Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość RoxKanka
Tez tak mialam a teraz dwa dni spokoju od czasu do czasu prawy jajnik daje o sobie znac, ten z ktorego byla owu. ale nie boli, po prostu czuje ze on tam jest. tylko plecy zostaly, dziziaj na kilka razy podchodzilam do regulacji brwi klientce bo nie dawallam rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka mi lekarz zalecil badanie miedzy 3-5 dc, na czczo i najlepiej rano do 10:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no właśnie miałam w dzień spodziewanej miesiączki 37,3 ale dzisiaj juz mam 36,7 :< czyli normalny okres przyszedł :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
owulacje niby była 9 lutego. ale juz teraz sama nie wiem. ide do ginekologa w nastepnym tygodniu i wszytskiego się wypytam wybadam i sie dowiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam zadnych objawow.zjarzylam sie ze jestem e ciazy jak okres spoznial sie ponad tydzien i zaczelam miec mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to strasznie dawno miałaś owulację! Taki spadek nie musi jeszcze oznaczać nic złego. A zaczęłaś mocniej krwawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no właśnie nie .... powiem ze podpaske zmieniałam około 7:30 jak wstałam a na podpasce kilka brązowych plamek ; / nie wiem co to jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia skoro owulacje miałaś 9 lutego i temp miałaś taką wysoką tow g mnie jesteś w ciąży. Takie plamienia u niektórych kobiet występują w okolicach okresu ale czasami to zapowiadające poronienie. Radziłabym Ci jechać do spzitala na izbę przyjęć aby od razu się Toba zajęli bo czekając na wizytę u twojego lekarza może być już za późno. Przede wszystkim już dawno powinien wyjść Ci pozytywny test więc leć do apteki i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
poczekam może popołudniu będzie więcej lecieć a jak nie to wtedy zrobię test, boje się ze znowu jedną kreskę zobaczę ;< no moje cykle są 32 dniowe i 14 dni przed planowana miesiączką wypadają dni płodne tak mówił mi lekarz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za test. Jeśli jest pozytywny jedź do lekarza. Powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no do mojego lekarza cięzko jest się dostać ...;< dopiero na za 2 tygodnie mam i tak mnie babka wcisnęła miedzy jakieś babki ;< masakra jest ;/ ja też już bym chciała te 2 kochane kreseczki zobaczyć . ale cóż zobaczymy dziewczyny co dzień dzisiejszy pokaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia na izbie przyjęć w szpitalu położniczym przyjmą Cię od razu, lekarz zbada, zrobi usg i da leki jeśli trzeba od ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
boję się trochę jechać do szpitala. ;< źle mi się one kojarzą ;< no ale jak będzie trzeba to pojade ; <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię. Jednak uwierz mi, nie wybaczysz sobie jeśli zaniedbasz to i coś złego się stanie. Jedź dla własnego dobra i dobra (jak mi się wydaje) małego człowieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziękuję Ci za te słowa, że Ty myślisz że jest tam malutki człowieczek :D aż mi się łezka w oku kręci. Płaczką się straszną zrobiłam ostatnio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a powiedz mi jak zrobie jutro rano test a dalej bedzie ten "okres" to nie będzie on zfałszowany ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniak
iczozord, ja mam dokladnie to samo.Bole jajnikow promieniujace az do pachwin,czasem az do uda :-/ Jestem tydzien przed okresem Oliwia, no mi sie tez wydaje ze moglo sie udac.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
boże dziewczyny nie wiedzie jak bym skakała chyba sufit bym rozwaliła ! ;D jutro rano zrobię test i powiem wam czy jest czy nie ma :) nie wiem ale pierwszy raz jestem na takim forum gdzie dziewczyny rozumieją mnie jak nikt inny ! KOCHANE JESTEŚCIE ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia dziewczyno nie wiem na co Ty czekasz :) ale decyzja należy do Ciebie:) Wynik na pewno nie będzie zafałszowany. Powodzenia!!! Kuniak - no właśnie ja też dokładnie tydzień przed okresem :0 dziś ból o wiele lżejszy, prawie go nie ma. Piersi nabrzmiałe, jestem też bardzo senna :)) Oby się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord powstrzymuje mnie kolejne rozczarowanie... ale dzisiaj lece kupic test i zrobie go rano ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Jakiś czas temu pisałam wam na forum że czekam na @ 26.02 i dziś miną już jeden dzień a jeszcze jej nie mam. Mierzyłam tempke rano i miałam 36,61 i nie wiem czy cieszyć się czy tylko czekać kiedy przyjedzie. Od 2 lat staramy się o dziecko a każdy test kojarzy mi się z porażką. Czekać, czy robić ten test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
teraz też jeszcze raz mierzyłam temperaturę i mam 36,80... ja nie wiem co robić... masakra jak ja się boję rozczarowania. Tylko Wy mnie rozumiecie jak bardzo można pragnąć mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Tobie chociaż rośnie a mi wczoraj spadła do 36,7 ;/ a miałam w planowany dzień 37,3 ;< i też nie wiem co robić ale dziewczyny wierzą że mi się udało .;D też powinnaś kupić test i sprawdzić, kolejne rozczarowanie będę już z wami najwyżej przezywać. ale jak dziewczynki wierzą to ja też uwierzę i robię test ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem to w dniu @ powinniście albo zrobic test albo leciec na bete, nie ma sensu sie tak stresowac i domyślac... i tak uwazam jak iczozord : nie wiem na co czekacie... takie nakrecanie sie nie słuzy dziecku jesli jestescie w ciązy i równiez nie słuzy @ jesli w ciezy nie jestescie... 3mam kciuki zeby sie okazalo ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka, po wstaniu na pewno będziesz miałaś wyższą niż mierzyłaś rano. Po piciu, mówieniu itp także, dlatego jedyny wiarygodny pomiar jest rano przed piciem, mówieniem i wstaniem z łóżka. Nie ma rady, musimy czekać :/ Ja czekam na ból implantacyjny, który miałam za pierwszym razem, b. charakterystyczny. Wczoraj czułam coś na ten wzór ale jednak nie do końca i tylko rano także to chyba nie było to. A do okresu jeszcze tydzień - nie wiem jak to wytrzymam :) Ale muszę! Życzę cierpliwości również Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się z blondyneczką. Szczególnie w Twojej sytuacji Oliwia. U mnie takie plamienie zakończyło się poronieniem :( Dlatego namawiam Cię jeszcze raz na wizytę pilną w szpitalu, bo może Twoją dziecinę można uratować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
myślicie, że jak w ciągu dnia zrobie test pokaże on prawdę ? bo właśnie ubrałam się i mam zamiar iść do apteki ;D bo to co mówicie mi tutaj daje mi malutką nadzieję że jest fasoleczka :D ale zauważyłam że rozkręca mi sie ten brązowy okres ; / na podpasce jest brązowy a jak ide do toaletki to napapierze był czerwony ; / eech wizyta nie unikniona ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia zrób ten test dzisiaj, pokaze prawde bo jestes juz długooo po owulce... bo moze @ próbuje CI sie zacząc ale nerwami i domyslaniem sie poprostu ją hamujesz... a jak zobaczysz 2 kreski to migiem do szpitala... zrób go jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to lecę kupić ! ;D dam wam znać ;* dzięki za otuchę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×