Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gosiek_xxx
Nic z tego nie bedzie!!!!! :( U mnie dzis pojawil sie doslownie wylew bialego sluzu z malutkimi grutkami gdzie niegdzies,takimi malutkimi jak kropeczki........... A taki sluz mam zawsze przed okresem!!!!!!!!!!! Masakra, juz nie mam siły ponad 2 lata staran i wielkie nic!!!!!!!!!!!! Czy kiedykolwiek sie uda?????? :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jajnik zaczal mnie bolec w 17dc, nie mam pojecia o czym moze to swiadczyc:-( Ja sie bede stresowac za 10 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda my mamy prawie ten sam dzien cyklu, u mnie ten cykl zaczął sie 25grudnia :) a o czym moze swiadczyc ból jajnika to nie wiem, bo ciezko powiedziec, ból jajnika moze oznaczac zarazem milion rzeczy jak i poprostu nic... mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny :) Tak Was troszke podczytuje. Mi też się zaczął cykl 25 grudnia :) Jestem już po owulacji i od tego momentu mam full biało-kremowego śluzu ale to jak dla mnie dobry objaw :) Byłam już dwa razy w ciąży i zawsze to był taki mały pierwszy objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dziekuje za pocieszenia, ale u mnie taki zawsze wystepuje przed @!!! Wiec nie ma szans, a do tego podbrzusze tak samo ciagnie jak na @!! Znowu lipa, wiec skoncentrujmy sie na was kochane i dawajcie znac co i jak bo 10-11 dni to juz niedlugo :D Trzymam kciuki za was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczko, a Ty już po owu czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
GoSC to gratuluje!!!!!! u mnie to zly objaw :( A powiedz prosze jak si eczulas tuz przed odkryciem ciazy? 1i2? takie same objawy jak na @??????? A ten sluz to nie ma jakis zgrubionych mini kropeczek? bo ja mam zawsze mleczno kremowo smietankowy czyjak tam powinno byc :) ale takie lalutkie kropeczki gdzie niegdzies sie pojawiaja :( a co do cytologi to prawidlowa II. tak lekarz mowil. i nigdy tam zadnych zakarzen nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiek wiesz co, całkiem inaczej się zawsze czułam niżeli przed @. No 1 objaw to ten sluz, później zaczynały mnie boleć piersi i włączał mi się apetyt. W 1 ciąży jeszcze byłam niekumata ;) i jedynie zgaga dała mi do myślenia (która niestety nie opuściła mnie do końca ciąży). W drugiej (2-ce temu, niestety poroniłam) to również pojawił się właśnie taki śluz i również piersi mnie bolały. Nigdy mnie przed @ nie bolą. No tak jak mówisz, śluz nie raz ma grudki, a nie raz jest jak taka maź. No zobaczymy, nie nakręcam się bo to nie na tym rzecz polega ale fajnie by było, gdyby się udało :) Cykle mam 30dniowe więc jeszcze 2 tyg czekania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
No moj sluz tak wyglada, nieraz maź a nieraz takie grudeczki, a juz sie balam ze jakas inna jestem :( ufff dziekuje za odpowiedz kochana trzymam kciuki za ciebie, ja caly czas czuje jak ze mnie leci ten sluz :( pewnie niedlugo @ poleci:( Mnie zawsze piersi na okres bola, a wiec tu nie zauwaze roznicy :( Apetyt mi sie wzmozyl ale to przez to ze zimno i ze w domku na urlopiku siedze a lodowka tak blisko :D hehhehe. Zmeczona jestem i spac sie chce ale to tak nieraz kazda ma :D Ale ten sluz zawsze mam przed okresem moze nie az tyle sama juz nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
dziewczyny teraz mi sie cos przypomnilo, jak raz bylam w pl to polozna jak mnie badala : bo 3 dni przed badaniem lekarz widzial duzy pecherzyk ktory powinien peknac, to jak ona juz widzial tylko cialko zolte to znaczy ze pecherzyk pekl jajeczko sie uwolnilo i zeszlo? glupieje juz gdzie ona to cialko zolte dopatrzala? tak sie martwi ze mam niedrozne jajowody :( Sorki ze sie tak nazucam!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek uspokój sie, nie narzucasz sie , po to tu jestesmy :) a co do pęcherzyka to skoro byl widziany a potem nie, no to pękł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowego projektu telewizyjnego poświęconego leczeniu niepłodności szukamy par lub osób, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Projekt, o którym pisze jest serialem dokumentalnym. Szukamy osób/par, które zgodziłyby się współpracować z nami. Chcielibyśmy w rzetelny i sumienny sposób pokazać ludziom w Polsce, z jakimi problemami na co dzień borykają się ludzie starający się o dziecko. Przy naszym projekcie współpracujemy z kliniką, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Z naszej strony zobowiązujemy się do sfinansowania osobom, które zdecydują się na współprace z nami, wszystkich wizyt lekarskich, wszystkich potrzebnych badań oraz gdy zajdzie taka potrzeba również sfinansowania zabiegu inseminacji, in vitro lub nawet adopcji komórki rozrodczej lub zarodka. Jeżeli chodzi o wizerunek - to jak sama nazwa projektu wskazuje - serial dokumentalny - wizerunek będzie wykorzystany w całości. Nie ma możliwości zmiany imienia, nazwiska i charakteryzacji. Dokument przedstawia tylko prawdziwe osoby i zdarzenia. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres: m.malinowska@tvn.pl Wszystkie rozmowy, które przeprowadzamy są poufne i objęte tajemnicą dziennikarską i oczywiście do niczego Państwa nie zobowiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
