Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

kurcze dziewczyny..dzis pierwszy raz uwierzylam ze jednak cos moze sie dziac..:) wychodzac spod prysznica zobaczylam moje piersi w lustrze..hm nie wiem jak to okreslic ale pojawily sie jakies zyly czy cos:P kurcze nie wiem czy to na @ chociaz nigdy tak raczej nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki i wiem że już nie długo do nas dołączycie :) Tantum co do nagietka, ja pije i pytałam lekarza powiedział że się na ziołach nie znam ale pić może tylko żeby sprawdzić na internecie czy w ciąży własnie te konkretnie można. U mnie na opakowaniu też nie jest napisane jest na temat stosowania zewnętrznego nie ma nic o piciu. Ale wyczytałam że można kupić kwiaty do parzenia i muszę to znaleźć :) A i na forum pytałam specjalistę od poronieni i też powiedział że on nie ma wiedzy na ten temat ale mi picie nie zaszkodzi. Co do bety to tak jak Lea mówi, zrób w piątek i poniedziałek powtórzysz żeby zobaczyć przyrost. Dziewczyny jutro mam egzamin, trzymajcie za mnie kciuki! Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
3 mam Annaanna kciuki . Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna powodzenia! Dziękuję za pełna informację o nagietku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Witajcie Dziewczyny:-) Tantum, Anna moja gratulację, cieszę się razem z wami. U mnie dziś zaczął się 11 tydzień. Już mam coraz mniej mdłości, piersi mniej bolą niż w pierwszych tygodniach. Tylko nie mam ochoty na jedzenie. Najbardziej mi smakują ziemniaki pieczone z rozmarynem i pomidory. Mięso może nie istnieć, a przed ciążą to jadłam najczęściej mięso. W ciąży wszystko się zmienia, to co mi przed nie smakowało teraz mi podchodzi. A moje przysmaki mi nie smakują, nawet nie jem słodyczy. Nie wiem co mam gotować na obiad. Mam tylko nadzieję, że po pierwszym trymestrze coś się zmieni. Jak na razie waga stoi w miejscu i bardzo się z tego powodu cieszę, Brzuszek robi się delikatnie nabrzmiały i wystający. Dziewczyny życzę wam jak najmniej stresu i aby te pierwsze tygodnie upłynęły wam szybko i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec z tym! jutro jadę na wizytę, bo już zaczynam szaleć. Dziś mi już ręce trzęsły się ze zdenerwowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostewcia cieszę się że masz same dobre nowiny:) Na kiedy lekarz ocenił termin? Niepewna my tu chyba bardziej od Ciebie się doczekać na wyniki testu nie możemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Aga mnie też lekko pobolal myślałam że na okres no i coś wyplynelo na szczęście to tylko śluz :) też się denerwuje co to będzie. Aga nie jesteś sama:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Aga też mnie pobolewalo i coś wyplynelo na szczęście to tylko śluz. Też się denerwuje. Aga nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia28
Cześć dziewczyny! Bardzo liczę na Waszą pomoc, może Wy mi coś podpowiecie.. Staramy się z mężem o bobasa, już 4 miesiąc.. Cykle zazwyczaj mam 32-dniowe. Kochaliśmy się w dni płodne i nagle w środku cyklu najpierw brązowe plamienie, później takie delikatne krwawienie i teraz znów brązowy śluz. Przy tym żadnego bólu, nic. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam dlatego się martwię..Tak bym chciała, żeby ta anomalia była objawem ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Tantum, termin mam na 20-23 styczeń 2014. Mam nadzieję, że Ty i inne dziewczyny będziecie mieli niewiele po mnie. Będziemy mogły wspólnie dzielić się wrażeniami z naszej ciąży a potem doświadczeniami jak dzidziuś przyjdzie na świat. Kibicuję Wam bardzo mocno. Doskonale wiem, co przezywacie. Ja mimo, że jestem w 11 tyg. to wciąż sprawdzam za każdym razem jak jestem w toalecie, czy nie mam plamienia. Będzie dobrze:-) Lalunia28 jeśli nie miałaś wcześniej żadnych plamień podczas cyklu to może rzeczywiście coś się zaczyna dziać w twoim organizmie. Ja nie jestem lekarzem wiec trudno mi doradzać, ale może najlepiej idź do swojego ginekologa na wizytę i opowiedz w czym jest problem. My tu wszystkie możemy Ci doradzać na podstawie własnych doświadczeń ale każda kobieta ma inny organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Anna jak egazamin? Ktoś testował dzisiaj może? Niepewna daj znać jak wrócisz z wizyty. U mnie już praktycznie połowa 8 tygodnia, mdłości się niestety nasilają, senność też, ogólnie jestem strasznie wyczerpana i na nic nie mam siły. Jeszcze te 8 godzin w pracy jakoś udaje mi się wytrzymać ( chociaż pod koniec walczę z sennością) ale jak jestem już w domu to padam jak długa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalunia28, dokładnie, jak napisała Kostewcia - trzeba do lekarza... choć jak najbardziej życzymy Ci, żeby był to objaw implantacji. Kostewcia, no to mamy mniej więcej zbliżony termin, ja mam wyznaczony na 1 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea81, czuję się podobnie jak Ty z tą sennością..:) teraz mam już zwykły urlop, jakoś więc leci, ale w pracy to męczące jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ale Ci zazdroszczę urlopu :) wypoczywaj dużo! Ja niestety urlop już miałam w maju ale liczę jeszcze na tydzień we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :) Lalunia28 życzę Ci aby te objawy były implantacją zarodka. Kostewica ma dokładnie to samo z tym sprawdzaniem w toalecie, najgorzej się denerwuję jak poczuję morko i idę kontrolować ( a ostatnio mam coraz więcej śluzu). Lea, Malinka co do senności to też mnie męczy, a ja pracuję od południa do wieczora i naprawdę ciężko mi się uczy. Na szczęście wczoraj zakończyłam rok szkolny :) Mój egzamin zakończył się pomyślnie i jestem już nauczycielem kontraktowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też wypoczywaj po pracy Lea, ile się da... a masz chociaż w weekendy wolne? W ogóle to jadę w niedzielę do koleżanki i ona zapytała mnie wczoraj, czy u niej też tak pójdę spać z kurami (ostatnio padam o 21); odpowiedziałam, że jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna gartualcje:) A można wiedzieć jakim jesteś nauczycielem, tzn od czego :)? Malinka weekendy mam wolne, ogólnie pracuję od 8 do 16 więc nie jest źle. No ale po pracy obowiązkowo zaliczam 1,5 h drzemkę a potem ok 22 już zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×