Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość mrofqas
Hej, ja też staram się z mężem o dzidzię. Mam 22 dzień cyklu, staram się nie nakręcać ;o) Czekanie na @ jest koszmarne, myślisz, że może nie nadejdzie a tu masz... Ja powinnam dostać okres w przyszłą środę. Na razie nie miałam żadnych objawów, poza tym, że wczoraj i dzisiaj trochę mnie mdliło w ciągu dnia ale winą za to obarczam Bromergon. No zobaczymy... Życzę Wam wszystkim, aby się udało jak najszybciej ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Hej dziewczyny. z gory przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefon komp padl ;-) u mnie plamienie wystapilo przez...pol dnia i od tamtego czasu spokoj. mega bole jajnikow (takie jak przy 1 dniu @) Troche zglupialam - chyba ze ten okres bedzie mocniejszy od pozostalych ;-) Madziulka 3mam mocno kciuki za powodzenie!!! Jestes chyba najblizej z Nas wszystkich w tym aby ujrzec 2 kreski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
skakanka nie dziekuje ;) Jutro jednak o 7.30 jade na bete,bo niecierpliwosc mnie wykonczy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
Mrovqas, ja biore ten sam lek, jak długo go bierzesz? czy miałas po nim jakieś efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka :) tak czulam tylko sie nie denerwuj..... teraz juz na luuuuz moze juz jest was dwoje:) czekam na wiadomosci od ciebie jak tam beta wyjdzie ja jutro zrobie tescik ale wiesz jak jest umnie z nimi hehehe chyba mnie nie czytaja.... jeszcze raz pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromergon bierzecie???? a moge wiedziec na co??? mi po utracie dziecka przepisali na zachamowanie laktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofqas
Biorę go od grudnia, w sumie niedługo.Trochę się naczytałam tych skutków ubocznych i przeraziłam ale na szczęście nie jest tak źle. Podobno jeśli wystąpią jakieś skutki to na początku zażywania leku. Mnie przez kilka pierwszych dni (tak do tygodnia) bolała strasznie głowa, głównie rano jak wstawałam. Raczej to efekt działania leku, bo rzadko boli mnie głowa. No i miewam nudności, takie nagłe w ciągu dnia. Trwa to chwile a potem przechodzi i jest w porządku. Nie wiem czy to od tego leku akurat ale ostatnio zauważyłam też, że bywam dość często głodna. Dawniej mogłabym nic nie jeść przez pół dnia i nic a dzisiaj np. nie mogłam doczekać się obiadu i wcinałam bułki;o). Ale być może to od tego że mam zwiększoną dawkę euthyroxu i dostałam też Jodid 100 po ostatniej wizycie u endokrynologa, po tym, jak powiedziałam że staramy się z mężem o dziecko. Leczę się niestety na niedoczynność tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofqas
A Bromergon dostałam na to, żeby cykle były owulacyjne. Podobno zwiększa płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przeczytalam wskazania do stosowania. Jak go stosowalam to nie czytalam ulotki w takim szoku bylam... zycze powodzonka w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
ja biore Bromergon na ustabilizowanie prolaktyny, jej stęzenie jest tak wysokie ze jestem przez to niepłodna :( mój ginekolog kazał mi zbadać tarczycę , bo to jej złe funkcjonowanie ma wpływ na wzrost prolaktyny, ale wyniki odebrałam wczoraj i są wzorowe, co oznacza ze na wysoką prolaktynę wpłynął stres, u mnie długotrwały w pracy. lecze sie więc tym lekiem bo tez chce zajsc w ciaze a od roku sie z mężem staramy i nic z tego. Doszło do tego ze miałam nieregularne cykle i za każdym razem gdy opóźniał się @ miałam nadzieje na ciązę i niestey ale nie zachodziłam... teraz też czekam, już 5 dni po spodziewanym terminie i nic, na jednym z testów było coś tam widać