Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Lea, myślę, że 5ty miesiąc to na spokojnie, możecie. Zapytaj dla pewności swojego lekarza, co o tym sądzi. Jednak z końcem września możecie mieć jedynie problemz ofertą. Myśmy chcieli lecieć na Sycylię w podróż poślubną, ale niestety od połowy września nie było już zadnych wylotów. W tym roku jak żeśmy się orientowali osatni wylot mają 9go września, na 2 tygodnie. Tantum, mam nadzieję że jutro uda Ci się pogadać z jakimś lekarzem. Wiem, że z nimi niestety ciężko się dogadać. Ja strasznie fikam w takich sytuacjach, przez ostatni pobyt więcej się tam nie pokarzę i będę musiała jechać gdzieś dalej na rodzenie;p gina już też mam z innego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi, faktycznie spytam lekarza. Nam tam terminy wrześniowo październikowe jak najbardziej pasują bo my sobie sami organizujemy wyjazd, w sensie noclegi, loty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wlaśnie z lotami jest problem.. gdzie szukacie noclegów i lotów? też myślałam o samoorganizacji;p ale troche sie boję, bo nie znam włoskiego a mój angielski taki troche łamany;/ dzis 31 dc.. miesiączki nie ma i objawów ciązy tez nie czuję:( jestem w zawieszeniu;] jesli owu była jakiez 14-15 dni temu to chyba już test powinien pokazywać, jesli wszystko byłoby na dobrej drodze? Co sądzicie? Niepewna a Ty jak tam? Tantum, Anna, piszcie co Wam lekarze mówią:) Czekamy na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, te wartości bety podawane odpowiednio dla kolejnego tygodnia ciazy to jak liczoą ciążę? Jeśli byłabym w ciąży, to licze że byłby to 4ty tydzień 3 dzień ciąży i taka odpowiednio powinna byc beta, czy może liczyc powinno sie od dnia owulacji, czyli wychodziłoby to na 2 tydzień 1 dzień? Zastanawiam się czy jest sens bete robić, żeby sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi na wyniku bety powinno być podane czy liczone jest od daty owulacji czy od pierwszego dnia cyklu. Jak masz się stresować to rób bete, to będziesz wiedziała na 100%. Co do organizacji wyjazdów, to mój mąż jest w tym świetny:) siedzi w necie i wyszukuje tanie połączenia, noclegi i wszystko zawsze jest super. Byliśmy już w ten sposób w wielu miejscach i zawsze wszystko było ok. Np z Krakowa jest lot na Sycylię. Ja mieszkam we Wrocławiu więc do Krakowa mam bliziutko autostradą, z wrocławia lata tylko czarter ale on jest chyba tylko do końca września maxymalnie. Niepewna daj znać czy testowałaś ponownie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z tego co wiem beta nieznacznie rośnie tez przy spóźniajacej się miesiączce..;/ i nie chce narobic sobie nadzieji:( no i nie wiem czy nie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, robiłam rano test i nic nie pokazał. W pracy dostałam okresu. Ale cieszę się. Mam nadzieję, że ten cykl będzie normalny i będę się mogła już starać jak trzeba, bez tych wszystkich rewelacji. Już byłam bardzo zmęczona tym czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna, domyślam się.. ja już bym chyba oszalała, niestety nie wiem co to pokora i cierpliwość:(:(:( ja też czekam na miesiączkę, już zaczynają się różowe plamienia, tylko brzuch mnie w ogóle nie boli jak zazwyczaj. D*phaston przestałam brać 5 dni za późno;p tj w niedzielę. Niepewna a kiedy Ty skończyłaś d*phaston? Wczoraj było we mnie jeszcze trochę optymizmu, a dziś niestety wszystko uleciało:( dość mam czekania i tej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam brać w środę. Dziewczyny, ja się strasznie stresuję tym testowaniem i w o ogóle tym całym zachodzeniem w ciąże, czy i kiedy jest owulacja. Poprzednim razem nie myślałam o tym wszystkim w ten sposób. Pomyślałam sobie, że