Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Kocio86
W końcu się udało. Boziu, jaka ja jestem szczęśliwa!! 5 cykli starań i jest! Nawet nie wiecie z jakimi wypiekami na twarzy czytałam wasze posty i jak bardzo chciałam być na miejscu wielu z was. Nie poddawajcie się i starajcie się dalej! Na pewno się w końcu uda! :-) P.S. Teraz zastanawiam się jak powiedzieć mężowi - będzie mega szczęśliwy, ale chcę to zrobić w wyjątkowy sposób. Ale takie zmartwienia to ja lubię! :) P.P.S. Właśnie czekam na bete. W szpitalu na Solcu wynik jest w ciągu godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 87
Kocio86 jak będziesz miała wyniki bety to napisz :-) ściskam Ciebie mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że wynik tak szybko!!! Ja musiałam czekac do nastepnego dnia bo z Gliwic wysyłaja krew do Katowic (30km...) zeby ja zbadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Gratuluję Ci z całego serducha!!! Oby mi też pojawiła się druga czerwona kreseczka ale o tym przekonam się dopiero 26.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 87
Kocio86 i jak? odebrałaś wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris789
Ja również gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocio86
Hej, odebralam bete: 34,7 Jeszcze wczesnie wiec malo ale zrobie tez w pt i zobaczymy czy prawidlowo rosnie :) Mezowi kupilam malutkie skarpetusie i ksiazke o tacierzynstwie :) Niedlugo wraca, nie moge sie doczekac!!!! Sciskam was kochane! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuper :) jeszcze raz gratuluje :) Daj znać jaka była reakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris789
powyższy wpis jest mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 87
Kochana ściskam <3 dziewczynki zaobserwowałam przed chwilą na papierze kulkę śluzu w kolorze czekoladowym, więc albo @ albo nie wiem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Hej dziewczyny, mogę sie przyłączyć? Od kilku dni bardzo mnie bolą piersi, sutki, kuje mnie w jajnikach, ból w podbrzuszu i takie jakby ciągnięcie w dół. @ mam dostać w piątek, ale doradźcie te objawy na @ czy może jednak ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris789
Kasia 87 a kiedy powinna przyjść @? marika321 takie objawy to w zasadzie chyba i na @ i ciążowe:) poczekaj do piątku i zatestuj rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Doris789: dziękuję za odpowiedź, dziś naprawdę mnie bardzo boli podbrzusze i kuja jajniki, mam też taki lekko beżowy śluz i momentami jest go naprawde bardzo dużo. A więc czekam do piątku i będę testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris789
a nigdy wczesniej nie mialas taak ze śluz zabarwiony przed @? Ja sie zastanawiam kiedy testowac albo isc na bete bo jezeli mialam przyspweszoną owu i dwudniowe plamienie to moze 'zaskoczylo' :) teoretycznie 1 marca powinnam dostac @ a skoro wczesniej byla owu to moze w pon albo wtorek by juz cos wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 87
Doris789 dziś albo jutro bo cykle mam 28/29 dniowe. nie miałam tak przed @, zawsze był nagły ból brzucha i za chwile czysta @, także nie mam pojecia, a jeszcze taka ciekawostka. w zeszlym miesiacu spóźniła mi sie @, a zazwyczaj jak mi sie spóźniała to nastepny w cykl przychodziła wcześniej o tyle dni ile wcześniej sie spoźniła, a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Nie nigdy wcześniej nie miałam sluzu w takim kolorku i aż tyle, non stop czuje mokro i co chwila sprawdzam czy to aby nie okres. Cykle mam regularne, naprzemienne, raz 29 a raz 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris789
Ehh jakie to wszystko poplątane i dziwne. Mam nadzieje, ze najblizsze dni będą po naszej myśli :) jak szukalam info na forach to czesto dziewczyny pisaly ze przed @ mialy plamienia i na tym koniec a pozniej 2 kreseczki. takze chyba tylko pozostaje ubroic sie w cierpliwosc i czekac, czekac, czekac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
To czekanie jest najgorsze :( Oby nam wszystkim czekającym na dzień testowanka wyszły dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ja tak miałam w pierwszej ciąży.. Bezowy śluz tak od 4 dnia przed @. I non stop czułam mokro. Ciagniecie w podbrzuszu równiez. Pamietam ze non stop chodziłam do toalety bo jak poczułam mokro to myslalam ze c***a sie zjawiła. Tym czasem podcierałam podbarwiony śluz. A po 4 dniach dwie kreseczki na tescie :) Bądz dobrej mysli:) Ja od dzis pije moje zioła:) Jutro ide do gina po tabletki na zapalenie. Zobaczymy co mi powie, czy moge działac czy nie. Ale stwierdziłam ze nie zrezygnuje z działan. Trudno, jezeli sie nie załapie na te 3 miesiace przed koncem umowy to i tak bede działac. Zawsze moge isc na l$ pod koniec umowy i potem bedzie ZUS płacił. Jedyne nie bede miec macierzynskiego płacone .. Ale wale juz to. W pracy dyrek znowu sie psychicznie nade mna zneca. Az wstyd.. bo mąz w policji pracuje, a nie mam na dyra zadnych dowodow ze psychicznie sie nade mna znęca. Ale ja im jeszcze pokaże:) Jutro ide wogole złożyc CV do dwóch firm.. Pierdziele. Jak by mnie chceli to rezygnuje z tego g.ó.w.n.a.. Fakt ze mniej płacą, ale przynajmniej do pracy bede miec dwa kilometry a nie 22 jak teraz... Trzeba wziąśc sie w garsc i działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Moniasonia83: Mam nadzieje ze u mnie to wszystko też zwiastuje ciążę :) Od jakiegos czasu tez temperaturka mi skoczyla na 37,3 a dzis 37,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris789
marika321 to jak temp podskoczyla to chyba coraz wieksze szanse :) tylko czy 37,5 to nie za duzo? moze jakies przeziebiebnie? moniasonia83 z ta praca to jest strasznie ciezko. tak zeby miec cos a dluzej na stale i na dobrych warunkach. ja mam umowe na zastepstwo teoretycznie z jakas mala szansa na to ze zostane. moglabym czekac teraz minimum rok aby cos sie wyklarowało ale stwierdzilismy z mezem ze dzidzia jest wazniejsza. praca jak nie ta to inna a malenstwo na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia nigdy nie ma dobrego momentu bo zawsze cos... nie martw sie tym, teraz sobie radzicie to jak zajdziesz w ciaze z drugim dzieckiem to tez sobie poradzicie;) jak cos to będziesz miala przedluzoną umowe do dnia porodu a posprawdzajcie bo moze sie załapiecie na dofinansowanie zalezy ile Twoj M zarabia;) bądź dobrej mysli i nie martw sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Ja ogólnie mam wysoką temperaturke tak w przedziale 39,9 - 37,1-2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Kochane badacie tempke z samego rańca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
ups, mialo być 36,9 - 37,1-2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badałam dziś tempkę ale popołudniu i było 36,51 ale jutro rano też zmierzę po to żeby nie robić sobie niepotrzebnej nadziei przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 87
Witam was dziewczęta. dzis czwartek, miałam zrobic test, nie zrobilam bo balam się kolejnego (ok 60) rozczarowania. poczekam jeszcze. jesli mi się nie uda to pójdę do gina niech mi da skierowanie na laparaskopowe udrożnienie drugiego jajowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×