Dziewczyny, czekam na okres. Dziś albo jutro powinien być. Jutro idę do dermatologa, pójdę do apteki po receptę, to kupię test jak @ nie przyjdzie. Masakrycznie chce mi się spać. Oczywiście jest nadzieja że to może ciąża , a to pewnie przez to,co dzieje się na dworze... Bolą mnie też jajniki, raz lewy ,raz prawy na zmiane . Przez to wszystko nie jestem w stanie powiedzieć ,czy w poprzednich cyklach przed @ też mnie bolały ,czy tylko teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to juz za tydzien bedziemy sie razem stresowac, kto wie moze w tym miesiacu sie uda:-) no nic Dziewczyny zbieram sie na silownie gubic swiateczne kilogramy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oprocz piersi to cisza. Nawet śluzu białego nie mam. Wiec stwierdzam wszem i wobec ze ciązy tym razem znowu nie bedzie :( Te niteczki krwi to pewnie moze po tym badaniu cytologicznym były. Smutno trocvhe mi, ale do przezycia. Trza czekac na okres i zobaczymy. Ja mam ciotke za 9 dni -w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia891q
Kobietki wszystkim nam się kiedyś uda... ;-) Za każdą z Was trzymam kciuki;* A co do mnie nadal nie mam okresu... :( od ostawienia duphastonu minęło już 4 dni i nadal nic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia przeciez to az 9 dni... kazda ciąza jest inna i rzadko kiedy objawy są odrazu... Kasia i co masz zamiar teraz zrobic? bete robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natex24
blondyneczka87 dzięki pytam żeby sie upewnić bo niby skąd mam wiedzieć co to może być pierwszy raz coś takiego mi sie zdarzyło :/ a małolatą nie jestem 20 mi stuknęła inne w moim wieku to już dawno dzieci mają .Powiem inaczej jestem niedoświadczona zresztą jak pisałam we wcześniejszym pości to był mój drugi raz z chłopakiem i coś takiego mi sie stało miałam prawo sie przestraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
U mnie nadal @ nie ma ... Podbrzusze ciągnie mniej , jajnik lewy cał czas kłuje .. Nie ma kiedy iść na bete :/ Od rana do wieczora siedzę w pracy i wypisuje z****** rozliczenia , bo przecież 10 .. Nadgodziny lecą , a okresu nie ma nadal .. Biore luteine od wczoraj , piersi bolą tak samo , jem dalej jak słoń .. Chodze nerwowa i pospinana .. Więc postanowiłam jutro z rana zrobić test - tak po prostu .. 48 dc ? No przesada . chyba ze to plamienie dwudniowe jednak było okresem ? Yyy no brak słów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natex nie chcialam Cie urazic ale tak napisałas jakbys miala lat 13... a jesli chodzi o swedzenie i rozumiem ze nie przechodzi? musisz isc jak najszybciej do lekarza zeby przez infekcje nie zrobiła Ci sie grzybica... a moze poprstu wystarczy wziąśc iladian lub trivagin... w sumie jak to był Twoj drugi raz to rozumiem Twoje zagubienie w tym pierwszym poście :) ### niewiedzaca testuj, kurcze 48dc? nie wiem co tam sie u Ciebie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamyrka
cześć Kobietki :) od paru dni przeglądam Internet w poszukiwaniu info nt. plamienia implantacyjnego. z góry zaznaczam, że jestem świadoma, iż każda z nas jest inna i inaczej przechodzi menstruacje jak i ciąże. ale w każdym bądź razie opisze Wam mój przypadek: ostatnią @ miałam 18.12. cykle mam 28-dniowe (ostatni 29 dni). 6.01 (to ok 6 dni po owu) dostałam plamienia (a dokładnie brązowe, nitkowate "coś", podobne do początku @- taka jakby "stara krew"), więc zaaplikowałam sobie tampona sądząc, że chyba mi się cykl rozregulował. ale po paru godz przy zmianie, stwierdziłam, że coś baaaardzo skąpo się zaczyna (tu jeszcze myślałam, że to początki). i tak trwało to niecałe 2 dni- mało i bez "żywej krwi". Przy tym bolał mnie brzuch trochę jak na @, ale był to ból zdecydowanie lżejszy, dziwnie bo bez bólów krzyża (które zawsze mam) i tkliwe sutki. podkreślę, że nigdy nie miałam żadnych plamień, ani mocno rozregulowanego cyklu. @ powinnam mieć 15.01. mam dalej bóle jajników (takie ciągnięcie w dół) i dalej tkliwość sutków (chyba coraz bardziej). aaa i jeszcze dziwnie przelewa mi się cały czas w brzuchu (hihi jezyk.gif ale nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego). a dziś znowu troszkę plamienia (takie jak ostatnio) było. piszcie Dziewczynki czy któraś z Was miała podobnie. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła, gdyby okazalo się że jestem w ciąży, ale póki co nie nakręcam się- zżera mnie po prostu już ciekawość :) buuuziaczki Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
no ja tak miałam własnie w tydz po owulce i sie napaliłam ze to ciąża ale mój gin powiedział, ze to raczej zaburzenia hormonalne, w ten weeken czekam na @ wiec sie okaze... ale nawet dzis zrobiłam na wszelki wypadek test.. i niestety...negatyw.. ale nadzieja umiera ostatnia wiec poki nie mam @ mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×