jak się uda to super, ale nie spinałam się tak. Nie musiało być codziennie, nie wyczekiwałam tak dnia miesiączki, nie szukałam objawów mimo, że były, ale dopiero po czasie się zorientowałam. Udało się od razu. Dzień, w którym zaszłam w ciąże zapamiętam do końca życia, a nie myślałam w nim nawet przez minutę, że chcę mieć dzidziusia i po to idę do łóżka. Ja chyba sobię odpuszczę. Monitoringi i to całe wyczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna masz dużo racji, dziś nawet czytałam artykuł jak ważna jest strona psychologiczna w staraniach nawet jak są przeszkody medyczne, wiele kobiet podswiadomie boi się zostać matkami bo się np napatrzyly na negatywne przyklady jedna kobieta 10 lat nie mogła poszła na terapię i od razu zaszła. Więc może rzeczywiscie odpusc na razie , masz dużą przewage bo ze względu na wiek czas cię nie goni. Ja dostaje nospe magnez i luteine i coś jeszcze miałam dziś małe plamienie znowu :/ jeden lekarz mi dał te leki na bóle s drugi jakiś wiesniak zagladnal mi w majty i powiedzial że ból brzucha to najczestszy objaw ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! przejrzałam już chyba całe forum :) tak jak chyba większość tu obecnych staram się o maluszka, i chciałam się Was poradzić. Mam cykle przeważnie 30 dn., w tym miesiącu oczywiście starania były, ale od 13 dc. trochę dziwnie się czuję, odczuwam kłucie i lekki ból jajników (głównie prawego), a także takie "bulgotanie", i właściwie przez cały czas mam takie uczucie jakbym miała okres dostać, najpierw myślałam, że to może owu (choć nigdy wcześniej nie miałam żadnych objawów), ale to chyba trwa zbyt długo, bo dziś jest już 22dc., dochodzą jeszcze do tego (praktycznie codziennie) bóle głowy,,, co to może być? ja już chyba zaczynam wariować :)) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malink86
Trochę mnie nie było, gdyż jestem u przyjaciółki nad morzem... Annaanna, Tantum, trzymam kciuki za Wasze maluchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączka chyba się zaczyna - więc lecę na Sycylię!!:P i powiedzmy że się cieszę. Chociaż na czas dostanę okres:) lilou, prawie ruda - witajcie:) chyba żadna z nas nie odpowie na wasze wątpliwości. Musicie wyczekać chyba do dnia testowania. Ja pamiętam pierwszy raz jak byłam w ciąży to chyba to moment zagnieżdzania był- obudził mnie w nocy przeokropny bój w podbrzuszu (jajnika). Byłam normalnie w szoku, tak bolało, nie wiedziałam co się dzieje, już chciałam budzić męża. Ból był ooogromny!! nie pamiętam dokładnie kiedy to było, podejrzewam że to moment zagnieżdzenia po tym jak wyczytałam, że takie są właśnie czasem objawy. Potem nie dostałam już okresu no a potem test pozytywny i badanie gin potwierdziło. No i piersi spuchły mi, ale nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęły. Nie miałam regularnych miesiączek ani nie spodziewałam się ciąży więc nie monitorowałam niczego zbyt skrupulatnie. Poprostu połączyłam później fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wyszłam ze szpitala. W piątek dostałam ogromnego krwawienia i pojechałam na izbę do szpitala i tak już zostałam na podtrzymaniu. W niedziele już się uspokoiło, a w poniedziałek znów zaczęłam lekko plamić i na usg wyszedł krwiak. Od piątku łykam tabletki i spokojnie leżę. Mam nadzieję że to wszystko się już uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, bardzo sie cieszę:) Tantum, a jak u Ciebie? Ja cos lichutka mam tą miesiączkę;/ tak sie rozkręca rozkręca i rozkręcic nie może;/ i nie wiem kiedy zacząć cykl nowy liczyć;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to super, bardzo się cieszę! leż i odpoczywaj a na pewno wszystko będzie dobrze. Tantum a jak u Ciebie, kiedy wychodzisz ze szpitala? Sosi9 jesteś pewna że to miesiączka:) Nowy cyk teoretycznie zaczyna się liczyć od pierwszego dnia w którym występuje krwawienie. Plamienia się nie liczą. Malinka szczęściaro, udanego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Annaanna cieszę sie, że u Ciebie wszystko opanowane, ja zostaje do jutra conajmniej bo jutro usg też podejrzewali krwiaka jakieś echo było na usg. Annaanna a co mówią lekarze że musi się wchlonac? Musisz leżeć teraz? Tak się boję teho jutrzejszego badania brr. Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Hey dziewczyny jestem 5t4d ciąży bardzo z mężem sie cieszymy i czekam na następne usg naszej fasolki. Pozdrawiam wszystkie starające i 3 mam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum ja wolę jak najmniej wiedzieć. Mam leki i nakaz leżenia no i musi być już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea, tak liczę ze niby to miesiączka, bo w terminie miesiączki.. i nasilają sie jednak. Nie jest to zywo krwiste ale ciemne, brunatne obfite brudzenie. No i powolutku ale rozkręca się, dzis jest więcej niz wczoraj. Tantum Czekamy na wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, annaanna ciesze sie ze ok, odpoczywaj, wsumie masz racje im mniej wiemy tym lepiej. Ja zostaje jeszcze tydzien tak na obserwacje, wsumie moglabym juz wyjsc. Moge tu byc czestym gosciem :( przez ta macice.. Dzidzia ok, serduszko bije! Troche sie uspokoilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna masz na myśli test ciażowy? nie ma opcji, bym była w ciąży. Nie ma żadnych objawów. Tak jak mówiłam cos byłoby juz czuć (mdlości, spuchniete piersi itp). To poprostu coś chrzani się z moim cyklem. Tantum, kiedy po raz pierwszy zobaczyłaś serduszko?:) Bardzo bardzo cieszę się, że ok jest. Szkoda mi tylko, że w szpitalu musisz byc jeszcze, domyślam się że to nieprzyjemne. Jesteśmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi ja e cyklu w ktorym zaszlam mialam najmniej objawow. Do dzis mam malo mdlosci a piersi wcale jakos nie bola a progesteron jest ok bo badali mi. Serduszko dowiedzialam sie ze bije juz w niedziele, ale zarodek byl malutki doktor dzis powiedzial ze rosnie super. Ale wiecie w szpital to nie prywatny gabinet nie moglam tak popatrzec dobrze w monitor. I tak mam super bo tesciowa jest tu polozna i mam osobny pokoj wiec nie jest zle. Sorry dziewczyny za brak polskich znakow cos mi sie porobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie u mnie już na dobre się zaczęło. Przynajmniej o czasie wystąpiła miesiączka i nie muszę przekładać wizyty u gina:) może uda się tym razem:) jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, ja się cieszyłam że mnie wypuścili bo na oddział przyjęli ciężarną z biegunką i wszystkie bałyśmy się że się zarazimy... Choć w szpitalu czułam się spokojniejsza... teściowa położna to skarb! Tantum odpoczywamy i się nie zamartwiamy - dostajesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi uda sie udabtylko luz i spokoj;) Annaanna no ja naszczescie sama jestem to napewno mam lepszy komfort. Biore nospe, asmag, jakies zastrzyki przeciwzakrzepowe i luteine. Objawy ciazowe mi sie troche nasilaja coraz bardziej mnie mdli. Annaanna a ty co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę nospę 3x1, d*phaston 3x1 i asmag 3x2. Co do objawów to piersi bardziej bolą i rosną no i do południa cały czas mnie mdli na szczęście nie strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna to tak samo prawie mam mniesze dawki ja mam nospe 2x1 asmag 3 x1 i luteine 2x2 no i ten zastrzyk raz. Innych lekow pewnie nie wolno. Kiedy masz sie zglosic do kontroli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×