Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość marika321
Oby tak było :) Wiesz co Blondyneczka87: Mogę Ci z pewnością powiedzieć że jest naprawdę bardzo dobry. Bardzo ale to naprawdę bardzo często go sprzedaje w aptece i nawet czasem Panowie mówią że nic lepszego nie ma :) Jest lekiem ziołowym także nie robi szkód w organizmie. A napewno jest o wiele lepszy od, np. Viagry (ktora jest na recepte) po przy niej niestety trzeba planować sex a przy Permenie jest pełen spontan :) i oczywiście poprawia jakość nasienia, plemniczki są bardziej zwinne i *****iwe. :) Oczywiście on nie daje efektów od zaraz, musi minąć kilka tygodni a leczenie nim musi trwac minimum od 3 do 6 miesiecy. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ci Kochana na odp , bardzo mi pomogłas, u nas chodzi o to zeby mojemu Męzulkowi troszke poprawic jakos nasienia, bo on od miesiaca bierze androvit ale pojechal na 2 miesiace i ma ze sobą opakowanie permenu, i to co przez miesiąc zrobi androwit nie chce zeby sie zmarnowalo dlatego zatsanawialam sie czy permen równiez pomga wzmocnic sie żołnierzykom... bo z resztą spraw on nie ma absolutnie zadnego problemu, ze tak powiem , staje na wysokosci zadania kiedy tylko mamy ochote :D a chodzi mi glownie o poprawe jakosci, wiec jeszcze raz dziekuje, i czystym sumieniem powiem mu zeby brał permen jak tylko skonczy androvit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Ja swojemu tez chyba wezme Permen jak i tym razem sie nie uda, tyle ze jesli nie w tym cyklu to jeszcze mamy tylko nastepny bo pod koniec marca kochany wraca do angli. A potem nie wiadomo kiedy sie zobaczymy... Jutro kupie test jak bede wracac z zajec, ale chyba zrobic w niedziele rano nie? W sumie dzis jest termin @ wiec jutro wieczorem juz powinno cos wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika w dniu terminu juz powinno CI wyjsc, ale ja to bym pewnie kupila dwa testy :P bo jakby jutro nie wyszlo to jest szansa ze z porannego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to 3mamy kciuki:-) ja pewnie tez sie do Ciebie zglosze o porade jak bede juz po wizycie u endokrynologa i jak mi wypisze jakies specyfiki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
blondyneczka, jasne ze kupie dwa :) wlasnie sie tak przygladalam i wciaz moje piersi sa takie nabrzmiale i pelne, zazwyczaj tak trzy cztery dni przed miesiaczka tracily ta swoja jedrnosc a teraz nie, no i jak nigdy nie mam zadnej ale to zadnej nawet najmniejszej krostki na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Magda ja juz od pol roku walcze ze swoja tarczyca i jakos marnie to wychodzi, wyniki mi skacza pomimo lekow, poczatkowo tsh 5,6 po dawce lekow 4,1, po nastepnej 2,0 czyli juz ladnie a w grudniu robilam tsh wynik 5,8 szokk, w styczniu znowu spadek. Chyba musze zmienic ta Pania endokrynolog. Ale ja to mam rodzinne z ta przewrotna tarczyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ma leki dla siebie i dla męza..antybiotyk sumamed . Mamy zjesc po 6 tablet kazdy, razem o tej samej poże. dodatkowo mamy tez ja 4 tabl a mąz 3 tabl flucofast. No i ja jeszcze dostałam globulke gynoxin dowcipnie, a potem wziąść gynalgin dowc***e. Takze lekiami bedziemy naszpikowai. Dlatego kazał teraz nie działac. Zbyt duzo ryzyko w razie ciązy zarazenia dziecka. Najgorsze jest to ze musiałam odłożyc Parlodel. Nie mozna go łączyc z abtybiotykami z grupy makrolidoych a sumamed własnie do tej grupy nalezy. Niestety mój ginekolog nawet słowem nie wspomniał. juz do niego nawet po wizycie nie dzwoniłam ze ie mozna tego łączyc, bo troche głupio abym ja lekarza pouczała. I tak juz widzi ze sama sie lecze i na tarczyce i na prolaktyne, wiec nie bede juz sie przed nim wymądrzać. Ja zawsze czytam ulotki i jak zaczełam brac parlodel to przeczytałam z czym go nie łączyc. Jak brałam jakikolwiek antybiotyk to sprawdzałam z jakiej jest grupy. no i niestety ten co teraz go dostałam miesci sie w grupie zakazanej. Mam nadzieje ze prolaktynka przez ten tydzien mi nie skoczy. Makabra, jak nie urok, to sraczka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka zrób tarczyce i prolaktyne koniecznie, bo to bardzo wazne hormony, ktore wiele moga nabroic. Radze zrobic prolaktyne z metaclopramidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika u mnie wlasnie i tarczyca ma przekroczona norme i prolaktyna (3krotnie). Nie pozostaje mi nic innego jak czekac na wizyte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam termin @, ale póki co nie widać ani nie czuć jej zapowiedzi, jednak ja ciążę też nie czuję raczej objawów :(, jedyny ślad który mógł by świadczyć o zbliżającej się @ jest bardzo lekki zabarwiony na brązowo śluz... w tym miesiącu zaczęłam mierzyć temperaturę co sadzicie o moim wykresie? http://ovufriend.pl/graph/f7a7b69f09cb2183d26422f5cd529f2c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no niby spadek tempki alze tylko o 0.1 stopnia, wiec w sumie nie wiele. Moze i byc ciąża, zwłaszcza