jakby cień cienia 2giej kreski ale potem na dwóch kolejnych testach juz niesetey nie było 2 giej kreski. Ponadto w 20 dniu po @ dostałąm dziwnego 1 dniowego krwawienia i miałam nadzieje ze to implantacja, ale kilka dni później byłam na usg i lekarz mówil ze mam cos na jajniku co wygląda na torbiel , albo to wczesna ciąża, ale raczej ze nie, bo nabłonek jest za gruby jak na ciąże, raczej ze to torbiel, ale zdziwiło mnie to bo byłam u niego miesiąc wczesniej i tez miałam usg i wtedy tej torbieli nie zauwazył. Tez mnie dziwi fakt, ze urósłaby tak szybko w miesiąc od ostatniego usg, ale ja lekarzem nie jestem, nie znam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pammy!! mam nadzieje ze to raczej nie torbiel slyszalam ze torbiele przy ciazy potrafia sie wchlonac takze to nie koniec swiatai nie jest wyrokiem!!! widze ze juz dlugo sie starasz o malenstwo poprostu duzy wplyw ma psychika ja tez 6 msc wczesniej sie staralam i nic nie wychodzilo bo tak bardzo chcialm... dzis jestem 3 dni przed @ zrobilam test strumieniowy i nic... byl wadliwy bo mocz nie dotarl do okienek testowych jakby cos blokowalo doplyw. Juz nigdy nie zrobie strumieniowych. Dziewczyny nadal mam te uderzenia goraca, temp ciala 37,1 a w srodku 37,7, sluz nadal bialy ale nie jest go duzo. Poczelam do poniedzialku i zobaczymy. madziulka a jak tam beta???? trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Hej Freya ;* A no bylam na becie i od razu na taksoplazmoze zrobilam badania,zeby sprawdzic czy tam wszystko gra :) Po wyniki jade kolo poludnia,ale jestem dobrej mysli. Troche sie niecierpliwie ;) Dzis jest tydzien jak @nie ma,temperatura caly czas 37,2 i bardzo dlugo mi sie juz utrzymuje,ale zobaczymy. Jak sie nie uda to nastepny cykl staran.. :) A co tam u Was kobietki? U mnie strasznie snieg sypie,jachalam chyba z 30km/h do domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Pammy u mnie bylo podobnie,bo tez 20dni od ostatniej @ mialam jednodniowe wrecz jednorazowe krwawienie o tych nitkach krwi co pisalam.. Usg mam dopiero 24stycznia,bo teraz byloby za szybko. Testy wyrzuc do kosza.. To tylko dodatkowy stres. Uwierz mi. Moze na bete pojdziesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa1777
Chcialam zapytac czy temperature mierzycie w pochwie czy pod pacha i czy zaraz po przebudzeniu?Bo ja w zaleznosci kiedy mierze mam rozna wiec nie wiem czego sie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Andziaaaa1777 temperature mierzy sie codziennie rano,bez wychodzenia z lozka ,pol godziny po przebudzeniu. Najlepiej pod jezykiem,w pochwie badz w odbycie. Ja mam termometr elektroniczny,bierze w pochwie zawsze o 6.30. iczozord juz sprawdzam ;p Mialam owulke 27grudnia i temperatura 36,8 -7 Od kolejnego dnia juz byla 37 . 29-37 30-37 31-37,1 1.1 plamienie i spadek do 36,2 (podejrzewana implantacja zarodka) 2.1-36,9 3.1-36,9 4.1-37,1 5-37,2 6-37,2 7-37,2 8-37,3 9-37,2 10-37,2 11-37,4 12-37,4 i do dzis mam caly czas 37,4 oczywiscie rano,bo pozniej to nawet 37,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Odezwe sie po poludniu... Zaraz jade po wyniki. Trzymajcie kciuki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo to szybciuteńko Ci wzrosła. Ja mam wysoką ale nie aż tak. Miałam charakterystyczny ból (ciagnący) w dole brzucha a wcześniej spadek temp. i podejrzewam implantację. Od wczoraj mam napięte piersi co mi się nie zdarzało od miesięcy... Nawet przed okresem, mimo, że normalnie miałam owulacje i fazę lutealna prawidłową, to napięcie piersi w ogóle nie występowało. Mam jednak przeczucie :D Ah, bardzo życzę Ci, aby beta potwierdziła Ci ostatecznie, że jesteś mamą. Z tego co