Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość kaczuszka88
robiłam i był negatywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka Ty jestes juz po terminie @ prawda? nawet nie ma cienia? kurcze szkoda:( odczekaj kilka dni, jesli sie @ nie pojawi to zrób test ponownie,albo poprostu idz na bete... musisz wyluzowac... 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka widze ze mierzyłas temperature rano i bylo 36,6... no wydaje mi sie ze za niska jak na ciązową, z tego co czytalam to jest ona wtedy okolo 37... no niestety musisz czekac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
Dziewczyny ja wierze ze jak przychodzi " dzien " trzeba robić test, cokolwiek pokaże. Bo jak czekamy w napieciu to opoznia sie okres i jeszcze się wydłuży cykl.Mi zawsze pikla godzin po tescie przychodzi @ i chce juz zaczynac od nowa:) Choc w tej nieudanej ciazy test w dzień @ nie pokazal nawet cienia kreski,dopiero 2,5 tyg pozniej!!! cien cienia!! Ale to była ciąża od samego poczatku nieprawidłowa:( :( Iczozord mnie kuly te jajniki od 3 dnia po owu, od wczoraj tez troche mniej,martwie sie bo bol byl dosc mocny. Przynajmniej bedziemy razem testować.A pobolewa cie brzuch jak na @ czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Już powoli tracę nadzieję na własne potomstwo. Poczekam jeszcze kilka dni jak nie przyjdzie to pójdę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuniak masz racje, jak opadają nerwy i widzisz wynik i jestes kompletenie zrezygnowana, to wtedy przychodzi @... A kiedy Ty i iczozord testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
robiliśmy badania i niby wszystko ok... Mąż jest zdrowy ja rybka a ja co do siebie mam pewne wątpliwości bo lekarz mówi że jest dobrze a wciąż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
blondyneczka, dokładnie za tydzien kaczuszka,my tez robiliśmy oboje po tamtym i tez niby wszystko ok. Ile się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nast tydzien mamy pasjonujący :D i wlasnie to jest nienormalne, niby wszystko wporzadku na malenstwa brak. natura jest okrutna... ja mam znajomych, ktorzy z łatwością zachodza w ciąze, wystarczy ze podejmą decyzje o ciazy i nastepny miesiąc 2 kreski -ahhh to takie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuniak brzuch mnie nie boli. Jajnik nadal,a le słabiej wyraźnie a zaczął bolec mnie przed owulacja ale dopiero po owulacji ból sie nasilił. Brzuch kłuł mnie w dole ale nie był to ból jak na okres. Nie czuje się za bardzo okresowo. Testować będę pewnie w okolicach przyszłej soboty. Myślę, że mogłabym wcześniej bo po poronieniu nie spadł mi chyba zupełnie poziom bhcg. Robiła test kilka dni przed owulacja i był pozytywny ale z delikatna kreska więc myślę, że jeśli jestem w ciąży to teraz szybciej wykaże i jest wyraźniejszy. kaczuszka - nie wszystkim testy wychodzą tak szybko, niektóre panie muszą naprawdę długo poczekać. idź na bhcg - nie będziesz miała wątpliwości. blondyneczka masz rację - a najbardziej chyba boli to, że zwykle bez problemu zachodzą w ciążę osoby, które dzieci po prostu nie chcą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Staramy się bite dwa lata. Z mim poprzednim partnerem nie planowaliśmy dzieci i brałam antykoncepcję doustną. Po tym jak spotkałam mojego ukochanego zdecydowaliśmy się nie stosować żadnych zabezpieczeń bo od początku chcieliśmy mieć dziecko. Zaręczyliśmy się i po roku wzięliśmy ślub. Miałam nadzieję że jak ta gorączka po ślubie ustanie to bez problemu zajdę w ciążę. Byłam na kilku konsultacjach lekarskich. Mój ukochany tez zdecydował się zbadać i niby gra i buczy a jednak co miesiąc tej drugiej kreski na teście brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka poczytaj na temat naprotechnologii - to naturalne metody wspomagania płodności, tanie i bardzo skuteczne, o wiele bardziej niż inseminacje i in vitro. Klinik jest kilka w całej Polsce. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci podać więcej informacji na ten temat. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Będę Ci wdzięczna jeśli dasz mi jakieś wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
ja bym sie chetnie dowiedziała cosik,pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
a moze ktoraś jest z krakowa? Szukam dobrego lekarza bo jeszcze nie trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę w domu to napiszę Wam bo mam dużo literatury na ten temat z racji doradztwa w ramach NPR. Oliwia jak tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetas
Hej dziewczyny! Wiem ze ból jajnika moze swiadczyc o owulacji. Z tego co się orientuję to gdzieś na 3 dni przed owulacją są dni płodne. Czy możliwe jest w takim razie, że jestem w ciąży, ale mimo to jajnik boli "owulacyjnie"? Czy jeśli bym zaszła to z automatu nie boli? przepraszam za głupie pytanie ale strasznie się denerwuję :DDD a nie mam z kim o tym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczynt negatywny :( nie wiem co jest a okres dalej brazowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia przykro mi... odpręż sie i wyluzuj, napij sie lampke wina i poczekaj ona sie albo rozkreci ale w tym cyklu będziesz miała taką skąpą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No to napic sie napije :) rozluznienie w tym miesiacu musi byc :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
jak mi przyjedzie to też się napiję i to zdrowo tak żeby na maxa się wylajtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Kolejny miesiac bedzie nasz! :) pochwalimy sie ze mamy fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
też tak masz że wyobrażasz sobie jak bedzie wyglądało Twoje dzieciątko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Czasami tak mam :) co bym robila teraz jak by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to Wy faktycznie nakrecone jestescie, a wiecie ze psychika skutecznie potrafi zablokowac zajście w ciąze?... im bardziej chcemy i myslimy o tym tym mniej sie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
wyobraźnia i marzenia to powinna być pozytywna strona naszego życia jednak mnie to dobija. Chciałabym nie chcieć tak bardzo mieć tego dzidziusia po to żeby rozczarowania mniej bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetas mnie właśnie bolał jajnik PO owulacji jak zaszłam w ciążę. Teraz też boli po (już tydzień) także mam nadzieję, że to jest to. Oliwia - a po kilku inutach też nic nie było widać? szkoda! Ale nie łam się :) Winiacz i do przodu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×