Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Przynajmniej u mnie musi być cesarka, a mnie to nie bardzo cieszy. Moja Pani doktor prowadziła ciąże bliźniaczą w takiej macicy i lekarze mowili, że utrzyma się góra do 25 tyg, a kobieta uodziła szczęśliwie w 37tyg. Troszkę za wcześnie, ale dzieciaki zdrowe i mama też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna trochę mnie pocieszyłaś tzn. nie dlatego że też masz taki problem oczywiście. Ja nie mam dwurożnej ale z przegrodą tak że mam w sumie dwie macice. No mi też lekarka mówiła że od 20 tyg. na zwolnienie i leżenie. Już mam nie dźwigać i nie przemęczać się. Mąż wszystkie obowiązki musi przejąć:P Teraz to czuję się ok, że mogłabym wszystko robić. No tak też mi lekarka mówiła, że z takimi defektami trudniej jest zajść i donosić:( ale nie można się poddawać. Ja żadnych innych objawów z tego powodu nie miałam, regularne prawie bezbolesne miesiączki zawsze miałam. Niepewna to może jednak jesteś w ciąży? Czy lekarz to wykluczył w tym cyklu? Zrób jeszcze test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nicy coś z macica nie tak. tzn nie wiem jaka jest róznica miedzy mała a niedorozwinięta macica;p moja jest taka w kształcie łezki a nie lejka (szerokiego), to nie sprzyja ciąży ale nie specjalnie też może przeszkadzać. To sie dopiero okaże jak w ciaże zajdę (w końcu!!) juz na łep dostaje, siedzę w pracy, nienawidze jej! chcę ja zmienić, ale nie ma sensu jak staram sie o dziecko i takie błedne koło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Niepewna', ja tez jestem na d**astonie, ostatnio miesiączka zaczęla mi się tydzień po ostatniej tabletce. brałam d*pka od 16 do 25 dc, a cykl miałam 32 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi, mam tak samo jeśli chodzi o pracę. Ale nie mogę na razie z niej zrezygnować, bo dodatkowo zapisałam się teraz na studia. Tantum, ciąża nie jest wykluczona. Na usg w 37 dc widać było, że owulacja byłła, ale ciężko powiedzieć którego dnia wystąpiła. Dziś mam 43 dc i od 2 dni czuję lekkie kłucie to w jednym to w druim jajniku. Wczoraj przestałam też brać d*phaston, który miał wywołać okres, albo podtrzymać ciąże. Wg mojego chłopaka piersi nie są "okresowe". Ja już głupkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek beta we wtorek nic nie pokazała. Więc już nie wiem. Mam czekać, ale to czekanie jest dobjające. Nawet nie mogę się teraz za bardzo starać, bo nie wiadomo co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna a jak z cyklami masz regularne już się tak zdarzało? Szkoda, że musisz czekać ale może akurat się opłaci:) Ja jeszcze raz chciałam podpytać o ta luteinę brana dopochwowo. Któraś z Was bierze? Bo normalnie leci ze mnie po niej jakby woda i resztki tej tabletki. Dziś się już wystraszyłam że to krew tak dużo było. Wiążę to z tabletkami bo zaczęło się jak zaczęłam je brać. Zastanawiam się czy to normalne czy ona się wchłania w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum przy luteinie to jest normalne. Wylatują resztki tej tabletki ale to nie znaczy, że się nie wchłania. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lea, poszperałam w necie i dziewczyny opisują dokładnie mam tak samo. Drażnią mnie chyba te resztki bo czuję dyskomfort, ale ponoć te doustne są ohydne. Dziś miałam pierwszy raz rano mdłości ale zjadłam i przeszło pewnie właśnie po luteinie. Jak tam dziewczyny jakieś teściki dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna ja bardzo Ci kibicuje żeby to jednak okazała się ciąża :) Dziewczyny jestem po wizycie i cała w skowronka, mało się nie popłakałam :) Maleństwo ma prawie 7mm i serduszko bije jak dzwon. D*phaston mogłabym odstawić ale na wszelki mam jeszcze zjeść 2 opakowania. Krostkę, albo czyraka mam leczyć maścią z antybiotykiem do oczu :D martwi mnie tylko że napisane jest na niej że lekarz decyduje czy ważniejsze jest leczenie matki czy ewentualne powikłania dla płodu... :( Dziś mnie mdli cały dzień i nie mam ochoty na jedzenie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna no to super wiadomości :) cieszę się bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna super bardzo mocno gratuluję!!! Oh jak zazdroszczę też bym chciała zobaczyć serduszko, wizytę mam za 2 tyg chyba zwariuję do tego czasu:) I jak powiesz już komuś po takich dobrych wieściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna cieszę się..!! :) no to jesteśmy lutówki, ja 1-3 lutego mam termin Tantum, 2 tygodnie szybko zlecą:) ja tez się nie mogę doczekać, chcę zobaczyć maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda fabia
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem planujemy powiedzieć już rodzinie, bo męczy mnie już wykręcanie z różnych rzeczy i jak się ze mnie śmieją że w tym wieku taka przemęczona... Jutro robię mężowi 30 urodziny i planujemy wtedy powiedzieć :) Co do stresów to wczoraj myślałam że padnę, a mój mąż który rzucił palenie nie wytrzymał i musiał zapalić papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zaczęłam stresować bo jutro mam wizytę. Jak tak dalej pójdzie to będę jednym wielkim kłębkiem nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea wszystko będzie ok :) wiem jaki to stres, napij się melisy. Który już tydzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz 8t3d. Meliski się wieczorem przed snem napiję, bo jak znam życie z nerwów nie będę mogła spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jak malowana ( ja mam wyniki podane w jednostkach mIU/ml ale podobno to to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam przy Twoich jednostkach :) : REFERENCE INTERVALS FOR b-HCG IN PREGNANCY Gestational Age weeks (post LMP) IU/l 2-3 10-70 3-4 10-750 4-5 200-7000 5-6 200-32,000 6-8 4,000-150,000 8-12 64,000-210,000 14 14,000-62,000 15 12,000-70,000 16 9,000-56,000 17 8,000-56,000 18 8,000-58,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo:):)kurcze nie moglam uwierzyc nawey po wizycie u lekarza:D ale ten wynik:) to juz teraz do mnie dotarlo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jak byłam ostatnio to babka kazała mi przyjść za dwa tygodnie, ale teraz mam nadzieję, że dopiero za miesiąc będzie kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×