Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

surykatka ja tez mam za niski progesteron i biore tylko duphaston na to i tyle:) a co do prolaktyny to ja sie nie znam, ja mam w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka ja również walczę z prolaktyną. Moja endo początkowo myślała że jest taka wysoka przez TSH, ale tarczycę mam już unormowaną, a prolaktyna nadal wysoka. W poniedziałek idę na wizytę i prawdopodobnie czeka mnie rezonans przysadki mózgowej. Naczytałam się w necie, że przez prolaktynę cykle są bezowulacyjne, ale ginekolog mnie pocieszył i powiedział, że niekoniecznie tak jest- gdybym nie miała monitoringu akurat wtedy to bym nie uwierzyła, ale tak miałam namacalny dowód, iż owulka u mnie była :) także nie martw się na zapas, na pewno jesteś w dobrych rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka u mnie prolaktyna pod koniec stycznia wynosiła 1540,00 (norma 102-496), później w kwietniu spadła do 542,6 (norma 102-496), a w sierpniu robiłam badanie w innym laboratorium i wynosiła 44,08 (norma 4,79- 23,30). A Ty na jakim poziomie masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza przez weekend. Suchajcie mam problemik poraz kolejny po przytulanku mialam krew ze sluzem? Od czego to moze byc? Ogolnie czasem mi sie zdarzylo ale to raczej jak mechanicznie cos sie naruszylo a teraz już 3 raz pod rząd tak mam ze jest taki sluz ze sperma i z krwią. Martwie sie troche :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surykatka mialam robione badania na lh i fsh na prolaktyne i tarczyce i wszystko bylo ok prolaktyne mialam 25 a norma byla do 23 s tak wszystkie inne byly ok. Twoje plamnienua byly spowodowane niskim progesteronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Dziewczyny co u was??? Tu cisza jak makiem zadial. Iczozord jak u ciebie w pracy? Blondyneczka co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic pozatym ze znowu plamilam po stosunku w 21dc. I oczywiście stres mnie lapie bo do obrony zostaly dwa dni eh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMała
Agnieszka,eokladnie dowiem sie wszystkiego dzisiaj, bo mam jechac do szpitala na badania i testy o 17.30. Mam stresa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co jakos mnie tak podkusilo ze moze kupie i zrobię test bo te plamnienia mnie niepokoją. Czy test po 3 dniach od plamienia bedzie juz wiarygodny? Powiedzmy ze owilke mialam 14-15dc gdzie wystapilo plamienie po stosunku i w 21 dc tez to by bylo jakies 6-7 dni wiec jest jakas szansa :-) surykatka czekam na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Agnieszka ja radze poczekac z testem, sama ostatnio sie pospieszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim cyklu wytrzymalam z testowaniem ale nie działo sie nic dziwnego. Zas w tym miesiacu jest inaczej jak nie wyjdzie to trudno moze za wcześnie ale jak by sie udalo to jaka radość by byla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Jednak nie kupiłam testu. Mam obronę w czwartek i teraz się skupie na tym może po niej zrobię test i to będzie 24 dc wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, mam pytanie.. mialyscie kilka dni po owulacji klucia w jajniku...a potem okazalo sie, ze jestescie w ciazy? W sumie mialam zawsze jakies bole brzucha na tydzien przed okresem...ale bol jajnika zaraz po owulacji plus bol brzucha juz ok 17 dnia po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gość, ja też tak miałam i ciąży nie było, za to sporo spóżnił mi się wtedy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Cześć Dziewczyny. Rzadko piszę, ale czytam Was cały czas. Gratuluję Carolinee i nowym ciężaróweczkom :) Wróciłam już z urlopu i jestem kocią mamą po raz drugi. Przygarnęłam maleństwo i własnie je socjalizuję z moim 2,5 rocznym kotem. Jestem na początku nowego cyklu, ale nie widzę szans na ciążę. Wczoraj odebrałam wynik tsh w ciągu m-ca/3 tyg. z 0,13 skoczył na 7,28. Miałam zmianę dawki wuthyroxu z 50 na 37,5 i taki jest efekt. W piątek idę do endo. Prawdopodobnie miałam cykl bezowulacyjny, co mnie wcale nie dziwi w obliczy tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka ale CI ta tarczyca strasznie podskoczyla, i to w tak krótkim czasie a przeciez nie odstawilas leków tylko zmniejszylas dawke, alez to wredne jest...p.s. ja tez jestem kocią mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Agnieszka zobaczysz że to nie jest warte aż takich nerwów :) trzymam mocno kciuki i daj jutro koniecznie znać jak już będziesz po :) jestem po wizycie u endo... powiedziałam jej że mam monitoring u gina i było widać, że miewam owulacje, dlatego może ta prolaktyna nie ma tak katastrofalnego znaczenia u mnie :) narazie nie dała skierowania na rezonans, bo nie chce mnie naświetlać- przynajmniej narazie, skoro te owulki jednak są :) dała mi za to skierowanie na kolejne badanie: test z metoclopramidem. Od poniedziałku przez 5 dni łykam Clostilbegyt żeby polepszyć szanse na owulacje :) w tym cykly lecimy na kolejny urlop, więc monitoring mi odpada. W kolejnym miesiącu znowu 5 tabletek biorę i zobaczymy jak to się potoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda tylko szkoda ze czlowiek musi sie tak stresowac! dziwne to u ciebie ze prolaktynka wysoka a owulka jest zazwyczaj wysoka hamuje owulacje. Ale nic tylko sie cieszyc ze pod tym wzgledem jest ok. Ja po obronie w następnym cyklu wybieram sie do innego gina na konsultacje bo ostatnio dziwne rzeczy u mnie sie dzieja. Niedlugo termin @. Zobaczymy staranek bylo malo bo bylismy na weselu za granica i albo nie bylismy sami albo mega zmeczenia ale nie trace nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Agnieszka, powodzenia! Ja mam to już za sobą i to 2 razy (licencjat i mgr) i potwierdzam, że więcej nerwów niż to warte. U mnie właśnie lecą dni płodne, ale postanowiłam w tym m-cu się nie spinać. Może to jest jakaś metoda... W każdym razie przytulanie jest, bez monitorowania czy to dzisiaj jest owu czy nie. Z resztą ten m-c jest dla mnie wystarczająco stresujący jeśli chodzi o pracę i inne sprawy (mój tata dziś przechodzi operację), więc nie będę dodatkowo nakręcać się na ciążę. Oby wszystko się wreszcie ułożyło, czego i Wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od dziś jestem Pania mgr fizjoterapii! Mialyscie racje było przyjemnie i milo tak sie rozgadalam ze az nie chcialam wychodzić hehe.ale fajnie sie czuje teraz. Jeszcze jak bym @ w tym miesiącu to by bylo supet! Dzięki za wsparcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×