pamiętam to jeśli tak jest to powinno już bić serduszko twojego dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was miała takie plamienie ale koloru brązowego? Czy nie jest to jakiś zły znak, że ma właśnie taki kolor, bo gdzieś przeczytałam, że jak jest brązowe to oznacza to niedobór progesteronu. Czy ktoś miał brązowe plamienie, a mimo to miał wszystko dobrze z ciążą i urodził zdrowe dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa Ty mierzysz w pochwie! A ja pod językiem i mam 36,8. Z tego, co mi wiadomo, to nie musisz czekać pół godziny po przebudzeniu na pomiar. Sprawdź sama - zmierz po przebudzeniu i po pół godzinie - nie powinno być istotnych różnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu to zalezy w którym dniu cyklu mialas plamienie brązowe, ja mialam jakies 4dni po owulce i praktycznie trwały do @ moze z niewielkiemi przerwami i u mnie oznaczało niski progesteron... to jest najwazniejszy chormon ale i najłatwiejszy do uregulowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
No i tak pierwszy cykl Naszych staran toxoG -130,toxoM 232 wiec zadnych bakteri i pasozytow nie ma :) A teraz najwazniejsze beta-5,900 zaczelam 3tydzien ciazy :):):):) Do tych ktore robia domowe testy-wyrzucic do kosza!! Jestem w ciazy,a test pokazuje,ze nie ! Wiec jak dla mnie to jest bujda.. Zaczynam imprezki z sokiem marchwiowym!!:):) Mam nadzieje,ze szybko do mnie dolaczycie :) Dziękuje za wszystko,za dzielenie sie i przezywanie wspolnie roznych objawow.Hehe :) Jestem kolejna osoba,ktora czuje sie jak na @,a tak naprawde zwiastuje to .. ciaze. Juz sie nie moge doczekac usg 24 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA TU LA CJE!!!! :)))) Tak naprawdę to już chyba 5ty tydzień nie? a około 20stego dnia?:) Ah, wspaniale! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia gratulacje:):) oby więcej nanaszym forum takich informacji:) Dziewczyny-pytanie do was- czy macie czasem owulacje wczesniej niz wyliczałyście?? U mnie przypadłaby na 13 dc przy cyklach 28 -29 dniowych. Wczoraj w większej ilości przeźroczystego, ciągnącego się śluzu zobaczyłam troszke krwi, a wczesniej bolała mnie brzuch. Mysle,ze to mogla być już owulacja, a dzien wczesniej kochalam się z meżem. W dni płodne wygląda na to,ze tylko raz :/ więc szans praktycznie nie mam w tym cyklu ale jestem razem z wami i trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak może być. A czemu niby szans nie masz? Nie trzeba się kochać 10x aby zajść, wystarczy 1x a w odpowiednim momencie. Dzień przed owulacją (tym bardziej jak był płodny śluz) szanse są najwyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord- napisałam tak nauczona doświadczeniem poprzednich miesięcy, zobaczymy :) nadziei akurat mi nie brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Gratulacje!!!!! a nie mowilam ze jestes najblizej 2 kresek? ;-) Ja niestety czekam na @ bo mam mega apetyt i zmeczenie ( zawsze przed @ dopada mnie taki stan) mam jednak nadzieje ze w kolejnym cyklu uda siw;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa22
Gratulacje dla Madziulki!!;) dziewczyny w grudniu w owulacje kochałam się z męzem pierwszy cykl staran od tamtej pory w dniu miesiaczki mialam skąpe krwawienie, do tego test negatywny , uznalam brak ciazy, w tym miesiacu powtorzylismy starania tj 10, 11, 12.. Najlepsze jest to ze w tym miesiacu nie mialam zadnych oznak owulacji, do tego sluz bialy i gesty b. Skapy jak na poczatku ciazy do tego bola mnie jajniki.. Juz nie wiem czy pare dni temu załapałam.czy to moze juz ciaza z grudnia, co o tym myslicie??? Ponozcie bo mammetlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×