechy :) w dniu planowanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawasowa
asti: ja nie wiem kiedy mam dzien miesiaczki poniewaz rok temu przestalam brac tabletki anty i okresu nie ma, zostawal wywolywany luteina. Ostatnia tabletke wzielam 21 czerwca i powinnam okres dostac 22/23 czerwiec a nie dostalam, martwi mnie teraz fakt, ze te plamienie moze byc spowodowane luteina, tylko ze poprostu w wyjatkowo by sie spoznil ponad tydzien. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum u mnie pierwszy przyrost też był dokładnie taki sam jak u Ciebie :) wszystko ok z tego co ja wiem to min. jest 114% :) a teraz już zwolnił powyżej 6000 :) Dziewczyny doradźcie mi co robić zrobił mi się czyrak w mało fajnym miejscu - tam na dole... Nie wiem jak to w ciąży jest boje się że jakiś gronkowiec albo paciorkowiec się przyplątał... zawsze sama sobie z tym radziłam ale teraz jakoś się boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×