Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość madzia200001
Magda88 nie kochałam się bo tak mnie brzuch bolał, że po prostu nie miałam na to ochoty, ale wczoraj na spontana spróbowaliśmy delikatnie i było cudownie....:D a jeżeli chodzi o sex w ciąży jeżeli będzie tylko w porządku z ciążą to na pewno nie dam spokoju mojemu mężczyźnie ;) oby tylko kiedyś się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Jak teraz się nie udało to spróbuję wiesiołka może pomoże....;) wiesz mam już za sobą tak długi okres starań z poprzedniego związku, że momentami mogę świrować, ale wierzę w to, że teraz uda się szybciej ;) mam wspaniałego mężczyznę przy swoim boku więc musi się udać.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Magda88 wiesz ja po tylu latach starań w poprzednim związku teraz mam nadzieję,że teraz będzie łatwiej...;) jak się nie udało teraz to spróbuję z wiesiołkiem zobaczymy czy coś pomoże Naszym żołnierzykom w dotarciu do celu...;) czego sobie i Wam wszystkim życzę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag1234
Ja tez nie wytrzymalam i naiwnie myslac polazlam dzisiaj rano na bhcg (23dc) No i zonk:-) beta ponizej 0,1, szkoda bylo kasy (49zl) i mojej reki:-) pani pobierajaca twierdzila ze wyniki wychodza po 14 dniach od owulacji:) Bez sensu, to nie wiem po co ta beta, lepiej kupic test w aptece za 5zl:) swoja droga... Dopiero teraz doznaje klucia jajnika po lewej str i mysle ze to moze byc zagniezdzenie, ktore moze portwac ok 48 h a dopiero pozniej produkowany jest hormon hcg, jak zrobie test w dniu @ to moze wyjda kreseczki;) Dodam ze pare dni temu pokusilam sie na bobo test niebieski o bardzo wysokiej czulosci ktory ponoc wykrywa 2-3 ciaze, taki chwyt marketingowy......i tez nic:-) oczekiwanie choc trudne wydaje sie najlepszym wyjsciem... Szkoda sie zbyt wczesniej rozczarowywac... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Mag1234 widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji ;) ja również się pospieszyłam z betą i teraz czekam a raczej nie czekam na @ ja do niedzieli, a Ty kiedy masz termin @? Trzymam kciuki może pomimo, iż się pospieszyłyśmy może jednak się udało...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag1234
Zdziwilabym sie jakby sie nie udalo, chyba nie bylo takiego dnia plodnego ktorego bym nie wykorzystala:-) ja czekam do srody, cykle mam regularne co 28 dni, wydawalo mi sie ze w 10 dniu po owulacji powinna juz wyjsc beta, duzo czytalam na forum, ale jak widac cykl kazdej z nas jest inny:-) jesli sie uda to bedzie moje 3 dziecko;-P Zalezy mi na czasie bo chcialam sie umowic do dobrego lekarza do ktorego ciezko sie dostac:) no ale czasu nie przeskocze.... Teraz czekam do srody i zrobie zwykly test Ps: same magdy na tym forum;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Cześć Kochane, wracam do żywych bo mam urlop. Przez ostatnie tygodni miałam mnóstwo pracy, więc nieco Was zaniedbałam. U mnie ok 22 dnia cyklu, bez szczególnych objawow owulacji w tym cyklu. W międzyczasie przeszłam na dietę bezglutenową i ograniczyłam laktozę. Czuję się jednak trochę dziwnie, w nocy obudziłam się przez mdłości (ale nie wymiotowałam), po godzinie przeszło, poszłam się wysikać chyba ze 3 razy i zaczynam podejrzewać zapalenie pęcherza, a dziś mam lekką zgagę i brzuch mnie lekko ćmi jak na @. Cykle mam 29dniowe. Aaaaa i mam jakby zakwasy po bokach piersi (nie są większe, jedynie trochę bardziej tkliwe, ale to możliwe przed @). Pobolewają mnie jakby jajniki. Nie mam wielkich nadziei na ciąże, tym bardziej, ze chciałabym usunąć moją nieszczęsną ósemkę. Jadę jutro w BIeszczady, więc odezwę się po. Iczozord, jak pierwszy ydzień szkoły? Caroline, Marta, natka oraz wszystkie dziewczyny zafasolkowane - jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej sie nie nakrecac niezdrowo, choc wiem, ze to ciezkie XD bo pozniej lzy sie beda laly. Ja sie juz teraz na nic nie nastawiam, a co ma by to bedzie. Moze akurat spotka nas mila niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Baletka:) U nas dobrze czasem mnie mdli ale