Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gosiek_xxx
niewiedzaaaaa- wspolczuje ci masakra ta niewiedza pewnie cie musi wiele kosztowac, ale badz dobrej mysli moze malensto sie dobrze schowalo!!! Ja raz tak mialam 2lata temu ze jak sie nakrecilam to okres az 3tyg sie spoznil!!! Wyluzuj poprostu wyluzuj :D Pomysl o czyms fajnym lub na zakupy na zakupy, ja tak zawsze robie pocieszam sie czyms nowym :D Teraz poluje na autko, i mam nadzieje ze odwroce m,ysli od dzidziusia :D i bedzie niespodzianka :D Do @ pozostało mi jeszcze 6dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Blondyneczka - Teraz to ja juz nawet nie wiem jak się nazywam .. Mam mentlik w głowie totalny i czuję się nijak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dziwne że nie wysłał Cie na bete... 3maj sie Kochana... teraz musisz wyluzowac żeby przyszła ta @ i żebys mogła znów sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poczytałam na szybko że w 6 tyg to juz byloby cos widac, na bank pecherzyk a czasami nawet zarodek ktory ma juz 3mm, u niektorych kobiet jest nawet mozwliwe juz wychwycenie tętna... Kurcze niewiedzaca tak mi przykro a naprawde myslałam że Wam sie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, niewiedzaca...gnaj na betę. Wydasz 25 zł a wynik będziesz mieć bankowy. Moja kolezanka tak miala,że wyszedł jej pozytywny ciazowy z blada kreską, pognała do gina a on,że nic nie widac, zrobila bete i okazało się,że była między 5 a 6 tyg ciąży!! Gnaj na betę i będziesz spokojna. kasiek- to,że masz brazowe ślady to jeszcze nie świadczy,ze nie możesz być w ciązy. Niektóre kobiety "miesiączkują" do 3 miesiąca nawet. Wiem tylko,że jeśli się przy plamieniu-krwawieniu złuszcza endometrium to pozamiatane:/ tak miałam u siebie. gosiek, blondyneczka, moniasonia- trzymam kciuki:) pammy- prolaktyne się zbija. Spokojnie. Ja jeszcze nie odebralam swoich wyników... ide do gina 15 stycznia. popytam o monitorowanie cyklu. pewnie powie,ze się nie da na kase, ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedząca -ja to sie dziwie ze bety jeszcze nie zrobiłas. Mnie az by dawno kusiło. Lec na bete, bedziesz miec problem z głowy. Ciąże widac juz w 3 tygodniu. Mi widział, a ne pewno był to 3 tydzien no i którys tam dzień. Jezeli Tobie wypada ze to 6 tydzien to na bank lekarz\ powinien widziec, Chyba ze owulke miałąs pozniej, było przytulanie i pozniej zaszłas w ciąze, tym samym ciąza moze byc młodsza. Lec na bete i bedziesz wiedziec co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to ide za dwie godzinki na wizyte do mojego ginka. Wezme od niego recepte na duphaston tak w razie W. Moze mi powie czy miałam owulke i jak tam jajniki wogole wygladają. Owulke to na 99% wiem ze miałam, no ale lepiej sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe ale niestety tym razem się nie udalo :( zmienia kolor na ciemno czerwony - jeszcze nie leci ale badałam szyjke i jest wysoko, miekka i na palcu widziałam śluz zabarwiony, do tego ból głowy, senność i bóle podrzusza :'( ehh a dzisiaj test kupiłam i mialam testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziwne bo dzisiaj mam 23 dc a do 25dc biore LUTEINE, coś sie chyba po przestawiało, no trudno narazie odpuszczam, jak cos sie zmieni (w co juz nie wierze) to dam znac. Pozdrawiam was i w dalszym ciągu mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek moze owulke mialas wczesniej i dlatego cykl krótszy , ja mialam tak 2 cykle temu ze mimo brania duphastonu to przy 7 dniu przyszła @ a normalnie bierze sie 10 dni... no i odstawilam i przyszła na maxa... przykro mi ale dopoki nie będziesz miała normalnej @ to nie trac nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Przytulanko było : 30.11 , 07.12 , 19.12 , 26.12 więc ciężko cokolwiek powiedzieć .. Może faktycznie owulka się przunęła .. Jutro pójde na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