ze ja miałam podbarwiony śluz, chociaz z drugiej strony podbarwiony śluz moze byc zapowiedzią @.,. Na dwoj***abka wróżyła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, moniasonia ma racje, na dwoj***abka wrózyla, u mnie tez dzisiaj delikatnie brązowo a jutro przyjdzie @, brąz oznacza przed @ spadek progesteronu i ze @ zaraz przyjdzie czykolwiek bywa ze dziewczyny w ciazy w terminie @ tez maja plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Hej dziewczyny, zrobilam własnie test i wyszedł negatywny. Piersi cały czas nabrzmiale, pełno mlecznego sluzu A okresu nie ma. Jesli tak do środy nie przyjdzie to powtórzę tylko że innym testem. Teraz kupiłam test Vitam, pierwszy raz taki robiłam i nie wiem czy rzeczywiscie jest taki bardzo wiarygodny bo jest bardzo tani. Kolejny cykl do tyłu :( Spróbujemy jeszcze w marcu bo potem narzeczony wyjeżdża na miesiąc a 31 maja mamy ślub wiec będzie sporo nerwów, latania załatwiania. A tak bardzo chciałyśmy ze szwagierką w tym samym czasie zajsc w ciążę, obie próbowałysmy od wrzesnia, ona zaraz po odstawieniu tabletek które brala przez 10 lat i tu ciach pod koniec grudnia ona w ciąży... A ja nie mogę zajść :( :( Moze to przez tą tarczyce, już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Tak mi się smutno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, bo szwagierka dobrze zrobiła :) Najszybciej własnie sie po anty zachodzi. Tez to przetestowałam. Odstawiłam anty w styczniu, a w maju byłam w ciąży... Ja chyba sobie taka kuracje niedługo zafunduje :/ A tarczyca swoja drogą. do poki nie uregulujesz to mozesz nie zajsc w ciąże. Nawet jeśli zajdziesz a tarczyca bedz.ie nieuregulowana to o poronienie nie trudno. Moja sasiadka rok temu poroniła własnie przez tarczyce. Straciła dzidzie w 5 tygodniu. Lekarz, który jest równiez moim lekarzem ;/ nie powiedział jej jak zaszła zeby sobie tarczyce zbadała. Po poronieniu sama z gupa poszła i miała tsh 13 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko. czy którąś z Was bolą biersi ale PRZED owulką? Mnie własnie zaczeły bolec. Owulki jeszcze nie miałam. dzis 9 dc. Rano robiłam test lh i był negatywny. natomiast od dwóch godzin bolą mnie juz piersi i znowu zrobiłam test LH i wyszedł pozytywny, czyli owulka bedzie w ciągu 24-36h. dziwne troche, bo jeszcze niedawno miałam ból piersi po owulacji. A od zeszłego cyklu mam ból juz przed owulką. Nie wiem o co chodzi. Moze mam za wysoki progesteron i dlatego juz boli i moze nie dochodzi do owulacji? Kurde sama nie wiem co o tym myslec. Fakt ze w tym miesiacu nie ma starań, ale tak kontrolnie badam tą owulke. Poki co zaraz łykam antybiotyk, a pozniej musze sobie zaaplikowac wielgachną globulke dowcipnie ;/ Od zeszłego cyklu leca mi włosy i w tym cyklu to samo. I tak samo w zeszłym cyklu tez miałam ból piersi przed owulką. Cos tu chyba jest nie tak. Prolaktynka w normie, estradiol tez, lh i fsh to samo. co by tu kurde jeszcze przebadac ;/ Macie jakis pomysł? Moze isc w poniedziałek i zbadac progesteron? Czy lepiej go zbadac tydzien po owulce? Jak ma jakias z Was dobre rady to wysłucham :) Niestety mój ginek jest kiepski w hormonach, bardziej ja go ucze niz on mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirka szkoda :( ale nie trac nadziei bo moze jeszcze jest za wczesnie na test bo stezenie jest male... nie martw sie moniasonia progesteron najlepiej robic tydzien po owulce, tak mniej wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja bylam pewna ze teraz sie udalo a tu jednak nie Ehhh. Tak sobie jeszcze mysle, jesli okresu jeszcze nie ma to cykl sie przedluzyl i owulka sie przesunela nie? To moze ja owulacje pozniej mialam i to dlatego za wczesnie na tast co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
=) Oczywiscie to wyzej to ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Mam nadzieje ze cos jeszcze wyjdzie za kilka dni =) Chcialam stanąć przed ołtarzem z maleństwem pod serduszkiem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika super by bylo i tego Ci zycze:) kurcze a przygotowania do ślubu i sam ślub a potem wesele... bajka... z chęcia bym powtorzyla ten dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Kochana ja w maju slub biore a dopiero sala zamowiona i kamerzysta z fotografem, musze za suknia zaczac patrzec, zaproszenia, buty dodatki, z reszta sama wiesz ... A ja jeszcze w czerwcu egzaminy mam i sie bronie =) wszystko na pelnych obrotach, tylko jeszcze dzidzia kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika jak Ty Kochana dasz rade, przeciez tych przygotowan jest masa,a goscie zaproszeni? a do tego jeszcze egzaminy i obrona... kurcze strsznie duzo tego... ja mialam obrone najpierw a rok później slub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Nic sie nie martw dam rade, jak mam wiecej na glowie to zawsze sie mobilizuje i daje rade. Tak goscie zaproszeni, trzeba tylko dograc jeszcze kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×