to sporadycznie i chyba raczej z powodu tych hormonow tarczycy i duphastonu anizeli ciazy ;) Stuknal juz 2trymestr i we wtorek lecimy na usg 3d/4d a wiec jesli dzidzia bedzie wspolpracowac to poznamy plec. Pomalu zaczynam ja odczuwac. Jedyny mankament tej ciazy to zaj***ście brzydka cera i to ze co drugi dzien łeb mi rozsadza:/ Trzymam kciuki ze niedlugo ktoras z Was dolaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Wy mi odpiszecie Zawsze mam cykl 28 dni, normalnie mogłabym zegarek nastawiać. W tym miesiącu dostałam w 21 dniu plamienia, już się zastanawiałam, czy to nie implantacja, ale przeszło po 3 dniach w normalny ,,okres" (dzisiaj). Test póki co negatywny. Ale zastanawiam się, czy to nie za wcześnie na test i czy nie mam za mało progesteronu, albo czy to nie poronienie. W domu mam duphaston (progesteron), może go jeść ? Moja lekarka jest dopiero we wtorek. Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Caroline:) CZekam na informacje czy chłopak cy dziewczynka. Może na głowę pomogą jakieś kompresy albo masaz? Są takie techniki. Surykatka co do mnie to się nie nakrecam, racZej zadziwia mnie moje ciało od jakiegoś czasu.. wszystko inaczej. Ale być może to zasługa fluktuacji hormonów tarczycy. Mam przeczucie, że nieprędko będę mamusia, ale jest z tego plus, zdążę prZeprowadzić ważny projekt w pracy, awansować i kupić mieszkanie :) Na razie po głowie chodzi mi wzięcie drugiego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ja nie.brałam luteiny bez pozytywnego testu. Chociaż ten przyspieszony@ kojarzy się.ze.skróceniem 2fazy cykku na co chyba się prZepisuje luteine, jeśli dobrzE pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SurykatkaMała
Baletka, mnie bardziej zadziwia nasz umysl :-D czasami mam wrazenie ze sane potrafimy wywolywac u siebie pewne objawy. Ja ostatnio bylam niemalze pewna,ze sie udalo,bo wszystko bylo inaczej niz zwykle, a tu klops. Jak juz sie wyplakalam i pomyslalam o tym,to az wybuchnelam gromkim smiechem sama z siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Magda88 właśnie się zbiera wstrętny małpiszon ;) ale cóż nie załamuję się nowy cykl nowe starania kupiłam wiesiołek i zaczynam go brać tak profilaktycznie, a może pomoże ;) na pewno nie zaszkodzi ;) tak więc jak przez cały tydzień miałam takie wahania nastrojów że masakra tak dzisiaj no cóż przykro no ale przecież robiłam betę więc nie nastawiałam się zbytnio na cud tak czy inaczej po @ idę do lekarza niech mi powie dlaczego tak dziwnie to wszystko przez ostatni tydzień wyglądało... ;/ Powodzenia dziewczyny nie załamujcie się.....i jak to gdzieś podsłuchałam dupa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia20001 przykro mi, ale tak jak mówilam wczesniej Twoja beta nie pozostawiala złudzen... tez tak raz wczesnie bete zrobilam... 3maj sie, w nast cyklu napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ja tez ide do lekarza wlasnie 12.09, bo u mnie cykl byl tez dziwaczny :) I takze zaczelam lykac wiesiolek w tym cyklu ;) Takze glowa do gory, cyc do przodu i bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Dokładnie surykatko cyc do przodu i do działania.....:) uśmiałam się....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale taka mnie rozpiera pozytywna energia dzis, ze sama jestenm w szoku, bo musze siedziec w robocie w niedziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia kto wie moze w kolejnym cyklu sie uda:-) teraz pozalatwiaj lekarzy zeby byc w pelni gotowa na Malenstwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki, co tu tak cicho? :-) Czytam Was namiętnie każdego dnia, piszę rzadko, bo u mnie bez większych zmian. 