blondyneczka, i wszystkie dziewczyny :) jesli przez dłuzszy czas nie mozecie zajsc w ciaze a sie staracie to zbadajcie tą prolaktyne jak ja, to jest hormon który ma wpływ na płodność , ja mam przekroczony stan, wiec przez to jestem niepłodna, ale to sie da leczyc i wystarczy brac leki na zbicie tego hormonu a wówczas moze sie okazac ze juz za miesiac bedzie mozna zajsc w ciaze! zbadajcie sie bo same usg i cytologia nie wystarcza!!! ja własnie wrócilam od gina i od dzis zaczynam kuracje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Tak sobie czytam wasze posty i może będziecie potrafiły mi pomóc. Od roku staram się z mężem o dzidziusia, cykle trwają u mnie ok. 28 dni. Ostatni cykl rozpoczął się 24 grudnia, a 4-5 stycznia miałam niewielkie plamienie. Nie stosuję testów owulacyjnych, dlatego nie potrafię określić czy było to plamienie około-owulacyjne, czy spowodowane czymś innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
magda, ja mialam wlasnie teraz tak samo- plamienie w trakcie cyklu, okazało sie ze to problem z hormonami, zbadaj hormony i tarczyce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skierowanie na prolaktyne, fsh i tsh, ale jakoś odkładam te badania w czasie licząc na to, że może w kolejnym miesiącu uda nam się zobaczyć dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
No ja tak rok odkładałam badania własnie i nadal nie jestem w ciąży, ale teraz wziełam sie za siebie , zrobiłam badania i dzieki temu wiadomo dlaczego wczensiej nie zaskoczyłam, namawiam Cie zrób badania, bo mozesz tak bezskutecznie jak ja co miesiac przezywac stres, czy juz sie udało a potem rozczarowanie, że jednak nie... czasem trzeba pomóc naturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy pewnie masz rację :) mam nadzieję, że w tym miesiącu uda mi się wstrzelić w 3-5dc żeby zrobić te badania i nie znajdę żadnej innej wymówki. Na dobry początek poczytam o tym co będzie mnie czekać w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wróciłam od gina. Potwierdził ze owulka była bo był płyn. Na zapas zrobił cytologie, bo mowilam mu ze sie staramy. Jedno mnie martwi, byłam przed chwilą w wc podtarłam sie i krew mi poszła -tzn śluz z krwią. Czy któras tak miała przy cytologii? Boje sie ze jak doszło do zapłodnienia i zarodek był tam gdzies w macicy to ze go uszkodził i stąd ta krew. Jak wyszłam od niego to zaczął mnie brzuch ciągnąc. Teraz ustało, czasami pociągnie, ale skad ta krew? Jak by któras cos wiedziała to niech da znac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo, Pammy ma racje. Prolaktyna to podstawa. Ja tez ją lecze od 4 miesięcy, od trzech cykli czuje ze mam owulke, bola mnie piersi po owulce (to tez dobry znak, jak to moj ginek dzis okreslil -oznacza to kobiecosc -czyli ze wsio pracuje wporządku) ,włosy mi mniej wypadają (wychodziły garściami) i głowa mnie zadziej boli (a przez prolaktyne moze czesto bolec). Tylko uczulam , badajcie i podstawową i po tescie z metakroplamidem. Ja podstawową mialam ok, ale po tescie za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83 dobrze, że mówisz o tych bólach głowy, bo miewam je niestety dość często, więc może faktycznie to wszystko za sprawą prolaktyny? Jeśli chodzi o bolące piersi to takiej dolegliwości nie mam, nie czuję również jajników podczas owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
Hej dziewczyny;-) dziś robiłam test o 4 rano no i wielkie rozczarowanie bo wyszedł negatywnie:-( duphaston odstawiony, żadnych objawów na okres... masakra jakaś,ja już mam dość...załamka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveen
Hej dziewczyny :) troche mialam do nadrobienia tak sie rozpisujecie:) u mnie po plamieniach cisza 2 dni spoznia mi sie @..i wcale nie czuje jakbym miala ja dostac..troche jestem bardziej senna mam lekkie wzdecia i piersi od czasu do czasu tak jakby mnie swedza ale nic nie przypomina objawow ani na @ ani ciazowych..poczekam jeszcze 2-3 dni i jak nie przyjdzie to bede testowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella28
Dołączam do osób oczekujących na ciążę :) dziś zauważyłam lekko różowawą wydzielinę przez cały dzień i biję się z myślami, czy to może oznaczać implantację... Nie jestem do końca pewna, bo implantacja jest zwykle od 4 do 8 dni od owulacji (zapłodnienia jajeczka), częściej 6-8 (mnie dziś mija według testów owulacyjnych 4, max 5 dni) więc wydaje mi się to zbyt wcześnie :( i zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Straciłam 3 miesiące temu ciążę (bardzo to przeżyłam), objawy implantacji miałam podobne, jednak było to bliżej 8-10 niż 4 dni... teraz mieliśmy pierwszą próbą po tamtej stracie. Zeszłym razem zaszłam w ciążę po pierwszej próbie od decyzji "czas na dziecko", bardzo chciałabym żeby i teraz tak było... Czas oczekiwania na "zielone światło" do kolejnych starań bardzo się ciągnął... teraz ciągnie się czas do testu ciążowego, bo na niego za wcześnie. Lekko kuje mnie podbrzusze... staram się wsłuchać w swój organizm ale chyba z marnym skutkiem.... Jak sądzicie, jest szansa? Czy któraś miała objawy tak wcześnie i faktycznie okazało się, że jest w ciąży? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Aanabell wszystko jest mozliwe bo przeciez kazdy cykl jest inny :D Badz dobrej mysli :D Oh dziewczyny zostało 5dni do @ i cała nadzieja prysnie, a dzis i wczoraj mialam taki piekny sen!!!! Snilo mi sie ze jestem w ciazy, to byly najpiekniejsze sny w moim zyciu!!!!!!!!!!!! Gdzies slyszalam ze sny sie snia na opak :( . Do tego przeziebienie mi nie mija cała jestem osłabiona najchetniej z lozka bym nie wychodzila!!!!!!!!! I ten brzuch jak na @ boli +piersi!!!!!! Czy ktoras miala takie same objawy jak na okres a jednak byla w ciazy?????I czy one sa takie same czy moze sie roznia????? Tak mi zle, poprostu plakac mi sie chce!!!! :( Co do mojej prolaktyny to jest 503 czy cos takiego w gornej granicy normy, ale moje PCO raczej niszczy wszystko!!!!!!!! Chodz wzglednie nie jest takie duze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) magda pewnie że to moglobyc plamienie okołoowulacyjne bo w tym cyklu ja mialam takie plemienie przed owulacją 5stycznia, trwające 3 godziny, równiotko dobe później płody śluz:) ### no napewno macie racje co do badan ze trzeba zrobic, ale moja gin narazie mnie na nie nie wysłała, ja nie miewam żadnych bólów głowy, co prawda staramy sie od roku ale dopiero to będzie 2 cykl kiedy ja doleczylam infekcje i 4 kiedy przyjmuje duphaston, czyli to jest dopiero 2 cykl kiedy ja mam wszystko okej bez zadnych niepokojących objawów ### moniasonia czasami jest tak ze po badaniu moze pojawic sie krew ale to nic strasznego, pewnie jakies naczynko pękło albo poprostu naruszył ścianke ### jejku Iveen ja to juz bym dawno testowala ale masz silną wolę :D zazdroszcze:) ### Anabella , Gosiek ma racje, kazdy cykl jest inny i bardzo mozliwe ze teraz implantacja byla wczesniej:) ### Gosiek ja od mnóstwo dziewczyn słyszałam że objawy są identyczne jak na @ wiec myśl pozytywnie bo to połowa sukcesu !!! :) ### ja od dzisiaj duphaston biore i czekam, u mnie czyściutko żadnych plamien ani nic :) spokój cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie załamuj sie , po odstawieniu duphastonu w ciagu kilku dni powinien przyjsc okres, tylko dlaczego on CI sie tak spóźnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×