8 m-cy starań za nami, w tym miesiącu rzucam wszystkie mierzenia, badania szyjki, temperatur i idę z moim M na żywioł :p Może tak nam się uda. Jedynie co to w połowie cyklu idę do ginia, więc może popatrzy czy jestem po, w trakcie czy po owulce i tyle co ją w tym miesiącu będę śledzić. Od tego wszystkiego oszaleć można. Buziaki w ten piękny jeszcze letni wieczór :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie niestety Baletka kompresy czy masaże nie dzialaja a nawet jesli to przy moim dwulatku nie ma szans by spokojnie usiasc/polozyc sie i dac szanse by np kompres na glowe zadzialal. Niestety paracetamol i po jakis 40min bol lagodnieje. Jak bede po wizycie jutro to dam znac co powiedzial lekarz. Rodzina u mnie robi zaklady bo jest pol na pol ktoz to taki u mnie mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogarniam mojego organizmu:-) nigdy przed @ nie bolaly mnie piersi, a teraz ostro daja sie we znaki, dodatkowo dzis mnie zmulilo po jogurcie, ale to pewnie jakas wirusowka bo moj maz wczorajszy dzien rozpoczal od wizyty w toalecie. Jeszcze kilka dni i bede miala urojone objawy, dlatego niech juz ta @ przychodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moi bliscy nakręcali: Źle się czujesz? Na pewno w ciąży jesteś. To pierwszy cykl w którym odstawiłam tabletki, nie spodziewałam się, że od razu zajdę w ciążę. Mimo to, jak mi tak wszyscy jedno powtarzali to w końcu ze zwykłych objawów powracania organizmu do normy po hormonach, zrobiła się ciąża... Serio zaczęłam mieć nadzieję że może... Głupia ja... W sumie w głębi serca i tek wiedziałam że nic z tego... Przykro mi, ale cóż. Słyszałam, że o dziecko zwykle stara się około 4-5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag1234
Madzia200001 zrobiłam dzisiaj test, mimo że pisałam że zrobie go dopiero jutro w dniu spodziewanej @, ale wyszly mi 2 kreseczki;-) wprawdzie druga troche blada ale widoczna, także dobrze przypuszczałam że to klucie w okolicy lewego jajnika ok 10 dniach po owulacji to zagnieżdżenie zarodka.. mnie kluło tak z 2 h, dlatego beta zrobiona w tym dniu z rana nic nie wykazała dla zainteresowanych.. jeśli ktoś sobie bada macice, to też powinien rozpoznać ciąże, moja była mocno rozpulchniona (spuchnięta) i taka jakby troszeczke zagieta ku tyłowi:) objawem dla mnie troszke dziwnym, było to że wogole nie bolały mnie piersi, teraz też nie bolą... ale może to wynikać z tego że to juz moja 3 ciąża... u pierworódek może być inaczej:) dla tych którzy się starają polecę swój sposób na dzidziusia.. sprawdza sie u mnie za każdym razem (dwójka dzieci poczętych za pierwszym razem, jedno za drugim) po każdym stosunku robie swiece;-P zdarzało mi sie też pare razy wmasowywać nasienie w macice;) możecie po stosunku smiało pośmigać paluszkiem w środku żeby pomóc plemnikom dostać się do środka;) powodzenia!! mi pozostało potwierdzić teraz ciąże u lekarza... mam nadzieje ze wszystko będzie ok;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Mag1234 gratuluję kochana....:) mam nadzieję że będzie wszystko w porządku i będziesz się z Nami dzielić swoimi radościami oraz smutkami ponieważ jesteśmy po to aby wspierać się na wzajem i wspólnie się cieszyć z Naszego szczęścia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Hey dziewczyny. Jak obiecalam tak sie chwale :) wlasnie wrocilam od gin z usg i oprocz tego ze wszystko jest dobrze z wynikami dzidziusia powiedzial ze raczej widzi dziewuszke:) ucieszylam sie niezmiernie bo zdrowe malenstwo a po drugie parke bym miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Mag1234 gratuluję ale masz fajnie. Ja wrocilam z wesela i musialam nadrobić wasze wpisy. Blondyneczka mam pyt do ciebie pamietasz moze kiedy mialysmy pierwszy dc bo kurde moj zmienial kartke w kalendarzu i nie zaznaczyl mi nie jestem pewna czy to byl 25 sierpien? To by wychodziło ze jestem po owulacji. Przytulanek bylo niestety malo bo albo byliśmy zmeczeni jazda albo nie bylo jak. Z tego co zaaobserwowalam to kochalam w 11, 14,16 dc . na dodatek kurde mialam plamnienie lekkie po stosunku czasem tak mam jak jest ,, za ostro,, ale zdziwiło mnie to ze jak wracalam do polski dwa dni pozniej to znowu na wkladce patrze takie brazowo czerwony sluz. Hm jak myslicie skad te plamnienia moze mam jakis torbiel co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 17dc i nadal bardzo lekkoplamie na brazowo i jest dosc mokro. Dziwne rzeczy sie dzieja chyba.musze isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×